Paata Robakidze

Robocop

Bantamweight 67 kg
Původ: Gruzie Věk: 38 let Výška: 171 cm Klub: M-1 Georgia
Výhra 31 Prohra 21 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Bakmurad Babahanov PFC 22. května 2021 Subm (Armbar) 1 3:00
Výhra Yevhen Brodetsky Alpha Green Championship 24. dubna 2021 KO/T (Elbows and Punches) 1
Prohra Salikh Kurbanov OFS 14 6. března 2020 KO/T (Punches Referee stoppage) 1
Prohra Maxim Davydov King of Warriors & Strike FC 2. prosince 2019 Subm (Choke) 2 2:30
Prohra Haotian Wu WLF W.A.R.S. 40 15. listopadu 2019 KO/T 1 5:00
Prohra Edward Walls CAGE 45 24. listopadu 2018 KO/T (Punch) 3
Prohra Ekper Gadzhiekperov WEF Global 10: Warriors Of Silk Road 22. listopadu 2017 KO/T (Punches) 2
Prohra Abdul-Rakhman Dudaev WFCA 39: Battle in Tsentaroy 20. srpna 2017 Subm (Rear Naked Choke) 1
Prohra Dzhihad Yunusov WFCA 36: Battle in Grozny 29. dubna 2017 KO/T (Tko Doctor Stoppage) 2 1:16
Prohra Jumabieke Tuerxun Kunlun Fight MMA 7 15. prosince 2016 KO/T (liver kick) 2 2:19
Prohra Movlid Khaibulaev Fight Nights Global 53: Fight Weekend (Day 2) 8. října 2016 Subm (Guillotine Choke) 1 1:12
Výhra Sirozhiddin Eshanbaev Fight Nights Global: Summer Cup 2016 27. srpna 2016 Subm (Rear Naked Choke) 2 1:57
Prohra Max Coga Superior FC 14: The Comeback 21. května 2016 KO/T 1 1:32
Prohra Aliyar Sarkerov Octagon Fighting Sensation 8: All For Victory 8. května 2016 Subm (Rear Naked Choke) 1 2:48
Prohra Jumayi Ayideng WLF E.P.I.C. 3: 武林笼中对 23. dubna 2016 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Oleg Borisov Scythian Gold 2015 21. listopadu 2015 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Lamberd Akhiadov ACB 21: Young Eagles 1 29. srpna 2015 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Alexey Oleinik WWFC - Cage Encounter 3 4. dubna 2015 Submission 1 3:17
Výhra Alexey Oleinik WWFC: Cage Encounter 3 4. dubna 2015 Subm (Heel Hook) 1 3:17
Výhra Vladislav Nazaruk WWFC: Ukraine Selection 5 28. února 2015 KO/T (Punches) 1 1:15
Výhra Andrey Korolev WWFC: Ukraine Selection 4 31. ledna 2015 KO/T (Punches) 1 1:50
Prohra Missael Silva de Souza XFC International 8 13. prosince 2014 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Denis Mutsnek ProFC 56: Battle of Kursk 2 22. listopadu 2014 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Lamberd Akhiadov ACB 11: Fight Weekend (Day 2) 15. listopadu 2014 KO/T (Punch) 2 1:37
Prohra Magomed Magomedov M-1 Challenge 48: Battle of Nomads 1 24. května 2014 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Artak Nazaryan Oplot Challenge 100: USSR Championship - Stage 26 15. února 2014 KO/T (Doctor Stoppage) 3 5:00
Výhra Bai Ali Umaev Oplot Challenge 88: USSR Championship (Stage 14) 16. listopadu 2013 Subm (Rear-Naked Choke) 2 2:21
Výhra Denis Levchenko Oplot Challenge 85: USSR Championship (Stage 11) 26. října 2013 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Sergei Sokol Oplot Challenge 79: USSR Championship (Stage 5) 19. září 2013 Subm (Rear-Naked Choke) 1 4:52
Výhra Maxim Pashkov Oplot Challenge 72: Yalta Challenge 1 25. srpna 2013 Deci (Split) 3 5:00
Výhra Vladimir Volinkin Oplot Challenge 68: Team USA vs. Team Oplot 21. června 2013 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Gabriel Marichev Oplot Challenge 59: Geo Fight vs. Team Oplot 18. května 2013 Subm (Armbar) 1 1:57
Výhra Tobias Nierlich Oplot Challenge 56: Children Of Fathers 10. května 2013 Subm (Armbar) 1 4:12
Výhra Valentin Rybalko Oplot Challenge 50: Cup Of Ukraine 2013 (Stage 1) 12. dubna 2013 Subm (Guillotine Choke) 2 4:59
Prohra Magomed Abdusalamov Oplot Challenge 35: Team Oplot vs. Gorets FT 16. února 2013 Subm (Guillotine Choke) 2 4:15
Výhra Salim Kaskulov Oplot Challenge 28: Team Oplot vs Alligator FT 19. ledna 2013 KO/T (Doctor Stoppage) 2 4:55
Výhra Artush Grigoryan Oplot Challenge 22: MMA vs. Kickboxing 29. prosince 2012 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Kerem Dincher Oplot Challenge 19: One Night In Istanbul 15. prosince 2012 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Artem Boiko Oplot Challenge 16: Miss Ring Girl 2012 1. prosince 2012 Subm (Guillotine Choke) 1 2:12
Výhra Dovran Akmamedov Oplot Challenge 11: Cup Of Ukraine 2012 (Stage 7) 9. listopadu 2012 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Ramil Ismailov ECSF - Azerbaijan vs. Georgia 26. září 2012 KO 1 3:18
Výhra Ilkham Abbasov GPF - GPF Georgia vs. Azerbaijan 25. dubna 2012 Decision (Unanimous) 3 3:00
Výhra Taron Petrosyan ArmFC 9 - Armenia Fighting Championship 18. března 2012 Decision 3 3:00
Výhra Rasim Lemberanskij SFC 6 - Germany vs. Georgia 17. září 2011 Decision 2 5:00
Výhra Zhak Osmanov GUFF - Georgian Universal Fighting Federation 17. září 2011 Decision 3 3:00
Výhra Armen Arutyunyan Shidokan Georgia: Georgia vs. Armenia 24. července 2010 KO/T (Punches) 2 1:37
Prohra Gocha Smoyan M-1: Georgian Mix Fight League 15. května 2010 Deci 3 5:00
Výhra Mirza Buruashvili Shidokan Georgia: Buruashvili vs. Robakidze 15. srpna 2009 KO/T (Punches) 2 3:56
Výhra Giorgi Khufenia Shidokan Georgia: Robakidze vs. Kufenia 27. června 2009 Subm (Guillotine Choke) 2 1:14
Výhra Giga Tkeshelashvili Shidokan Georgia: Robakidze vs. Tkeshashvili 27. března 2009 Subm (Guillotine Choke) 2 1:40
Výhra Taras Berezin Shidokan Georgia: Georgia vs. Russia 22. března 2008 KO/T (Punches) 2 1:14
Prohra Andrey Korolev Please Wait... | Cloudflare Technical KO 1 1:50

Články o bojovníkovi