Paul Jenkins

Lightweight 70 kg
Původ: Wales Výška: 175 cm Klub: Dogs of War, Wales
Výhra 48 Prohra 55 Remíza 5

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Jack Marshman SFN - Samurai Fight Night 1 8. května 2010 Technical KO 2 0:00
Prohra Andy Snape CK 12 - Cage Kombat 12 7. února 2010 Technical KO (Punches) 1 3:05
Prohra James Villemaire CK 10 - Cage Kombat 10 7. června 2009 Technical KO (Method TKO) 2 1:44
Prohra Norman Parke HOP 11 - Taking Over 30. května 2009 Submission 1 2:41
Prohra John Quinn AC 1 - Proving Ground 23. května 2009 Submission 1 1:26
Výhra Vaclav Pribyl HC 3 - Hell Cage 3 29. března 2009 Decision 3 5:00
Prohra Tim Radcliffe EB - Extreme Brawl 21. března 2009 Technical KO (Doctor Stoppage) 1 2:12
Prohra Lukasz Les CG 11 - Resurrection 7. března 2009 Submission 1 3:09
Prohra David Rosmon FG - Fight Night 2 24. ledna 2009 Submission (Anaconda Choke) 3 1:53
Výhra Orlando Wiet NGT 5 - Iustitia Divina 14. prosince 2008 Submission 2 1:50
Prohra Lee Wieczorek UWC 8 - Vendetta 8. listopadu 2008 Decision 3 5:00
Výhra Gary Kelly CG 6 - Cage Gladiators 6 2. března 2008 No
Prohra Simeon Thoresen UWC 6 - Ultimate Warrior Challenge 6 1. března 2008 Submission 1 1:06
Prohra Oriol Gaset CK 6 - Cage Kombat 6 17. února 2008 TKO 2 4:49
Prohra Claudio Henrique da Silva AM 14 - Ready For War 9. prosince 2007 Technical KO (Method TKO) 0:00
Výhra Yasin Mengulluoglu NGT 3 - New Generation Tournament 3 17. listopadu 2007 Submission 1 2:40
Remíza Leslee Ojugbana CG 5 - Cage Gladiators 5 4. listopadu 2007 Draw 3 5:00
Prohra Jason Ballantine UF 7 - 2 Tuf 2 Tap 20. října 2007 Submission 1 2:37
Prohra Samy Schiavo Cage Rage - Contenders: Dynamite 29. září 2007 Submission (Arm-Triangle Choke) 1 4:06
Výhra Sami Berik Pride and Glory - Drop Zone 8 1. září 2007 Submission (Triangle Choke) 2 0:00
Prohra Henrique Santana Cage Rage - Contenders: The Real Deal 26. května 2007 Technical KO (Punches) 2 3:50
Prohra Jake Blyth CFS - D-Day 12. května 2007 Technical KO (Cut) 1 5:00
Prohra Paul Daley Cage Rage 21 - Judgement Day 21. dubna 2007 Submission 2 0:41
Výhra Abou Sow NGT 2 - New Generation Tournament 2 25. března 2007 TKO 2 1:17
Výhra John Nicholson CW - Power of Scotland 2 4. března 2007 KO N 1 0:51
Výhra Steve Dawson UF 4 - Ultimate Force 4 4. listopadu 2006 Technical KO (Injury) 4 0:00
Prohra Paul Taylor RTT - Road to Tokyo 15. října 2006 KO 1 1:08
Prohra Arni Isaksson CK 2 - Cage Kombat 2 1. října 2006 Decision (Unanimous) 3 5:00
Remíza Marcello Salazar CWFC - Showdown 16. září 2006 Draw 3 5:00
Prohra Dennis Siver WFC - Europe vs. Brazil 20. května 2006 Submission 2 3:42
Prohra Danny Rushton AM 8 - KO 14. května 2006 Submission 1 3:22
Výhra Lee Doski AM 7 - Dogs of War 30. dubna 2006 Decision (Unanimous) 3 5:00
Výhra Azran Quasid CK 1 - Cage Kombat 1 23. dubna 2006 Submission (Rear-Naked Choke) 1 2:11
Výhra Jason Ballantine UF 2 - Bad Friday 14. dubna 2006 Technical KO (Doctor Stoppage) 2 5:00
Výhra Mick Broster HOP 5 - Fight Night 5 9. dubna 2006 Submission 2 3:05
Výhra Lee Doski IF 3 - Intense Fighting 3 1. dubna 2006 Submission (Guillotine Choke) 3 4:30
Výhra Peter Irving Pride and Glory - Drop Zone 2 4. března 2006 Decision (Method Decision) 3 5:00
Prohra Jess Liaudin ZTFN 1 - ZT Fight Night 1 19. února 2006 KO (Punch) 1 4:05
Prohra Jim Wallhead HOP 4 - Fight Night 4 3. prosince 2005 Decision 5 5:00
Prohra Luciano Azevedo CFC 4 - Cage Carnage 3. července 2005 Submission 1 3:29
Výhra Atif Zariouhi KOTC - Warzone 24. června 2005 Technical KO 2 1:04
Prohra Peter Angerer FX3 - Xplosion 18. června 2005 Submission 1 3:56
Prohra Henrique Santana AM 3 - Battle of the Bronx 12. června 2005 Submission 1 3:09
Prohra Hassan Muridi FC UK 2 - Battle of the Gladiators 28. května 2005 Submission (Rear Naked Choke) 1 2:19
Prohra Rich Crunkilton WEC 15 - Judgment Day 19. května 2005 KO 2 2:36
Remíza Paul Daley Cage Rage 11 - Face Off 30. dubna 2005 Draw 3 5:00
Výhra Sami Berik UD 1 - Urban Destruction 1 10. dubna 2005 Submission 1 1:37
Výhra Danny Fletcher FCFN 3 - Full Contact Fight Night 3 13. listopadu 2004 Technical KO (Method TKO) 0:00
Prohra Paul Daley CWFC 8 - Brutal Force 18. září 2004 Technical KO (Punches) 2 2:56
Prohra Roan Carneiro Shooto - Switzerland 2 4. září 2004 Submission 1 0:00
Prohra Dan Hardy FCFN 2 - Full Contact Fight Night 2 14. srpna 2004 Decision (Majority) 3 5:00
Prohra Miomir Vujovic KK - Kombat Komplett 7. srpna 2004 Submission (Choke) 1 1:53
Výhra Mark Spencer NOF - Night of Fury 1. srpna 2004 Submission (Strikes) 2 1:05
Výhra Ronaldo Campos Cage Rage 7 - Battle of Britain 10. července 2004 Technical KO 2 2:54
Prohra Brian Gassaway CW 4 - Cage Wars 30. května 2004 Decision 3 5:00
Remíza Suley Mahmoud Cage Rage 6 - Night of the Gladiators 23. května 2004 Draw 3 5:00
Výhra Stu Barrs P & G - Pain and Glory 24. dubna 2004 Submission 0:00
Výhra Ronaldo Campos EB 6 - Extreme Brawl 6 21. března 2004 Technical KO 2 0:00
Prohra Abdullah Jamal Mohamed CWFC 6 - Elimination 7. března 2004 Technical KO (Method TKO) 1 4:18
Výhra Ntoto Francois Shooto - Switzerland 1 26. února 2004 Submission 1 3:50
Remíza Suley Mahmoud Cage Rage 5 - Valentine's Brawl 15. února 2004 Draw 3 5:00
Výhra Michèle Garcia P & G 1 - Pride and Glory 1 1. února 2004 Technical KO (Corner Stoppage) 1 5:00
Prohra Fabricio Nascimento UC 8 - Retribution 30. listopadu 2003 Submission (Heel Hook) 2 0:32
Prohra Andy Cooper CWFC 5 - Cage Warriors 5 2. listopadu 2003 Technical KO 2 5:00
Výhra Ian Pyatt Cage Rage 4 - Lightning Strikes 12. října 2003 KO 1 3:10
Prohra Jean Frederic Dutriat TFC 1 - TotalFight 1 20. září 2003 Submission (Rear Naked Choke) 0:00
Výhra Rafles la Rose UC 7 - World Domination 6. září 2003 Decision 3 5:00
Prohra Adrian Degorski CWFC 4 - UK vs. France 27. července 2003 KO 1
Výhra Randy Walker SnB - Sprawl 'N Brawl 5. července 2003 Submission (Armbar) 3 2:14
Výhra Stu Barrs EB 3 - Extreme Brawl 3 29. června 2003 Decision 3 5:00
Výhra Gaz Roriston CR 3 - Cage Rage 3 8. června 2003 Submission 2 0:00
Prohra Ross Mason G & S 7 - Grapple & Strike 7 17. května 2003 N/A (Method N/A)
Výhra Dani Spinks YFN - Yorkshire Fight Night 12. dubna 2003 Technical KO (Cut) 0:00
Prohra Mario Stapel EB 2 - Extreme Brawl 2 30. března 2003 Technical KO 1 0:00
Výhra David Webb UC 5 - Maximum Power 16. března 2003 Technical KO 2 0:00
Výhra Gaz Roriston CR 2 - Cage Rage 2 22. února 2003 Decision 3 5:00
Prohra Mohamed Khacha UKMMAC 3 - Divine Retribution 9. února 2003 Technical KO (Punches) 1 0:50
Výhra Lars Besand G&P 2 - Ground & Pound 2 25. ledna 2003 Technical KO (Strikes) 1 4:22
Výhra Paul Williamson UC 4 - Eyes of the Beast 1. prosince 2002 Deci 2 5:00
Prohra Kasan Hipkiss CSNC - Combat Sports National Championship 2002 20. října 2002 Decision 2 4:00
Výhra Adam Pearson CSNC - Combat Sports National Championship 2002 20. října 2002 Submission 1 0:00
Výhra Jean Silva G&P 1 - Ground & Pound 1 12. října 2002 TKO 3 0:00
Prohra Shain Tovell UC 3 - Warriors Quest 8. září 2002 Submission (Guillotine Choke) 1 0:29
Výhra Shain Tovell CWFC 1 - Armageddon 27. července 2002 Technical KO (Punches) 1 2:40
Prohra Andy Cooper MB 7 - Millennium Brawl 7 16. června 2002 TKO 2 5:00
Výhra Simon Bloom UC 2 - World Warriors 9. června 2002 TKO 0:00
Výhra Marc Walder CW 2 - Cage Wars 2 15. května 2002 Decision 2 5:00
Prohra Oliver Jones G & S 5 - Grapple & Strike 5 11. května 2002 Submission
Výhra Jeff Maynard G & S 5 - Grapple & Strike 5 11. května 2002 Technical KO (Punch) 2
Výhra Daniel J. Walker CSOT - Combat Sports Open Trials: 2002 2nd Leg 28. dubna 2002 N/A 1 1:19
Prohra Adam Pearson CSOT - Combat Sports Open Trials: 2002 2nd Leg 28. dubna 2002 N/A (Method N/A) 1 3:00
Výhra Guy Stainthorp UC 1 - Ultimate Combat 1 10. března 2002 Decision 2 5:00
Prohra Paul Ramsdale XFC 1 - Xtreme Fighting Championship 1 3. března 2002 Submission 2 1:13
Prohra Stephen James Taylor XFC 1 - Xtreme Fighting Championship 1 3. března 2002 Submission 1 3:36
Výhra Dave Elliott CW 1 - Cage Wars 1 23. února 2002 Submission 2 0:00
Výhra Mark Jowett CSOT - Combat Sports Open Trials: 2002 1st Leg 10. února 2002 (Dra 1 4:00
Prohra Paul Holmes CSOT - Combat Sports Open Trials: 2002 1st Leg 10. února 2002 (Dra 1 4:00
Výhra Shain Tovell UKMMAC 2 - Force of One 2. února 2002 Technical KO 1 0:00
Prohra John Mannion CSNC - Combat Sports National Championship 2 25. listopadu 2001 Submission 0:00
Výhra James Stitfall CSNC - Combat Sports National Championship 2 25. listopadu 2001 Deci 0:00
Výhra Paul Sweeney G & S 4 - Grapple & Strike 4 17. listopadu 2001 Submission 1 0:00
Prohra John Mannion CSOT 4 - Combat Sports Open Trials 4 30. září 2001 N/A 1 1:28
Prohra Charles Hallewell CSOT 3 - Combat Sports Open Trials 3 28. července 2001 Draw 1 4:00
Výhra Andy Payne CSOT 3 - Combat Sports Open Trials 3 28. července 2001 N/A 1 3:59
Prohra Christopher Watts CSOT 3 - Combat Sports Open Trials 3 28. července 2001 Draw 1 4:00
Prohra Mark Weir G & S 3 - Grapple & Strike 3 19. května 2001 KO (Method KO) 1 0:18
Výhra Mark Clemmings CSOT 2 - Combat Sports Open Trials 2 25. února 2001 Draw 1 4:00
Prohra Kevin O'Hagen CSOT 2 - Combat Sports Open Trials 2 25. února 2001 Draw 1 4:00