Paulo Filho

Ely

Middleweight 84 kg
Původ: Brazílie Věk: 43 let Výška: 173 cm Klub: Brazilian Top Team
Výhra 25 Prohra 6 Remíza 3

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Mohamed Ashraf Gahi WAWAN MMA Fight Night 11. května 2018 Subm (Choke) 1
Prohra Andre Muniz Bitetti Combat 19 6. února 2014 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra David Branch WSOF 2: Arlovski vs. Johnson 23. března 2013 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Murilo Rua Best of the Best 1: Filho vs. Rua 6. září 2012 KO/T (Punches) 1
Remíza Satoshi Ishii Amazon Forest Combat 1 14. září 2011 Ends 3 5:00
Prohra Norman Paraisy X-Combat Ultra - International Grand Prix 20. května 2011 Decision 3 5:00
Prohra Ronny Markes IFC - International Fighter Championship 29. dubna 2011 Decision (Unanimous) 3 5:00
Výhra Jackson Moran WFC 4 - Filho Vs Mora 19. března 2011 Decision (Split) 3 5:00
Výhra Yuki Sasaki Bitetti Combat 8 - 100 Years of Corinthians 4. prosince 2010 Decision 3 5:00
Prohra Marcos Rogerio de Lima FCF - First Class Fight 5 23. října 2010 Decision (Unanimous) 3 5:00
Remíza Denis Kang Impact FC 2 - The Uprising: Sydney 18. července 2010 Draw 3 5:00
Remíza Denis Kang Impact FC 2: The Uprising - Sydney 17. července 2010 Ends (Split) 3 5:00
Výhra Danielle Villegas MF - Memorial Fight Qualifying 4. června 2010 Technical KO (Submission to Punches) 1 0:00
Výhra Tatsuhiko Nishizaka BC - Bitetti Combat 5 12. prosince 2009 Submission (Kimura) 1 3:00
Výhra Alex Schoenauer BC - Bitetti Combat 4 12. září 2009 Decision 3 5:00
Výhra Melvin Manhoef Dream 10: Welterweight GP 2009 Final Round 20. července 2009 Subm (Armbar) 1 2:36
Prohra Chael Sonnen WEC 36: Faber vs Brown 5. listopadu 2008 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Chael Sonnen WEC 31: Faber vs Curran 12. prosince 2007 Subm (Armbar) 2 4:55
Výhra Joe Doerksen WEC 29: Condit vs Larson 5. srpna 2007 KO/T (Punches) 1 4:07
Výhra Kazuo Misaki Pride Bushido 13: Bushido Survival Finals 5. listopadu 2006 Subm (Armbar) 1 9:43
Výhra Ryo Chonan Pride Bushido 12: Bushido Survival 2nd Round 26. srpna 2006 Subm (Armbar) 1 2:30
Výhra Gregory Bouchelaghem Pride Bushido 11: Bushido Survival 4. června 2006 Deci (Unanimous) 2 7:00
Výhra Murilo Rua Pride Bushido 10 2. dubna 2006 Deci (Unanimous) 2 7:00
Výhra Ryuta Sakurai Pride Bushido 9 25. září 2005 Subm (Armbar) 1 3:49
Výhra Amar Suloev Pride Bushido 6 3. dubna 2005 Subm (Armbar) 1 4:22
Výhra Akira Shoji Pride Bushido 4 19. července 2004 Deci (Split) 2 7:00
Výhra Daijiro Matsui Gladiator FC: Day 2 27. června 2004 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Silmar Rodrigo BC - Bitetti Combat Nordeste 3 1. dubna 2004 Decision (Unanimous) 3 5:00
Výhra Akira Shoji Pride 22: Beasts From the East 2 29. září 2002 Subm (Armbar) 1 2:48
Výhra Yuki Kondo Deep 2 Impact 18. srpna 2001 Decision (Unanimous) 3 5:00
Výhra Yuki Kondo Deep 2 Impact 18. srpna 2001 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Ikuhisa Minowa Pancrase 93: Proof 2 31. března 2001 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Keiichiro Yamamiya Deep 1 Impact 8. ledna 2001 KO/T (Punches) 2
Výhra Luiz Claudio das Dores Heroes - Heroes 1 24. července 2000 Technical KO (Submission to Punches) 2 0:00

Články o bojovníkovi