Pavel Katrunov

Middleweight 84 kg
Původ: Bělorusko Věk: 33 let Výška: 183 cm Klub: Academy MMA
Výhra 16 Prohra 10 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Naomen Erdeni MMC 3 15. července 2017 Subm (Triangle Choke) 1 1:30
Prohra Askar Mozharov MMC 23. května 2017 Deci (Split) 3 5:00
Výhra Aslambek Musaev Akhmat Fight Show 35: Battle in Astana 1. dubna 2017 Subm (Triangle Choke) 1 4:38
Prohra Ramazan Mukailov MFP: Governor's Cup Of Sakhalin 2016 22. října 2016 KO/T (Punches) 1 3:45
Prohra Sergey Kalinin Fight Nights Global 48: Battle Of Moscow 22 26. května 2016 Deci (Split) 3 5:00
Prohra Alexey Efremov Fight Nights Global 43: Battle Of Moscow 20 11. prosince 2015 KO/T (Punches and Elbows) 2 3:20
Výhra Dunga Begandoo FCF MMA: Commonwealth Cup 15. října 2015 KO/T 1 3:09
Prohra Ayub Gimbatov Fight Nights Global 41: Dagestan 25. září 2015 Subm (Rear Naked Choke) 2 3:16
Prohra Ali Eskiev ACB 21: Young Eagles 1 29. srpna 2015 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Khalid Murtazaliev M-1 Mix-Fighter: Season 4 - Stage 4 22. listopadu 2014 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Dmitry Voitov Fight Club Voron: Fight Zone 4 25. října 2014 Subm (Guillotine Choke) 1 1:54
Prohra Vladimir Katykhin M-1 Mix-Fighter: Season 4 - Stage 3 27. září 2014 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Grachik Bozinyan M-1 Global - MixFighter Season 4 15. června 2014 Disqualification 2 1:02
Výhra Islam Gugov Mix Fighter - New Horizons Qualifying 27. května 2014 Decision 2 5:00
Výhra Paval Masalski Sparta: The Strongest Survive 29. března 2014 Subm (Armbar) 1 2:55
Výhra Dmitriy Maslennikov Fight Nights Global 21: Battle On Nyamiha 29. listopadu 2013 Subm (Triangle Choke) 2
Prohra Evgeni Fomenko UAMA - Warrior's Honor 6 4. listopadu 2011 Submission 1 1:03
Výhra Dzhavid Mammadov BFC 12: Battle Of Minsk 2 15. října 2011 Deci (Majority) 3 5:00
Výhra Andrei Dryapko BFC 11: Battle Of Minsk 1 17. září 2011 Subm (Rear-Naked Choke) 1 2:45
Výhra Anton Kononyuk ProFC 23: Union Nation Cup (Stage 11) 25. prosince 2010 Subm (Armbar) 1
Výhra Ivan Gromov BFC 8: Selection 2 6. listopadu 2010 Subm (Armbar) 1 1:25
Výhra Artem Akopyan M-1: Ukrainian Selection 2010 (Stage 1) 29. dubna 2010 Subm (Rear-Naked Choke) 1
Výhra Pavel Sinyavskiy BFC 5: Challenge Belarus 20. března 2010 N/A 1
Výhra Nikolay Getyuk BFC 3: Fight Club 16. května 2009 N/A
Výhra Gleb Morozov BFC 2: Belarus vs. Ukraine 1 15. února 2009 Subm (Rear-Naked Choke) 1
Prohra Aleksandr Shuh BFC 1: The Beginning 24. prosince 2008 N/A

Články o bojovníkovi