Roman Avdal

Featherweight 70 kg
Původ: Rusko Věk: 28 let Výška: 173 cm Klub: Novoros Fight
Výhra 16 Prohra 12 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Zhasulan Akimzhanov EFC 37 18. června 2021 KO/T (Front Kick) 1 1:38
Výhra Zaur Kasumov Berkut Young Eagles 13 17. října 2020 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Egor Golubtsov ACA 106: Frolov vs Magomedov 13. července 2020 Subm (Arm Triangle Choke) 2 3:40
Prohra Max Coga GMC 23 9. listopadu 2019 Subm (Von Flue Choke) 2 1:47
Výhra Vasily Palyok Berkut Young Eagles 11 2. listopadu 2019 KO/T (Spinning Back Fist) 1
Prohra Andrey Goncharov ProFC 65 19. května 2019 KO/T (Punches) 1 1:00
Výhra Ruslan Temiraev Berkut Young Eagles 5: Grand- Prix Berkut 1/4 Finals 13. října 2018 Deci (Unanimous) 3 5:00
- Rasul Magomedov Russian MMA Union - 2018 Russian Amateur MMA Championships, Day 1 12. května 2018 N/A 0:00
Výhra Gadzhimurad Olokhanov Berkut Young Eagles 2: Grand Prix 2018 1/8 final 15. dubna 2018 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Aslan Shaov Plazza FC 4 20. května 2017 Deci (Split) 2 5:00
Výhra Anyi Wu WLF - WLF World Championship 7. ledna 2017 Submission (Armbar) 1 1:49
Prohra Vasily Palyok Tech-Krep FC: PRIME Selection 2016 Stage 3 5. srpna 2016 Subm (Triangle Choke) 2 1:22
Výhra Lianru Shang WLF E.P.I.C. 5 29. června 2016 KO/T 1
Výhra Vadim Shagin Tech-Krep FC: N.N. Champions 19. května 2016 KO/T (Punches) 2 2:00
Výhra Gadzhi Khanipaev Tech-Krep FC: Southern Front 3 3. března 2016 Technical KO 1 5:00
Výhra Gadzhi Khanipaev Tech-Krep FC: Southern Front 3 3. března 2016 KO/T (Retirement) 1 5:00
Prohra Nemat Abdrashitov Alash Pride FC: Atyrau the Beautiful 16. ledna 2016 Decision 2 5:00
Prohra Nemat Abdrashitov Alash Pride FC: Atyrau the Beautiful 16. ledna 2016 Deci (Unanimous) 2 5:00
Prohra Shamil Nikaev ACB 26: Berkut Cup 2015 - Stage 8 28. listopadu 2015 Subm (Keylock) 2 4:12
Výhra Alexander Durymanov Tech-KREP FC: Prime Selection 2015 (Stage 7) 9. října 2015 Deci (Split) 3 5:00
Výhra Evgeny Bondarev Tech-KREP FC: Prime Selection 2015 (Stage 6) 20. srpna 2015 Deci (Split) 3 5:00
Výhra Sakhib Guseinov Tech-KREP FC: Prime Selection 2015 (Stage 4) 24. července 2015 Subm (Rear Naked Choke) 1 1:46
Výhra Ovanes Ormandzhyan ACB 20: Berkut Cup 2015 - Stage 5 14. června 2015 KO/T (Punches) 1
Prohra Alexander Durymanov Tech-KREP FC: Ermak Prime Challenge 3. dubna 2015 Subm (Armbar) 2 2:30
Prohra Viktor Kolesnik Tech-KREP FC: Prime 1 21. března 2014 Subm (Guillotine Choke) 1 1:35
Prohra Alexander Durymanov Tech-Krep FC: Black Sea Cup 2013 (Stage 3) 9. srpna 2013 KO/T (Punch) 1 4:34
Prohra Alexander Durymanov Tech-Krep FC: Black Sea Cup 2013 (Stage 3) 9. srpna 2013 KO 1 4:34
Výhra Alexander Kutkov Tech-Krep FC: Black Sea Cup 2013 (Stage 1) 26. července 2013 Deci (Split) 2 5:00
Výhra Stanislav Gribko Legion Fight: Black Sea Cup 2012 (Stage 5) 22. srpna 2012 Subm (Rear-Naked choke) 1 2:42

Články o bojovníkovi