Roman Savochka

Heavyweight 103 kg
Původ: Rusko Věk: 44 let Výška: 191 cm Klub: N/A
Výhra 29 Prohra 24 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Akhmedshaikh Gelegaev ProFC 36: Battle In The Caucasus 22. října 2011 KO/T (Punches) 1 2:56
Prohra Dion Staring Ultimate Glory 14: Glory Hot 28. května 2011 Subm (Punches) 1 2:35
Výhra Natik Guliev ProFC 23: Union Nation Cup (Stage 11) 25. prosince 2010 Subm (Heel Hook) 1 2:30
Prohra Magomedbag Agaev ProFC 17: Union Nation Cup (Stage 8) 1. října 2010 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Ivan Bogdanov M-1: Ukrainian Selection 2010 (Stage 2) 7. května 2010 Subm (Armbar) 1 1:42
Výhra Vahan Bojukyan ProFC 11: Union Nation Cup (Stage 4) 19. prosince 2009 Subm (Armbar) 1
Prohra Shamil Abdurakhimov ProFC 9: Union Nation Cup (Stage 2) 25. září 2009 KO/T (Corner Stoppage) 2 1:47
Prohra Telman Sherifov ProFC 3: Heavyweight Grand Prix 2008 4. října 2008 KO/T (Punches) 1 2:07
Výhra Magomedbag Agaev MFP: World Championship 2008 24. května 2008 Subm (Achilles Lock) 1
Výhra Kamen Georgiev MFP: World Championship 2008 24. května 2008 Subm (Achilles Lock) 1
Prohra Alexander Sitalo RFP - Wolf Fighting Club 1 22. února 2008 KO N 1 0:00
Výhra Andrey Kindrich GST Grand Prix - Ukraine Flinals 25. února 2007 Submission 1 0:00
Prohra Vladimir Shemarov FOP - Fire of Peresvit 2. prosince 2006 No
Výhra Andrzej Kulik FOP - Fire of Peresvit 2. prosince 2006 Deci 2 5:00
Výhra Deividas Banaitis Bushido FC: Hero's 2006 11. listopadu 2006 Subm (Armbar) 1
Prohra Viacheslav Datsik CR - Pankration Cup 1. června 2006 Technical KO 0:00
Prohra Viacheslav Datsik Crystal Ring Cup 2 31. května 2006 KO/T (Punches)
Prohra Tadas Rimkevicius Shooto Lithuania - Gladiators 2 22. září 2005 Submission 1 4:28
Výhra Milco Voorn Fight Festival 13 28. února 2005 Subm (Armbar) 1
Výhra Magomedbag Agaev M-1: Heavyweight Grand Prix 2004 4. prosince 2004 Subm (Achilles Lock) 1 2:06
Prohra Ramazan Akhadullaev M-1 MFC - Mix-Fight 6. listopadu 2004 Technical KO 1 4:41
Výhra Alexandr Garkushenko M-1 MFC - Mix-Fight 6. listopadu 2004 Submission 1 4:57
Prohra Ramazan Akhadullaev M-1: Russian Championship 2004 (Stage 2) 5. listopadu 2004 KO/T (Punches) 1 4:41
Výhra Alexandr Garkushenko M-1: Russian Championship 2004 (Stage 2) 5. listopadu 2004 Subm (Heel Hook) 1 4:57
Výhra Ibragimov Ibragimov Legion Fight: Black Sea Cup 2004 (Stage 2) 31. července 2004 Subm
Výhra Bogdan Khmelnytskyy Legion Fight: Black Sea Cup 2004 (Stage 1) 1. června 2004 Subm (Choke) 1
Prohra Vladimir Yudin IAFC: Challenge Cup 4 29. dubna 2004 KO/T 2
Výhra Oleg Bazayev IAFC: Challenge Cup 4 29. dubna 2004 Subm (Armbar) 2
Prohra Valentijn Overeem Durata World Grand Prix 2003: Stage 3 12. prosince 2003 Subm (Guillotine Choke) 1
Výhra Jerry Po IAFC: Russia vs. USA 11. května 2003 Subm (Armbar) 1
Prohra Mario Neto IAFC: World Championship 2003 15. března 2003 KO/T (Rib Injury) 3
Prohra Bislan Dokaev IAFC: World Championship 2001 8. prosince 2001 KO/T (Elbows) 2
Výhra Patrick de Witte IAFC: World Championship 2001 8. prosince 2001 KO/T (Punches) 1
Výhra Vladimir Golub PCC - Pankration Cup of Call 18. listopadu 2001 N/A (Method N/A) 1 0:00
Výhra Akhmed Bekov PSC Challenge Cup 2001 1. října 2001 Subm (Choke)
Prohra Sergey Ignatiev PSC Challenge Cup 2001 1. října 2001 Subm (Armbar)
Výhra Viacheslav Datsik IAFC - Mega-Sphere Open Cup 1 (Russian Absolute 1) 4. srpna 2001 Technical KO (Punches) 1 0:00
Výhra Viacheslav Datsik IAFC: Mega-Sphere Cup 1 3. srpna 2001 KO/T (Cut) 1 1:40
Výhra Viacheslav Datsik IAFC: Mega-Sphere Cup 1 3. srpna 2001 Subm (Rear Naked Choke) 1 1:40
Výhra Vladimir Golub PSC Challenge Cup 2000 19. listopadu 2000 Subm (Punches) 1
Prohra Sergei Kharitonov IAFC: Brilliant Cup 2000 11. srpna 2000 KO/T (Hand Injury) 1 3:11
Výhra Denis Sobolev IAFC: Brilliant Cup 2000 11. srpna 2000 Subm (Rear-Naked Choke) 1
Výhra Ramazan Mezhidov IAFC: Brilliant Cup 2000 11. srpna 2000 Subm (Rear-Naked Choke) 1 1:15
Prohra Zafarbek Aydarov APF: Eurasian Championship 2000 (Day 2) 14. května 2000 Subm (Choke) 1
Výhra Bakhtiyar Artykov APF: Eurasian Championship 2000 (Day 2) 14. května 2000 KO/T (Corner Stoppage) 1
Prohra Mikhail Avetisyan IAFC: World Championship 2000 29. dubna 2000 Subm (Neck Crank) 1
Výhra Remco Pardoel IAFC: World Championship 2000 29. dubna 2000 KO/T (Punches) 1
Prohra Karimula Barkalaev IAFC: Brilliant Cup 1999 16. prosince 1999 KO/T (Punch) 1
Výhra Anatoly Yaschenko IAFC: Brilliant Cup 1999 16. prosince 1999 KO/T (Punches) 1
Prohra Kavkaz Sultanmagomedov IAFC: World Championship 1999 (Day 2) 2. května 1999 KO/T (Corner Stoppage) 1 2:27
Prohra Kavkaz Sultanmagomedov IAFC - Pankration World Championship 1999 1. května 1999 Technical KO 1 2:27
Výhra Oleg Tischenko IAFC: Russian Championship 1998 30. července 1998 Subm (Armlock) 1
Prohra Mikhail Avetisyan IAFC: Russian Championship 1998 30. července 1998 KO/T (Punches) 1 4:45

Články o bojovníkovi