Salimgerey Rasulov

Gubden Tank

Heavyweight 123 kg
Původ: Rusko Věk: 35 let Výška: 182 cm Klub: Fight Club No. 1
Výhra 25 Prohra 8 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Dmitry Poberezhets ACA 129: Magomedov vs. Sarnavskiy 24. září 2021 Deci 3 5:00
Výhra Denis Smoldarev ACA 120: Froes vs. Khasbulaev 26. března 2021 KO/T (Punches Referee Stoppage) 2 2:32
Výhra Adam Bogatyrev ACA 116: Balaev vs. Froes 18. prosince 2020 Deci 3 5:00
Výhra Evgeniy Golub King of Warriors & Strike FC 2. prosince 2019 KO/T 1
Výhra Tanner Boser ACB 90: Moscow 10. listopadu 2018 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Tuomo Turkia ACB 67: Berkhamov vs Cooper 19. srpna 2017 KO/T (Corner stoppage) 1 5:00
Prohra Denis Goltsov ACB 50: Stormbringer 18. prosince 2016 Deci (Unanimous) 5 5:00
Výhra Zelimkhan Umiev Absolute Championship Berkut 29: Poland 6. února 2016 Deci (Unanimous) 5 5:00
Výhra Michal Andryszak ACB 24: Berkut Cup 2015 (Stage 7) 24. října 2015 KO/T (Punches) 1
Výhra Mukhomad Vakhaev ACB 19: Berkut Cup 2015 - Stage 4 30. května 2015 Deci (Split) 3 5:00
Výhra Alex Sandry Modelli ACB 14: Berkut Cup 2015 - Stage 1 28. února 2015 KO/T (Punches) 2
Prohra Peter Graham Global Fight Club 2: GFC Challenge 2. června 2013 KO/T (Punches) 2 1:02
Výhra D'Angelo Marshall Draka MMA: Governor's Cup 11 24. listopadu 2012 Deci (Unanimous) 3 3:00
Výhra Esteves Jones VMAU - Headhunting 12. října 2012 Technical KO 1
Výhra Michael Graves Vologda Martial Arts Festival 2012 12. října 2012 KO/T (Punches) 1
Výhra Taimuraz Kochiev PRB FCF-MMA - All-Russian Professional Championship 8. července 2012 KO 2 0:12
Výhra Marcin Rozalski Draka MMA: Governor's Cup 7 26. května 2012 Deci (Split) 3 3:00
Výhra Evgeniy Timanovskiy Fight Stars: European Cup 2012 26. dubna 2012 KO/T (Punch) 1
Výhra Lloyd Marshbanks Fight Stars: Oleg Taktarov Cup 2012 11. února 2012 KO/T (Punch) 1 1:25
Výhra Sergey Tolkachev Vale Tudo Russia 2: Cage 10. prosince 2011 KO/T (Punches) 1 1:40
Prohra Evgeni Babich UAMA - Warrior's Honor 6 4. listopadu 2011 KO 1 0:00
Prohra Yuri Gorbenko Fight Stars: Oleg Taktarov Cup 2011 22. července 2011 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Lyado Chochishvili ProFC - Union Nation Cup 12 22. ledna 2011 Technical KO (Punches) 1 0:00
Výhra Lyado Chochishvili ProFC 24: Union Nation Cup (Stage 12) 21. ledna 2011 KO/T (Punches) 1
Prohra Konstantin Gluhov Fight Stars: Oleg Taktarov Cup 2010 26. listopadu 2010 KO/T (Punches) 2 1:52
Výhra Evgeni Babich Fight Stars: Oleg Taktarov Cup 2010 26. listopadu 2010 KO/T (Head Kick) 1 3:15
Výhra Roman Mirzoyan ProFC - Union Nation Cup 9 22. října 2010 Technical KO (Retirement) 1 2:35
Výhra Roman Mirzoyan ProFC 18: Union Nation Cup (Stage 9) 21. října 2010 KO/T (Retirement) 1 2:35
Prohra Dmitry Poberezhets ProFC - Union Nation Cup 7 6. srpna 2010 Decision 2 5:00
Prohra Dmitry Poberezhets ProFC 16: Union Nation Cup (Stage 7) 5. srpna 2010 Deci (Split) 2 5:00
Výhra David Saakyan ProFC 13: Union Nation Cup (Stage 5) 13. února 2010 KO/T (Punches) 1 2:02
Prohra Magomed Khapizov M-1: Russian Selection 2009 (Stage 9) 3. listopadu 2009 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Bruno Fernandes WUFC - Trofeu Feira 13 22. srpna 2007 N/A 0:00

Články o bojovníkovi