Sanzhar Azhibaev

Bantamweight 75 kg
Původ: Kyrgyzstán Výška: 183 cm Klub: N/A
Výhra 15 Prohra 8 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Murad Kalamov ACA 130: Dudaev vs Praia 4. října 2021 Subm (Twister) 1 1:40
Výhra Orozbek Maripov Open FC 8 14. srpna 2021 KO/T (Refusal to Fight) 2
Prohra Maqsat Esbolat Alash Pride/Turan FC: Grand Prix International 27. června 2021 KO/T (Punches) 1 4:59
Výhra Rinat Sayakbaev WEF ProfFight 41 27. února 2021 Subm (Choke) 1 4:15
Výhra Ilkhom Satvaldiev WEF Selection 32 26. prosince 2020 KO/T (Punches) 1 3:59
Prohra Dinislam Kamavov GFC 29 16. října 2020 Subm (Choke) 2 1:14
Výhra Oleg Zakharov FFC 11. března 2020 KO/T 2 1:10
Výhra Stanislav Shushko FCF-MMA: Global Fight Zone 2020 1. března 2020 Subm (Armbar) 1 2:12
Výhra Zholdosbek Shamshidinov EFC Global 2. února 2020 KO/T (Punches Referee Stoppage) 1 1:55
Prohra Rakhman Makhazhiev Brave CF 32 14. prosince 2019 Subm (Triangle) 1 2:41
- Dzhamal Magomedov Legend FL - Legend Fighting League 15. listopadu 2019 N/A 0:00
Výhra Mardan Akhmedov WEF ProfFight 37: Batken Battle 2 30. srpna 2019 Subm (Choke) 3 1:05
Prohra Alimardan Abdykaarov WEF ProfFight 31: Grand Prix 2019 21. března 2019 KO/T 1
Výhra Ivan Dmitrienko SFC 10. března 2019 KO/T (Punches Referee stoppage) 1 2:34
Prohra Abdulgadzhi Gaziev WEF Global 14: Arzalet Cup 10. listopadu 2018 Deci (Unanimous)
Výhra Dilmurod Akbaev WEF 53 - WEF ProfFight 21 5. května 2018 Submission 2 0:58
Výhra Sanjar Erkinov WEF Global 11: Bekishev vs. Pazylov 6. března 2018 Submission 1 3:13
Výhra Daniyar Kubatov WEF Amateurs: Ormon-Khan Cup 7. října 2017 Subm (Rear Naked Choke) 1 1:49
Výhra Islambek Rysbekov WEF Selection 9: Battle In Talas 2 9. května 2017 Submission 3 1:02
Výhra Syrgak Arystanbek WEF Selection 8: Battle In Burgondu 5. května 2017 Subm (Armbar) 1 2:33
Výhra Nurgazy Baltabaev WEF Selection 7: Azibaev vs. Baltabaev 16. dubna 2017 Subm (Armbar) 1 2:49
Prohra Shamil Amirov Fight Nights Global 53: Fight Weekend (Day 2) 8. října 2016 KO/T (Punches and Elbows) 2 4:18
Prohra David Barkhudaryan Tech-Krep FC: PRIME Selection 2016 Stage 3 5. srpna 2016 KO/T (Punches) 2 3:42
Výhra Oleg Zakharov MPF: Legacy of Sparta 9. listopadu 2014 Subm 2 3:30

Články o bojovníkovi