Sergey Guzev

Middleweight 84 kg
Původ: Ukrajina Věk: 38 let Výška: 186 cm Klub: Combat Dobro
Výhra 26 Prohra 5 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Pawel Pawlak Babilon MMA 21: Pawlak vs. Guzev 30. dubna 2021 Deci (Unanimous) 5 5:00
Výhra Grzegorz Siwy WWFC 15 21. září 2019 Deci (Split) 5 5:00
Výhra Wagner Silva Gomes WWFC 11 16. června 2018 Deci (Split) 5 5:00
Výhra Leandro Bispo WWFC 8 27. září 2017 Subm (Rear Naked Choke) 1 4:32
Výhra Anthony Grondin WWFC - Cage Encounter 7 14. června 2017 Submission 2 3:07
Výhra Anthony Grondin WWFC 7 14. června 2017 Subm (Rear Naked Choke) 2 3:07
Výhra Maxim Sergeev RFP 53: West Fight 23 9. prosince 2016 Subm (Kneebar) 1 1:29
Výhra Andrey Kalych RFP 29: West Fight 13 29. května 2015 Subm (Achilles Lock) 1
Výhra Vladimir Katykhin OC - Oplot Challenge 71 29. června 2013 Decision 3 5:00
Výhra Vladimir Katykhin Oplot Challenge 71: Cup Of Ukraine 2013 (Stage 7) 29. června 2013 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Roman Iliyashenko Oplot Challenge 57: Cup Of Ukraine 2013 (Stage 4) 11. května 2013 Subm (Rear-Naked Choke) 1 3:04
Výhra Roman Bagin Oplot Challenge 51: Cup Of Ukraine 2013 (Stage 2) 13. dubna 2013 KO/T (Punches) 1 2:00
Výhra Fuad Gadirov ProFC 38: Cup Of Ukraine 2011 (Stage 4) 12. listopadu 2011 Subm (Kneebar) 1 3:00
Prohra Shamil Tinagadzhiev ProFC 29: Union Nation Cup (Stage 16) 2. července 2011 Deci (Unanimous) 2 5:00
Prohra Sultan Aliev ProFC - Union Nation Cup 14 9. dubna 2011 Decision 2 5:00
Prohra Sultan Aliev ProFC 26: Union Nation Cup (Stage 14) 8. dubna 2011 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Roman Bagin M-1: Ukrainian Selection 2010 (Stage 7) 12. února 2011 Subm (Rear-Naked Choke) 1 1:39
Výhra Andrei Embolaev M-1: Ukrainian Selection 2010 (Stage 6) 6. listopadu 2010 Subm (Rear-Naked Choke) 1 2:13
Výhra Denis Ivanets M-1 Selection Ukraine 2010 - Clash of the Titans 18. září 2010 Submission (Armbar) 1 1:15
Výhra Denis Ivanets M-1: Ukrainian Selection 2010 (Stage 4) 17. září 2010 Subm (Armbar) 1 1:15
Výhra Sergey Sokha RFP - Night of Octagon Heroes 4. května 2010 Technical KO 2 0:00
Prohra Vyacheslav Vasilevsky M-1: European Selection 2010 (Stage 4) 10. dubna 2010 Deci (Split) 3 5:00
Výhra David Tkeshelashvili M-1 Ukraine - 2009 Selections 4 24. prosince 2009 KO 3 1:47
Výhra David Tkeshelashvili M-1: Ukrainian Selection 2009 (Stage 4) 23. prosince 2009 KO/T (Punch) 3 1:47
Výhra Saipudin Shahidov M-1 Ukraine - 2009 Selections 3 29. listopadu 2009 Submission 1 3:17
Výhra Saipudin Shahidov M-1: Ukrainian Selection 2009 (Stage 3) 28. listopadu 2009 Subm (Rear-Naked Choke) 1 3:17
Výhra Aleksey Goncharenko M-1 Ukraine - 2009 Selections 1 20. září 2009 Submission 1 0:40
Výhra Aleksey Goncharenko M-1: Ukrainian Selection 2009 (Stage 1) 18. září 2009 Subm (Achilles Lock) 1
Výhra Pavel Pokatilov FC - Fighters Cup 5. června 2009 Decision 3 5:00
Výhra Alexey Efimenko RFP - West Fight 2 21. prosince 2008 Subm 2 0:00
Výhra Gela Getsadze RFP - Wolf Fighting Club 1 22. února 2008 Subm 1 0:00

Články o bojovníkovi