Sergey Sokha

Light Heavyweight 92 kg
Původ: Ukrajina Věk: 43 let Výška: 174 cm Klub: N/A
Výhra 10 Prohra 16 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Teodoras Aukstuolis King of Kings: World Grand Prix 2017 18. března 2017 Subm (Rear Naked Choke) 1 2:43
Výhra Sergey Luvich RFP 24: Ascending Star 2 14. února 2015 Subm (Armbar) 1 3:14
Výhra Andrey Serebrianikov RFP 23: Ascending Star 1 30. prosince 2014 Subm (Heel Hook) 1 3:14
Prohra Ante Delija NG - Noc Gladiatora 8 21. prosince 2013 Submission (Rear-Naked Choke) 1 1:23
Prohra Tomasz Janiszewski Thunderstrike Fight League 2: Kita vs. Linderman 2 30. listopadu 2013 Subm (Armbar) 1 1:35
Výhra Vladimir Liusik RFP - West Fight 6 26. října 2013 Decision 2 5:00
Výhra Alexander Savchuk ECSF - Battle for a Lubart's Castle 31. srpna 2013 Submission 1 1:30
Výhra Pavel Lavrenov RFP - West Fight 5 27. července 2013 Decision (Unanimous) 2 5:00
Výhra Islam Cechoev RFP - West Fight 5 27. července 2013 Submission 1 4:18
Výhra Ivan Raba ECSF - Real Fighting 2 1. června 2013 Submission 1 1:10
Prohra Vladimir Khomik ECSF - Cup Of West Ukraine 2012 10. srpna 2012 Technical KO 1 3:41
Prohra Maksim Nevolia Bushido Lithuania - Hero's Lithuania 2011 19. listopadu 2011 KO 1 4:20
Prohra Egidijus Valavicius Bushido FC: Bushido London 2011 5. listopadu 2011 Subm (Triangle Choke) 1
Výhra Valentin Pauls Bushido FC: Bushido London 2011 5. listopadu 2011 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Valentin Pauls Bushido FC: Bushido London 2011 5. listopadu 2011 Decision 2 5:00
Prohra Artur Alibulatov WMMAF - WMAC 2011 Quarterfinals 7. října 2011 N/A (Method N/A) 0:00
Prohra Egidijus Valavicius Bushido Lithuania - Hero's Lithuania 2010 20. listopadu 2010 Technical KO (Knee Injury) 1 4:44
Prohra Ireneusz Cholewa SMMAS - Subcarpathian MMA Show 2 10. října 2010 Submission (Guillotine Choke) 1 2:40
Výhra Dmitry Batok M-1: Battle Of Lions 1. října 2010 Subm (Armbar) 1 1:21
Prohra Vasily Klepikov M-1 Selection Ukraine 2010 - Clash of the Titans 18. září 2010 Technical KO 1 1:50
Prohra Vasily Klepikov M-1: Ukrainian Selection 2010 (Stage 4) 17. září 2010 KO/T (Punches) 1 1:50
Prohra Roman Bagin M-1: Ukrainian Selection 2010 (Stage 3) 10. srpna 2010 Subm (Rear-Naked Choke) 1
Prohra Sergey Guzev RFP - Night of Octagon Heroes 4. května 2010 Technical KO 2 0:00
Prohra Yuri Gorbenko YKC - YK Combat 1 4. března 2010 Technical KO 2 0:00
Prohra Saipudin Shahidov ProFC 13: Union Nation Cup (Stage 5) 13. února 2010 Subm (Rear-Naked Choke) 1 1:20
Prohra Rizvan Daniyalov ProFC 9: Union Nation Cup (Stage 2) 25. září 2009 Subm (Toe Hold) 1

Články o bojovníkovi