Shamil Nurmagomedov

Tank

Light Heavyweight 95 kg
Původ: Rusko Věk: 40 let Výška: 175 cm Klub: Oplot
Výhra 19 Prohra 3 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Alexander Grebenkin Oplot Challenge 108: Moscow Challenge 5 21. února 2015 KO/T (Punches) 1 1:45
Výhra Maxim Futin Oplot Challenge 106: Peresvet Cup 27. prosince 2014 KO/T (Doctor Stoppage) 1 5:00
Výhra Rene Wollinger Oplot Challenge 104: Moscow Challenge 3 8. listopadu 2014 KO/T 2 1:55
Výhra Vladimir Mishchenko ProFC 55: Kraniotakes vs. Kudin 19. října 2014 KO/T (Punches) 1 2:22
Výhra Bogdan Bulakh Oplot Challenge 102: USSR Championship - Stage 27 26. září 2014 Subm (Guillotine Choke) 1 1:58
Výhra Nikolai Kurakov Fight Stars: Battle On Sura 1 16. května 2014 KO/T (Retirement) 2 5:00
Výhra Magomed Ibragimov Oplot Challenge 96: USSR Championship - Stage 22 18. ledna 2014 Deci (Split) 3 5:00
Výhra Oleg Buikevich Oplot Challenge 84: USSR Championship (Stage 10) 19. října 2013 Subm (Rear-Naked Choke) 1 4:41
Výhra Rodion Batulin Oplot Challenge 79: USSR Championship (Stage 5) 19. září 2013 KO/T (Corner Stoppage) 1 2:12
Výhra Kyle Keeney Oplot Challenge 68: Team USA vs. Team Oplot 21. června 2013 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Emzar Tkeshelashvili Oplot Challenge 59: Geo Fight vs. Team Oplot 18. května 2013 KO/T (Punches) 2 3:21
Výhra Vahan Bojukyan Oplot Challenge 52: Team Oplot vs. Arm FC 19. dubna 2013 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Alexei Varagushin Oplot Challenge 47: Poltava vs. Kharkov 30. března 2013 Subm (Rear-Naked Choke) 1 1:34
Výhra Alexey Stoyan Oplot Challenge 2: Oleynik vs. Otto 13. května 2012 Subm (Rear-Naked Choke) 1 3:28
Prohra Gregory Babene MFP: Mayor Cup 2010 29. května 2010 KO/T (Punches) 1 1:20
Výhra Lee In Yan MFP: Mayor Cup 2010 29. května 2010 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Sergey Terezimov MFP: Russian Championship 2010 13. února 2010 KO/T (Corner Stoppage) 2 1:46
Výhra Dibir Zagirov Challenge Cup 2009: Stage 2 19. prosince 2009 Submission 2 2:50
Výhra Georgiy Nikiforets ProFC 10: Union Nation Cup (Stage 3) 30. října 2009 KO/T (Punches) 1 1:37
Výhra Anatoly Lavrov M-1: Russian Selection 2009 (Stage 5) 22. července 2009 Subm (Armbar) 1 4:30
Prohra Shamil Tinagadzhiev M-1: Russian Selection 2009 (Stage 3) 28. května 2009 Deci (Unanimous) 2 5:00
Prohra Alexey Oleynik Legion Fight 1: Kudinov vs. Gerenava 20. října 2007 Subm (Neck Crank) 1

Články o bojovníkovi