Shamil Zavurov

Lion of Dagestan

Lightweight 70 kg
Původ: Rusko Věk: 37 let Výška: 173 cm Klub: Akhmat Fight Club
Výhra 47 Prohra 7 Remíza 1

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Ricardo Tirloni EFC 37 18. června 2021 KO/T (Punches) 2 2:12
Výhra Renato Gomes Gabriel UAE Warriors 15 & EFC 32 15. ledna 2021 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Ivica Truscek GFC 20 23. listopadu 2019 KO/T (Punches Referee stoppage) 3 3:12
Výhra A-Sol Kwon Road FC 56 9. listopadu 2019 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Matias Juarez GFC 14: Dagestan 13. července 2019 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Mansour Barnaoui Road FC 52 23. února 2019 KO/T (Flying Knee) 3
Výhra Ronys Torres Road FC 46 10. března 2018 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Khuukhenkhuu Amartuvshin Road FC 44 11. listopadu 2017 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Leo Kuntz Road FC 40 15. července 2017 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Jorge Rodrigues Silva WFCA 38: Battle in Grozny 21. května 2017 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Won Gi Kim Road FC 36 11. února 2017 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Bagautdin Abasov Octagon Fighting Sensation 10: The Heroes Return 10. prosince 2016 Deci (Unanimous) 5 5:00
Prohra Khusein Khaliev Akhmat Fight Show 30: Grand Prix Akhmat 2016 Finals 4. října 2016 KO/T (Flying Knee and Punches) 2 1:55
Výhra Luciano Palhano Akhmat Fight Show 22: Grand Prix Akhmat 2016 22. května 2016 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Rodrigo Caporal WFCA 16: Grand Prix Akhmat 2016 (Stage 1) 12. března 2016 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Yasubey Enomoto WFCA 9: Grozny Battle 6 4. října 2015 Subm (Guillotine Choke) 3 2:28
Výhra Hermes Franca WFCA 3: Grozny Battle 3 13. června 2015 KO/T (Punch) 1
Výhra Sergey Faley Octagon Fighting Sensation 3: Time of Champions 28. února 2015 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Luiz Cado Simon New Stream: Russia vs. The World 31. října 2014 KO/T (Punches) 2 1:12
Výhra Davlat Olimov Octagon Fighting Sensation 1: Birth Of Heroes 11. května 2014 Technical KO (Punches) 3 1:18
Výhra Renat Lyatifov MMA Star In The Ring 1 1. března 2014 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Harun Kina Fight Nights Global 18: Battle On The Terek 4. října 2013 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Yasubey Enomoto Fight Nights Global 16: Battle Of Moscow 12 20. června 2013 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Eduardo Pachu Fight Nights Global 15: Battle Of Moscow 11 20. dubna 2013 KO/T (Knee and Punches) 1 3:24
Výhra Juha-Pekka Vainikainen Tech-KREP FC: Battle Of Stars 1 22. prosince 2012 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Anatoly Safronov S-70: Russian Grand Prix 2011 (Stage 3) 6. dubna 2012 KO/T (Body Kick) 1 3:28
Remíza Alexander Yakovlev M-1 Challenge 31 16. března 2012 Ends (Majority) 3 5:00
Prohra Yasubey Enomoto M-1 Challenge 30 - Zavurov vs. Enomoto 9. prosince 2011 Submission (Guillotine Choke) 5 4:10
Prohra Yasubey Enomoto M-1 Challenge 30: Zavurov vs. Enomoto 9. prosince 2011 Subm (Guillotine Choke) 5 4:10
Výhra Zhanybek Amatov Fight Nights Global 4: Battle Of Moscow 4 7. července 2011 KO/T (Leg Injury) 2 1:34
Výhra Yasubey Enomoto M-1 Challenge 25: Zavurov vs Magumedov 2 28. dubna 2011 Deci (Unanimous) 5 5:00
Výhra Yuri Izotov Lipetsk Mix Federation - Russian Cities Tournament 18. března 2011 Decision (Unanimous) 3 5:00
Výhra Tom Gallicchio M-1 Challenge 23 - Guram vs. Grishin 5. března 2011 Technical KO 2 1:11
Výhra Tom Gallicchio M-1 Challenge 23: Guram vs. Grishin 4. března 2011 KO/T (Punches) 2 1:11
Výhra Abner Lloveras M-1 Challenge 22: Narkun vs. Vasilevskiy 10. prosince 2010 KO/T (Punches) 4 4:22
Výhra Jaroslav Poborsky HG - Heroes Gate 2 21. října 2010 Technical KO 1 2:50
Výhra Vener Galiev Fight Nights - Battle of Moscow 2 16. října 2010 Decision (Unanimous) 2 5:00
Výhra Vasily Novikov Fight Nights - Battle of Moscow 2 16. října 2010 Submission 1 2:53
Výhra Vener Galiev Fight Nights Global 2: Battle Of Moscow 2 15. října 2010 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Vasily Novikov Fight Nights Global 2: Battle Of Moscow 2 15. října 2010 Subm (Rear-Naked Choke) 1 2:53
Výhra Vladimir Katykhin ProFC 17: Union Nation Cup (Stage 8) 1. října 2010 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Magomedrasul Khasbulaev M-1: European Selection 2010 (Stage 8) 22. července 2010 Subm (Rear-Naked Choke) 1 3:16
Výhra Ramazan Abdulzhalilov M-1: European Selection 2010 (Stage 6) 28. května 2010 Decision 3 5:00
Výhra Ramazan Abdulzhalilov M-1: European Selection 2010 (Stage 6) 28. května 2010 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Radik Iboyan M-1: European Selection 2010 (Stage 4) 10. dubna 2010 KO/T (Punches) 2 3:54
Výhra Seydina Seck Battle Of Gladiators 2010 13. února 2010 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Rashid Magomedov M-1: Russian Selection 2009 (Stage 9) 3. listopadu 2009 Deci (Split) 3 5:00
Výhra Saipudin Shahidov CSFU: Champions League 13. září 2008 N/A
Výhra Aleksey Goncharenko CSFU: Champions League 13. září 2008 Subm (Armbar) 2 3:50
Výhra Hamiz Mamedov MOP - Martial Arts Festival 23. května 2008 Decision (Unanimous) 3 3:00
Výhra Mukhamed Aushev CFF - International MMA Tournament 9. prosince 2007 KO 2 2:00
Výhra Vitaly Gogishvilli MG - Georgia vs. Russia 15. října 2005 Submission (Rear-Naked Choke) 1 2:05
Výhra Magomed Kurmagomedov EFC - Oktogon 3 27. února 2004 Submission 2 1:20
Výhra Matias Juarez Please Wait... | Cloudflare Decision (Unanimous) 3 5:00
Výhra A-Sol Kwon Please Wait... | Cloudflare Decision (Unanimous) 3 5:00

Články o bojovníkovi