Stanislav Molodcov

The Sledgehammer

Welterweight 84 kg
Původ: Austrálie Věk: 34 let Výška: 194 cm Klub: N/A
Výhra 11 Prohra 8 Remíza 1

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Magomed Geroev Fight Club Cherdak 15: Industrials Challenge 3. června 2017 KO/T (Corner stoppage) 2 5:00
Výhra Rafael Silva Industrials MMA: Siberian Division 2 29. října 2016 Subm (Omoplata) 1 1:02
Výhra Giorgi Lobzhanidze Fight Nights Global 52: Mokhnatkin vs. Maldonado 1. října 2016 KO/T (Punches) 3 1:55
Prohra Yasubey Enomoto Fight Nights Global 48: Battle Of Moscow 22 26. května 2016 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Magomed Magomedkerimov S-70: Russian Grand Prix 2011 (Stage 4) 25. května 2012 Deci (Split) 3 5:00
Výhra Artur Gorlov Forward Challenge 2: Russia vs. Latvia 14. dubna 2012 Subm (Armbar) 1 2:37
Prohra Murad Magomedov Fight Nights Global 7: Battle Of Moscow 6 8. března 2012 Subm (Armbar) 2 3:15
Výhra Mikhail Dronov S-70: Russian Grand Prix 2011 (Stage 1) 22. prosince 2011 Subm (Armbar) 2 2:52
Výhra Charles Andrade Fight Nights Global 6: Battle Of Moscow 5 5. listopadu 2011 Deci (Unanimous) 2 5:00
Prohra Gasan Umalatov Fight Nights Global 4: Battle Of Moscow 4 7. července 2011 Deci (Unanimous) 2 5:00
Prohra Piotr Strus PF - Pro Fight 6 4. června 2011 Technical KO 2 3:50
Výhra Rasul Bagautdinov Universal Fighter: Fights With Rules 2 26. května 2011 Subm (Triangle Choke) 1 3:31
Výhra Alexey Tokov Fedor Emelianenko Cup 2011 22. května 2011 Subm (Rear-Naked Choke) 1 3:34
Prohra Artur Kadlubek ProFC 28: Union Nation Cup (Stage 15) 6. května 2011 KO/T (Punches) 2 1:57
Výhra Magomedsalam Kaynurov M-1 Selection 2011 - European Tournament 1. dubna 2011 Submission 1 0:55
Výhra Magomedsalam Kaynurov M-1: European Selection 2011 31. března 2011 Subm (Rear-Naked Choke) 1
Výhra Ilya Babushkin Golden Fist Of Russia 1 10. června 2010 Subm (Rear-Naked Choke) 1 3:33
Výhra Abdul-Kerim Edilov Atrium Pankration Cup 2010 10. března 2010 Subm (Rear-Naked Choke) 1 2:11
Remíza Alavutdin Gadjiev MFP: Russian Championship 2010 13. února 2010 Ends 2 5:00
Prohra Artur Guseinov M-1: Russian Selection 2009 (Stage 3) 28. května 2009 KO/T (Body Kick) 1 2:44

Články o bojovníkovi