Svyatoslav Shabanov

Featherweight 65 kg
Původ: Rusko Věk: 27 let
Výhra 17 Prohra 9 Remíza 1

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Mikhail Odintsov RCC - Road to the PFL 22. února 2020 Decision 3 5:00
Prohra Vladimir Palchenkov Russian Cagefighting Championship - RCC Intro 4 8. května 2019 Decision 3 5:00
Výhra Alexey Rozhnov APF - Altai Palace Fight MMA Championship 16. března 2019 Submission (Guillotine Choke) 1 1:12
Výhra Shokhrukh Idrisov APF - Altai Palace Fight MMA Championship 24. listopadu 2018 Submission 1 2:20
Prohra Alexander Grozin RCC 3 - Russian Cagefighting Championship 3 9. července 2018 Decision 3 5:00
Výhra Alexander Panasyuk RCC - Russian Cagefighting Championship 25. února 2018 Decision 3 5:00
Remíza Akhmed Shervaniev WFCA 42 - Malyutin vs. Jacarezinho 27. září 2017 Draw 3 5:00
Výhra Ivan Sokolov Prokopyevsk Challenge - Prokopyevsk Challenge 1 7. května 2017 Submission (Triangle Choke) 2 1:14
Výhra Ali Dikaev WFCA 34 - Battle in Moscow 25. února 2017 KO 1 0:13
Výhra Ivan Sokolovski Altay Republic MMA League - Battle of Tigers 5 27. srpna 2016 Submission 2 0:50
Výhra Soslan Gasanov Russia Top Team - Top Team Challenge 2016 3. června 2016 Submission 1 1:50
Výhra Duman Almurzin Siberian League - Russia vs. Kazakhstan 26. května 2016 Submission (Heel Hook) 1 0:56
Výhra Viktor Sidrelov Altay Republic MMA League - Battle of Tigers 4 7. února 2016 Technical KO 1 1:43
Prohra Dzhihad Yunusov WFCA 14 - Grozny Battle 30. ledna 2016 Submission 1 4:31
Výhra Duman Nurtuleuov Altay Republik MMA League - Battle of Champions 9. srpna 2015 Submission 1 0:20
Prohra Salman Zhamaldaev WFCA 1 - Grozny Battle 14. března 2015 Submission 1 4:33
Výhra Amin Abdurakhimov Siberian League - Siberian Battle 3 14. února 2015 Decision (Unanimous) 3 5:00
Prohra Daniel Teymur IRFA - International Ring Fight Arena 7 22. listopadu 2014 Submission 1 2:37
Prohra Abdusharif Khomidov Siberian Fighter - Confrontation 1. listopadu 2014 Decision 2 5:00
Výhra Alexander Gilev Altay Republik MMA League - Moscow Open 1. června 2014 Technical KO (Punches) 2 2:12
Výhra Yevgeny Andreev Altay Republik MMA League - Moscow Open 1. června 2014 Submission 1 3:47
Výhra Kanat Rakhimov Siberian League - Combat Kuzbass 2 12. května 2014 Technical KO 2 1:38
Výhra Vlad Khaliulin Altay Republik MMA League - Throwdown 1. května 2014 Decision 3 5:00
Výhra Vadim Kharin Siberian League - Pankration in Yugra 20. dubna 2014 Technical KO 2 0:45
Prohra Alexander Peduson Eurasian Fighting Championship - Siberian Challenge 23. února 2014 KO 1 0:25
Prohra Rasul Ediev Radmer - Radmer 5 25. října 2013 Submission 2 2:34
Výhra Magomedsaigi Guseinov Siberian League - Siberia vs. Kazakhstan 8. dubna 2013 Technical KO 2 5:00

Články o bojovníkovi