Výsledek | Soupeř | Událost | Metoda | Kolo | Čas |
---|---|---|---|---|---|
Výhra | Giorgi Kobaladze | Professional Pankration Championship: Kratos Cup 10 26. července 2020 | Subm (Rear Naked Choke) | 1 | |
Výhra | Taras Stepanov | RFP 75: Step to Top 11 1. února 2020 | Subm (Neck Crank) | 1 | 1:16 |
Prohra | Ulysses Diaz | Titan FC 58: Rivera vs. Sabatello 20. prosince 2019 | KO/T | 1 | |
Prohra | Robby Malof | Premier MMA Championship 13 17. srpna 2019 | Subm (Strikes) | 1 | |
Prohra | Umar Nurmagomedov | GFC 14: Dagestan 13. července 2019 | Subm (Rear naked choke) | 1 | 2:48 |
Prohra | Pedro Nobre | Vendetta 18 15. června 2019 | Subm (Rear Naked Choke) | 1 | |
Výhra | Bogdan Pashkov | RFP 69 - Step To Top 7 9. dubna 2019 | Submission (Reverse Triangle Choke) | 1 | 4:07 |
Výhra | Bogdan Pashkov | RFP 69: Step to Top 7 7. dubna 2019 | Subm (Reverse Triangle Choke) | 1 | 4:07 |
Prohra | Filip Macek | Oktagon 10 17. listopadu 2018 | Subm (triangle choke) | 1 | 3:00 |
Prohra | Victor Torres | KOTC: Hard Knocks 3 28. července 2018 | KO/T (Punches) | 1 | 1:50 |
Prohra | Renato Velame | Rebel FC 8 30. května 2018 | Deci (unanimous) | 3 | 5:00 |
Výhra | Anton Vasiliev | RFP 60: West Fight 25 8. října 2017 | KO/T (Punches) | 1 | 1:38 |
Výhra | Ze Wu | Chin Woo Men: 2016-2017 Season: Individuals' Finals 16. září 2017 | Subm (Triangle Choke) | 2 | 1:10 |
Prohra | Nate Hall | Battle at the Boneyard 2 12. srpna 2017 | Subm (Strikes) | 1 | 1:00 |
Výhra | Taras Protsyuk | RFP 56: West Fight 24 29. dubna 2017 | Subm (Armbar) | 1 | 1:20 |
Výhra | Andrey Hohlov | RFP 53: West Fight 23 9. prosince 2016 | KO/T (Corner Stoppage) | 1 | 5:00 |
Výhra | Roman Bezpalko | RFP 50: West Fight 22 23. září 2016 | Subm (Armbar) | 1 | 1:33 |
Výhra | Roman Bezpalko | RFP - West Fight 22 23. září 2016 | Submission | 1 | 1:33 |
Výhra | Jan Salajka | RFP 47: West Fight 21 20. května 2016 | Subm (Kimura) | 1 | 2:05 |
Prohra | Ivan Andrushchenko | RFP 46: West Fight 20 22. dubna 2016 | Deci (Unanimous) | 3 | 5:00 |
Prohra | Mihail Sirbu | Eagles Fighting Championship 1 27. února 2016 | Decision | 3 | 5:00 |
Prohra | Mihail Sirbu | Eagles Fighting Championship 1 27. února 2016 | Deci (Unanimous) | 2 | 5:00 |
Výhra | Ion Pop | RFP 42: West Fight 19 6. února 2016 | Subm (Triangle Choke) | 1 | 2:10 |
Výhra | Iles Sharapov | RFP 40: West Fight 18 20. prosince 2015 | Subm (Guillotine Choke) | 1 | |
Výhra | Bogdan Gargay | RFP 35: Ascending Star 3 3. října 2015 | KO/T (Punches) | 1 | 3:50 |
Prohra | Hamzat Bukiev | ACB 22: Berkut Cup 2015 - Stage 6 12. září 2015 | Deci (Unanimous) | 3 | 5:00 |
Výhra | Oleg Melnik | RFP 31: West Fight 14 5. července 2015 | KO/T (Punches) | 1 | 2:11 |
Výhra | Andrey Hohlov | RFP 31: West Fight 14 5. července 2015 | Subm (Armbar) | 1 | 2:38 |
Výhra | Leo Salabun | RFP 28: West Fight 12 24. května 2015 | Subm (Armbar) | 1 | 3:11 |
Výhra | Alexander Koval | RFP 27: Wolf Fighting Club 6 25. dubna 2015 | KO/T (Punches) | 1 | 2:14 |
Výhra | Roman Kobylchenko | WCFF: Open Ukrainian Cup 2 18. dubna 2015 | KO/T (Punches) | 1 | |
Výhra | Dmytro Predebaylo | WCFF: Open Ukrainian Cup 2 18. dubna 2015 | Subm (Rear Naked Choke) | 1 | 2:34 |
Prohra | Andrey Petryshyn | ECSF - Real Fighting 3 28. září 2013 | Decision | 3 | 5:00 |
Prohra | Umar Nurmagomedov | Please Wait... | Cloudflare | Submission | 1 | 2:46 |