Toni Valtonen

Heavyweight 116 kg
Původ: Finsko Věk: 43 let Výška: 183 cm Klub: MMA Mansion / Team Valtonen
Výhra 32 Prohra 18 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Filip Stawowy Babilon MMA 23: Stawowy vs. Valtonen 25. června 2021 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Dawid Zoltazek Babilon MMA 17: Żółtaszek vs. Valtonen 30. října 2020 KO/T (Ground and Pound) 2 2:58
Výhra Ivan Vicic Megdan Fighting 5: Young Knights 27. června 2019 KO/T 1
Prohra Marcin Zontek Fight Exclusive Night 21 25. května 2018 KO/T (Doctor Stoppage) 3 2:15
Prohra Marcin Zontek Fight Exclusive Night 21 25. května 2018 KO/T (Doctor Stoppage) 3 2:15
Prohra Borys Polezhai M-1 Challenge 82 5. srpna 2017 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Arunas Vilius NFC Fight Night 1 28. května 2016 Deci (Split) 3 5:00
Prohra Michal Kita Fighters Arena 6: Masakra 2. března 2013 KO/T (Leg Injury) 2 1:10
Prohra Alexander Illiasov Draka MMA: Governor's Cup 11 24. listopadu 2012 Deci (Split) 3 3:00
Výhra Rimgaudas Kutkaitis Shooto Finland - Chicago Collision 10 27. října 2012 Technical KO 1 0:31
Výhra Ilja Skondric CF 8 - Carelia Fight 8 1. září 2012 Technical KO 1 3:16
Prohra Robert Krecicki WFC 2: Bad Boys 9. července 2011 Deci (Unanimous) 5 5:00
Prohra Jan Blachowicz KSW 16: Konfrontacja 21. května 2011 Subm (Rear Naked Choke) 2 1:23
Výhra Lukasz Jurkowski KSW 15: Modern Gladiators 19. března 2011 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Samir Bourekba Shooto Finland - Chicago Collision 6 27. listopadu 2010 Technical KO 2 4:22
Výhra Sean Salmon FF 28 - Fight Festival 28 16. října 2010 Technical KO 1 3:18
Prohra Mikhail Zayats FF - Fight Festival Goes Kaisaniemi 16. června 2010 Submission (Armbar) 1 4:45
Prohra Jake O'Brien FF 27 - Fight Festival 27 13. března 2010 Decision 3 5:00
Výhra Attila Vegh Shooto Finland - Helsinki Fight Night 28. listopadu 2009 Decision 3 5:00
Výhra Aaron Phillip Stark FF 26 - Fight Festival 26 17. října 2009 Technical KO 2 4:03
Výhra Nikola Dipchikov M-1 Challenge 17: Korea 4. července 2009 Subm (Triangle Choke) 1 4:49
Prohra Lloyd Marshbanks M-1 Challenge 16: USA 5. června 2009 Subm (Scarf Hold) 2
Výhra Sander Duyvis M-1 Challenge 12: USA 21. února 2009 KO/T (Punches) 1
Výhra Chang Seob Lee M-1 Challenge 11: Challenge Finals 2008 11. ledna 2009 KO/T (Slam) 3 1:03
Výhra Mousa Niangane M-1 Challenge 10: Finland 26. listopadu 2008 Subm (Armbar) 1 2:00
Prohra Rodney Wallace M-1 Challenge 3: Spain 31. května 2008 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Seung Hyun Choi M-1 Challenge 2: Russia 3. dubna 2008 Subm (Rear-Naked Choke) 1
Výhra Valdas Pocevicius FF 23 - Fight Festival 23 15. března 2008 Deci 3 5:00
Prohra Jakob Lovstad The Cage Vol. 9 - Capital Concussion 8. prosince 2007 Submission (Arm-Triangle Choke) 2 1:30
Výhra Martin Zawada FF 22 - Fight Festival 22 22. září 2007 Decision 2 5:00
Výhra Miika Mehmet The Cage Vol. 7 - Reincarnation 20. dubna 2007 Decision (Unanimous) 3 5:00
Výhra Deividas Banaitis FF 20 - Fight Festival 20 3. února 2007 Decision 3 5:00
Prohra Lucio Linhares FF 19 - Fight Festival 19 16. září 2006 KO N 1 2:41
Výhra Romualds Garkulis FF 18 - Fight Festival 18 13. května 2006 Decision 3 5:00
Prohra Samir Bourekba FF 17 - Fight Festival 17 25. března 2006 Technical KO 2 5:00
Výhra Alius Makovskis The Cage Vol. 5 - Winter War 10. února 2006 Technical KO 1 3:29
Výhra Evert Fyeet LF 1 - Lohja Fight 1 19. listopadu 2005 Technical KO (Method TKO) 2 0:35
Výhra Henri Prinz FF 16 - Fight Festival 16 29. října 2005 Decision (Majority) 2 5:00
Výhra Gewik Mousasi Fight Festival 13 28. února 2005 Subm (Heel Hook) 1
Výhra Gela Getsadze Fight Festival 12 13. listopadu 2004 KO/T (Injury) 1
Výhra Gela Getsadze Fight Festival 12 13. listopadu 2004 KO/T (Injury) 1
Výhra Rolandas Remeika The Cage Vol. 1 - First Time in Finland 2. října 2004 Technical KO 2 2:54
Výhra Jody Poff FF 11 - Fight Festival 11 11. září 2004 KO 1 2:12
Výhra Pasi Lukkarinen Fight Festival 10 20. března 2004 Deci (Split) 2 5:00
Výhra Pasi Lukkarinen Fight Festival 10 20. března 2004 Deci (Split) 2 5:00
Prohra Vesa Ruusuvuori FF 7 - FinnFight 7 1. listopadu 2003 Submission 1 0:00
Výhra Danielius Razmus FF 7 - FinnFight 7 1. listopadu 2003 Deci 1 10:00
Prohra Pavel Dolgov FF 9 - Fight Festival 9 20. října 2003 TKO 2 1:40
Prohra Mikhail Bogdanov FF 8 - Fight Festival 8 1. září 2003 Technical KO 1 1:20
Výhra Riku Lahdensuo WF 5 - WasaFight 5 25. ledna 2003 Decision (Method Decision) 2 5:00

Články o bojovníkovi