Vartan Asatryan

Corsair

Flyweight 56 kg
Původ: Rusko Věk: 27 let Výška: 162 cm
Výhra 22 Prohra 8 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Raymison Bruno Souza De Oliveira FNG 95 - Fight Nights Global 95 19. října 2019 Decision 3 5:00
Výhra Rizvan Abuev FNG - Fight Nights Global 83 22. února 2018 Decision 3 5:00
Prohra Tagir Ulanbekov FNG - Fight Nights Global 76 8. října 2017 Submission 4 1:39
Výhra Zhalgas Zhumagulov FNG - Fight Nights Global 65 19. května 2017 Decision (Split) 5 5:00
Výhra Elnar Ibragimov FNG - Fight Nights Global 59 23. února 2017 Technical KO 1 4:07
Výhra Mikael Silander EFN - Fight Nights Global 53, Day 2 8. října 2016 Tech 2 4:05
Výhra Ruslan Belikov Tech-Krep FC - Prime Selection 7 9. října 2015 Decision 3 5:00
Výhra Mikhail Tetiukhin Tech-Krep FC - Prime Selection 3 8. července 2015 Submission 2 0:36
Prohra Vitaliy Branchuk Tech-Krep FC - Prime Selection 1 11. června 2015 Decision (Method Decision) 3 5:00
Prohra Aslan Toktarbaev Tech-Krep FC - Ermak Prime Challenge 3. dubna 2015 Decision 3 5:00
Výhra Arman Ashimov Alash Pride - Royal Plaza Volume 4 22. března 2015 Submission 3 3:00
Výhra Zhalgas Zhumagulov Alash Pride - Royal Plaza Volume 2 24. ledna 2015 Technical KO 2 3:00
Výhra Shakhzod Dzhurakulov Tech-Krep FC - Battle of Heroes 12. prosince 2014 Decision 3 5:00
Výhra Emil Abasov Tech-Krep FC - Prime 3 19. září 2014 Submission 2 1:25
Výhra Alvi Mochigov PBSC - Pancration Black Sea Cup 2014 18. srpna 2014 Technical KO 1 5:00
Výhra Rashid Murtazaliev PBSC - Pancration Black Sea Cup 4. srpna 2014 KO (Knee) 2 2:12
Výhra Nikita Kostenko Rus - Rus Cup 2014 1. června 2014 Submission 1 0:48
Výhra Azad Zamani ArmFC 12 - Armenia Fighting Championship 16. února 2014 Technical KO 2 0:19
Prohra Ramazan Kishev Karachay-Cherkessia MMA - Arashukov Cup 22. ledna 2014 Technical KO 1 1:40
Výhra Dmitry Lopantsev Pankration Black Sea cup - Disassembly in Novocherkassk 7. listopadu 2013 Submission 1 1:23
Prohra Vladimir Egoyan Tech-Krep FC - Black Sea Open Cup 1 26. července 2013 Submission (Armbar) 1 3:32
Výhra Magomed Gitinov PBSC - Pancration Black Sea Cup 23. června 2013 Technical KO (Method TKO) 1 5:00
Výhra Alexander Kutkov Tech-Krep FC - Southern Front 2. března 2013 Submission 1 3:10
Prohra Salamu Zakarov LF - Legion Fight 12 16. ledna 2013 Decision 3 5:00
Výhra Magomed Abrekov PBSC - Pancration Black Sea Cup 22. srpna 2012 Decision 2 5:00
Výhra Asker Pshidatok PBSC - Pancration Black Sea Cup 6. srpna 2012 Technical KO 1 1:54
Výhra Murat Berechetov PCOK - Pankration Cup Of Krasnodar 23. června 2012 Technical KO (Punches) 1 4:56
Prohra Murad Zeinulabidov WMMAF - WMAC 2011 Semifinals 8. října 2011 Submission 1 0:00
Prohra Asker Baragunov PBSC - Black Sea Cup 13. srpna 2011 Submission 1 2:09
Výhra Dmitry Ivanov PBSC - Black Sea Cup 16. července 2011 Submission 1 3:09

Články o bojovníkovi