Vasily Krilov

Middleweight 81 kg
Původ: Rusko Klub: N/A
Výhra 20 Prohra 7 Remíza 2

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Patrik Kincl Kstovo Mix Fight Championship 2009 21. února 2009 Subm (Kimura) 2 2:16
Výhra Lopez Owonyebe M-1: Emelianenko Cup 2008 15. května 2008 KO/T (Punch) 1
Prohra Rafael Silva WUFC: Resistance 25. listopadu 2006 Subm (Rear Naked Choke) 1
Výhra Savio Maia Heat FC 3 - Metamorphis 14. dubna 2005 KO N 1 0:00
Prohra Alexander Shlemenko IAFC: Asian Championship 2005 20. března 2005 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Dzheikhun Aliev IAFC: Asian Championship 2005 20. března 2005 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Dzalbeck Tarasantov IAFC: Asian Championship 2005 20. března 2005 KO/T (Cut) 1
Prohra Rafael Silva PSC Challenge Cup 2004: Russia vs. Portugal 3. dubna 2004 N/A
Výhra Ramin Tagiev M-1: Russia vs. The World 7 5. prosince 2003 Deci (Unanimous)
Remíza Vladimir Yushko IAFC: Russia vs. USA 11. května 2003 Ends (Unanimous) 3 5:00
Prohra Shamil Abramov Krasnoyarsk Absolute: Stage 11 12. června 2002 Subm (Choke) 1
Výhra Kazbek Kerimhanov Krasnoyarsk Absolute: Stage 10 7. dubna 2002 Subm (Rear Naked Choke) 1
Výhra Vladimir Surnin Krasnoyarsk Absolute: Stage 9 3. března 2002 Subm (Choke)
Výhra Viktor Vinter Siberian Pankration Championship 2001 2. prosince 2001 Deci (Unanimous)
Výhra Alexey Donchin PCC - Pankration Cup of Call 18. listopadu 2001 Deci 2 3:00
Výhra Vladimir Surnin IPF: Strongest Man Cup 2001 8. července 2001 KO/T (Punches) 1
Výhra Viktor Makhnovich IPF: Strongest Man Cup 2001 8. července 2001 Subm (Armbar)
Výhra Vladimir Maksimenko IPF: Strongest Man Cup 2001 8. července 2001 KO/T (Punches)
Výhra Azat Askerov IPF: Russian Championship 2001 23. června 2001 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Alexey Donchin IPF: Russian Championship 2001 23. června 2001 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Shamil Abramov IPF: Russian Championship 2001 23. června 2001 Subm (Choke) 1
Remíza Azat Askerov IAFC: Asian Championship 2001 7. června 2001 Ends 3 5:00
Výhra Pavel Kuchumov IPF: Best Of The Best 2000 23. prosince 2000 KO/T (Punches) 1
Výhra Sergey Krylov IPF: Best Of The Best 2000 23. prosince 2000 KO/T (Punches) 1 1:30
Výhra Alexey Donchin PSC Challenge Cup 2000 19. listopadu 2000 Deci (Unanimous) 2 10:00
Prohra Nikolai Onikienko Legion Fight: Black Sea Cup 2000 (Stage 1) 19. srpna 2000 Deci (Unanimous)
Prohra Eugeny Yankov IPF: Pride Of Siberia 13. května 2000 Subm (Keylock) 1
Výhra Igor Zaikin IPF: Pride Of Siberia 13. května 2000 Deci (Unanimous) 3 8:00
Výhra Pavel Mamaev IPF: Pride Of Siberia 13. května 2000 KO/T 2

Články o bojovníkovi