Vener Galiev

Bashkir

Lightweight 70 kg
Původ: Rusko Věk: 44 let Výška: 175 cm Klub: Ratiborets
Výhra 31 Prohra 11 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Ermek Tlauov ACA 102 - Almaty 29. listopadu 2019 KO 2 1:39
Výhra Fabio Ferrari Mixfight Promotion Company "SOBI" - Ural Batyr 24. května 2019 Technical KO (Method TKO) 1 0:27
Prohra Diego Brandao Russian Cagefighting Championship - RCC 5 15. prosince 2018 Technical KO 1 0:50
Výhra Nikolay Gaponov FNG - Fight Nights Global 82 16. prosince 2017 KO 1 4:14
Prohra Diego Brandao FNG - Fight Nights Global 67 25. května 2017 KO (Punches) 1 0:39
Výhra Marcio Andrade MixFace / Tech-Krep FC - MixFace 1 3. prosince 2016 KO (Method KO) 1 2:50
Prohra Akhmed Aliev EFN - Fight Nights Global 51 25. září 2016 Decision 3 5:00
Výhra Akop Stepanyan EFN - Fight Nights Global 45 22. dubna 2016 Submission (Rear-Naked Choke) 3 3:16
Výhra Akhmed Aliev EFN - Fight Nights Dagestan 25. září 2015 Technical KO 2 5:00
Prohra Adil Boranbayev Alash Pride - Warriors of the Steppe 23. listopadu 2014 KO 1 2:00
Výhra Yoshiaki Takahashi Global Fight Club - GFC Challenge 2. června 2013 Decision 3 5:00
Výhra Aziz Amuev SVS MMA - Commonwealth Cup 2012 8. prosince 2012 Decision 3 5:00
Výhra Vaidas Valancius ProFC - ProFC 37 9. listopadu 2011 Submission 3 2:14
Výhra Tursunbek Asylgaziev Fight Nights - Battle of Moscow 5 5. listopadu 2011 Technical KO (Punches) 2 0:00
Výhra Ian Jones DFC - Desert Force 2 19. května 2011 Technical KO 1 0:00
Výhra Ryan Healy FF 30 - Fight Festival 30 12. března 2011 Technical KO 1 0:43
Výhra Gael Grimaud FWR - Fights With Rules 1 10. prosince 2010 Decision (Unanimous) 3 5:00
Výhra Shamkhal Kerimov BOC - Battle of Champions 5 19. listopadu 2010 Decision 2 5:00
Prohra Shamil Zavurov Fight Nights - Battle of Moscow 2 16. října 2010 Decision (Unanimous) 2 5:00
Výhra Artur Odilbekov Fight Nights - Battle of Moscow 2 16. října 2010 Submission 1 0:00
Výhra Mikko Suvanto FF 27 - Fight Festival 27 13. března 2010 Decision 3 5:00
Prohra Rustam Khabilov M-1 Challenge - 2009 Selections 4 24. června 2009 Decision 2 5:00
Výhra Mairbek Taisumov Gladiator - 2009 23. května 2009 Decision (Unanimous) 2 5:00
Výhra Bagavdin Gadzhimuradov M-1 Challenge - 2009 Selections 2 19. dubna 2009 Decision 3 5:00
Prohra Josh Shockley fightFORCE - Day of Anger 28. února 2009 Submission 1 1:15
Prohra Igor Araujo UF - Universal Fighter 12. prosince 2008 Submission (Armbar) 1 0:57
Výhra Almaz Akun Union of Veterans of Sport - Russia vs. the World 29. listopadu 2008 Technical KO 1 1:27
Výhra Seydina Seck BSCF - Siberian Challenge 2 18. května 2008 Deci 3 5:00
Výhra Jaroslav Poborsky M-1 MFC - Fedor Emelianenko Cup 15. května 2008 TKO 1 0:00
Výhra Mukhamed Aushev fightFORCE - Russia vs. The World 19. dubna 2008 Submission (Guillotine Choke) 2 1:36
Výhra Ivan Zagubinoga SOP - Star of Peresvit 7. prosince 2007 Deci 3 5:00
Výhra Rafael Silva SOP - Star of Peresvit 7. prosince 2007 Deci 3 5:00
Výhra Roman Potapov SOP - Star of Peresvit 7. prosince 2007 Deci 3 5:00
Prohra Djalili Salmanov FEFoMP - World Absolute FC 23. listopadu 2007 Submission 1 0:00
Výhra Rustam Bogatyrev FEFoMP - World Absolute FC 23. listopadu 2007 KO D 1 0:00
Výhra Le Gou Lian FEFoMP - World Absolute FC 23. listopadu 2007 TKO 1 0:00
Prohra Beslan Isaev APF - World Pankration Championship 2005 18. prosince 2005 Technical KO 1 0:00
Prohra Alexander Shlemenko IAFC - Stage of Russia Cup 20. prosince 2004 Technical KO 1 0:00
Výhra Dzheikhun Aliev IAFC - Stage of Russia Cup 20. prosince 2004 TKO 2 0:00
Výhra Sergei Kotin IAFC - Stage of Russia Cup 20. prosince 2004 TKO 1 0:00
Výhra Alexander Shlemenko COE - Cup Of Empire 2004 18. března 2004 Decision (Unanimous) 0:00
Výhra Magomed Magomedaliev IAFC - Stage of Russia Cup 3 19. února 2004 TKO 2 0:00

Články o bojovníkovi