Výsledek | Soupeř | Událost | Metoda | Kolo | Čas |
---|---|---|---|---|---|
Prohra | Andrey Shilimov | MMA Series 11: Time of New Heroes 8 25. července 2020 | Deci (Unanimous) | 3 | 5:00 |
NC | Ruslan Yamanbaev | Krestov Brod: Voimezh Battle 9 22. února 2020 | Ends (Overturned by Promoter) | 3 | 5:00 |
Výhra | Jean Michel Mbok | Krestov Brod FC: Voymezh Battle 7 29. června 2019 | Subm (Choke) | 1 | |
Výhra | Mikhail Ilyin | Knights of Moscow Oblast Ring: Wind Force 4. listopadu 2018 | Subm (Choke) | 1 | 3:18 |
Výhra | Yuriy Evgeniev | Knights Of Moscow Oblast Ring - Voimezh Battle 4 9. září 2018 | Submission (Rear-Naked Choke) | 1 | 0:38 |
Výhra | Ivan Ibragimov | White Warrior Cup 8 21. dubna 2018 | Subm (Rear Naked Choke) | 1 | 1:20 |
Výhra | Aidemir Kurbanov | White Warrior Cup 8 21. dubna 2018 | Subm (Rear Naked Choke) | 1 | 3:02 |
Výhra | Aidemir Kurbanov | WW 8 - White Warrior 8 21. dubna 2018 | Submission | 1 | 3:20 |
Výhra | Gyunduz Geraev | KoMOR - Battle of the Knights 4 15. prosince 2017 | Submission (Rear-Naked Choke) | 1 | 2:37 |
Výhra | Arapai Ziyabudin | Knights of Moscow Oblast Ring 16. října 2017 | Subm (Rear Naked Choke) | 1 | |
Výhra | Arapbai Ziyabidin Uulu | KoMOR - Voimezh Battle 2 17. září 2017 | Submission | 1 | 1:33 |
Prohra | Ruslan Yamanbaev | Fight Nights Global 67: Galiev vs Brandao 25. května 2017 | KO/T (Punches and Elbows) | 2 | 2:26 |
Výhra | German Khamidulin | KoMOR - Martial Arts Festival 3 4. listopadu 2016 | Submission | 1 | 3:20 |
Výhra | Marcelo Costa | United Caucasian Fight Championship 1: Team Caucasus vs. Team World 2. října 2016 | Deci (Unanimous) | 3 | 5:00 |
Prohra | Zaur Kasumov | Fight Nights Global 45: Ufa 22. dubna 2016 | Subm (Rear Naked Choke) | 2 | 2:43 |
Výhra | Viskhan Magomadov | ACB 23: Young Eagles 2 10. října 2015 | Deci (Unanimous) | 3 | 5:00 |
Výhra | Vladislav Gubanov | White Warrior Cup 4 20. června 2015 | Subm (Rear-Naked Choke) | 1 | 4:35 |
Výhra | Viktor Kolesnik | White Warrior Cup 4 20. června 2015 | Subm (Rear Naked Choke) | 1 | 2:56 |
Prohra | Osman Kasimov | Alash Pride FC: Royal Plaza Vol. 3 20. února 2015 | Deci (Unanimous) | 3 | 5:00 |
Výhra | Temirlan Aysadilov | Alash Pride FC: Royal Plaza Vol. 2 24. ledna 2015 | KO/T (Corner Stoppage) | 2 | 3:34 |
Výhra | Nursultan Kassymkhanov | Alash Pride FC: Heroes of the Steppe 23. listopadu 2014 | Deci (Unanimous) | 2 | 5:00 |
Výhra | Goga Shamatava | ProFC 55: Kraniotakes vs. Kudin 19. října 2014 | Deci (Unanimous) | 2 | 5:00 |
Výhra | Artem Budur | Oplot Challenge 101: Moscow Challenge 1 13. září 2014 | Deci (Unanimous) | 3 | 5:00 |
Výhra | Shamil Shakhbulatov | ACB 9: Berkut Cup 2014 - Stage 9 22. června 2014 | Subm (Rear Naked Choke) | 2 | 2:05 |
Prohra | Abkerim Yunusov | Tech-KREP FC: Prime 2 23. května 2014 | Deci (Unanimous) | 3 | 5:00 |
Výhra | Armen Dzhragatspanyan | Oplot Challenge 95: USSR Championship - Stage 21 11. ledna 2014 | Subm (Rear-Naked Choke) | 1 | 2:30 |
Prohra | Beslan Afashagov | Tech-Krep FC: Southern Front 2 4. října 2013 | Deci (Unanimous) | 3 | 5:00 |
Výhra | Ruslan Israfilov | Tech-Krep FC: Black Sea Cup 2013 (Stage 5) 23. srpna 2013 | Deci (Unanimous) | 2 | 5:00 |
Výhra | Murat Aslanukov | Tech-Krep FC: Black Sea Cup 2013 (Stage 2) 2. srpna 2013 | Deci (Unanimous) | 2 | 5:00 |
Výhra | Jean Michel Mbok | Please Wait... | Cloudflare | Submission | 1 | 0:58 |