Viktor Kolesnik

Featherweight 65 kg
Původ: Rusko Věk: 26 let Výška: 177 cm Klub: The Forge
Výhra 23 Prohra 7 Remíza 1

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Bruno Roverso Open Fighting Championship 15 19. prosince 2021 KO/T (Ground And Pound) 1 4:35
Výhra William Dias SBC 35: MMA SERIES 40 18. září 2021 KO/T 2 2:22
Výhra Wanderson Pantoja da Silva Open Fighting Championship 6 4. července 2021 KO/T (Flying Knee) 1 2:13
Prohra Elismar Lima da Silva Open Fighting Championship 2 20. února 2021 KO/T 1 1:54
Výhra Kurban Chokuev MMA Series 17: Blacksmith Fighting Championship 2 10. října 2020 KO/T 2 4:39
Výhra Thiago Luis Bonifacio Silva RCC 7 14. prosince 2019 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Nate Landwehr M-1 Challenge 102 28. června 2019 Deci (Unanimous) 5 5:00
Výhra Daniel Swain M-1 Challenge 96: Mikutsa vs. Ibragimov 25. srpna 2018 KO/T (Kick leg injury) 2 4:21
Výhra David Silva de Souza M-1 Challenge 89: Buchinger vs. Krasnikov 10. března 2018 Subm (Guillotine choke) 1
Prohra Nate Landwehr M-1 Challenge 85: Ismagulov vs. Karranca 10. listopadu 2017 Deci (Split) 3 5:00
Výhra Brian Hooi M-1 Challenge 83: Tatfight 5 23. září 2017 KO/T (Punches) 1 3:36
Výhra Felipe Rego M-1 Challenge 77: Nemkov vs. Marques 19. května 2017 Deci (Unanimous) 3 5:00
Remíza Young Bok Kil M-1 Challenge 75: Shlemenko vs. Bradley 3. března 2017 Ends (Majority) 3 5:00
Výhra Almaz Moldobaev NCP: Pankration National Championship 22 16. září 2016 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Marat Tokhtamyshev Tech-Krep FC: PRIME Selection 2016 Stage 3 5. srpna 2016 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Oleg Ryabchikov Tech-Krep FC: PRIME Selection 2016 Stage 1 18. června 2016 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Yonghao Xu Kunlun Fight 29: Battle In Sochi 15. srpna 2015 Subm (Armbar) 1
Prohra Viktor Kichigin White Warrior Cup 4 20. června 2015 Subm (Rear Naked Choke) 1 2:56
Výhra Denis Patsera Rostov Region Pankration Federation - National Championship 13 29. prosince 2014 Submission 1 0:58
Výhra Denis Patsera NCP: Pankration National Championship 13 13. prosince 2014 Subm (Armbar) 1
Prohra Valeriy Mitrichuk White Rex: Warrior Spirit 33 26. října 2014 Subm (Rear-Naked Choke) 2 3:34
Výhra Ivan Zapara Rostov Region Pankration Federation - National Championship 12 29. září 2014 Submission 1 0:42
Výhra Ivan Zapara NCP: Pankration National Championship 12 6. září 2014 Subm (Guillotine Choke) 1
Výhra Ilya Freymanov White Rex: Warrior Spirit 28 17. května 2014 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Roman Avdal Tech-KREP FC: Prime 1 21. března 2014 Subm (Guillotine Choke) 1 1:35
Výhra Artur Sviridov Donskaya Volnitsa 7 15. prosince 2013 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Alexander Shtapov Donskaya Volnitsa 7 15. prosince 2013 Subm (Guillotine Choke) 1 1:45
Výhra Alexander Kutkov Volgograd Fight: Stalingrad Cup 7 13. prosince 2013 Subm (Armbar) 1
Prohra Dzhihad Yunusov Tech-Krep FC: Southern Front 2 4. října 2013 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Rasul Mirzaev Tech-Krep FC: Black Sea Cup 2013 (Stage 4) 16. srpna 2013 Decision 2 5:00
Prohra Nate Landwehr Please Wait... | Cloudflare Decision 5 5:00

Články o bojovníkovi