Vitaliy Ostrovskiy

Middleweight 77 kg
Původ: Bělorusko Věk: 34 let Výška: 176 cm Klub: N/A
Výhra 11 Prohra 15 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Vasily Novikov ECSF - MMA Grand Prix of Eastern Europe 1 28. dubna 2012 Decision 2 5:00
Výhra Roman Mironenko Vosmiugolnik Cup 2012 31. března 2012 Subm (Armbar) 1 4:57
Výhra Sergey Faley New Order FC 3: November Rain 26. listopadu 2011 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Abdula Dadaev New Order FC 3: November Rain 26. listopadu 2011 Deci (Split) 3 5:00
Výhra Sergey Faley NOFC 3 - New Order Fighting Championship 29. října 2011 Decision 3 5:00
Výhra Abdula Dadaev NOFC 3 - New Order Fighting Championship 29. října 2011 Decision 3 5:00
Prohra Vlad Popovskiy ProFC 31: Global Grand Prix (Stage 1) 26. srpna 2011 Subm (Armbar) 1 2:27
Prohra Igor Araujo Real Fight 2011 25. března 2011 Subm (Rear-Naked Choke) 3 4:12
Prohra Roy Pariente IWC - Israel Warrior Challenge 9 3. března 2011 Decision (Unanimous) 3 5:00
Prohra Lukasz Bugara ProFC - Union Nation Cup 13 13. února 2011 Submission 1 1:26
Prohra Lukasz Bugara ProFC 25: Union Nation Cup (Stage 13) 12. února 2011 Subm (Armbar) 1 1:26
Prohra Hamiz Mamedov ProFC 23: Union Nation Cup (Stage 11) 25. prosince 2010 Deci (Split) 2 5:00
Výhra Evgeni Ciunchik BFC 8: Selection 2 6. listopadu 2010 Technical KO 2 2:35
Prohra Konstantin Molodanov M-1: Ukrainian Selection 2010 (Stage 5) 24. října 2010 KO/T (Doctor Stoppage) 2
Prohra Khabib Nurmagomedov M-1 Selection Ukraine 2010 - Clash of the Titans 18. září 2010 Technical KO 1 4:06
Prohra Khabib Nurmagomedov M-1: Ukrainian Selection 2010 (Stage 4) 17. září 2010 KO/T (Punches) 1 4:06
Prohra Gasanali Gasanaliev M-1 Mix-Fighter: Season 1 - Stage 2 19. srpna 2010 Subm (Armbar) 1
Prohra Anton Telepnev M-1 Mix-Fighter: Season 1 - Stage 1 10. července 2010 Deci 2 5:00
Výhra Anatoly Safronov BFC 6: Belarus vs. Ukraine 2 4. června 2010 Subm (Rear-Naked Choke) 1
Výhra Vladimir Opanasenko M-1: Ukrainian Selection 2010 (Stage 2) 7. května 2010 KO/T (Punch) 1 4:24
Výhra Maxim Dubatkova BFC 5: Challenge Belarus 20. března 2010 Subm (Choke) 1 2:38
Prohra David Khachatryan ProFC 11: Union Nation Cup (Stage 4) 19. prosince 2009 Subm (Rear-Naked Choke) 1 4:15
Výhra Alexander Vykhristyuk BFC 4: Makfight vs. Belarus 23. srpna 2009 Subm (Guillotine Choke) 2
Prohra Alexander Makovoz FC - Fighters Cup 5. června 2009 Submission (Armbar) 1 2:47
Prohra Sergey Kiselev BFC 2: Belarus vs. Ukraine 1 15. února 2009 KO/T (Punches) 1
Výhra Nikolay Getyuk BFC 1: The Beginning 24. prosince 2008 N/A

Články o bojovníkovi