Vladimir Katykhin

Welterweight 77 kg
Původ: Ukrajina Věk: 39 let Výška: 185 cm Klub: Academy MMA Minsk
Výhra 41 Prohra 10 Remíza 1

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Nursultan Ruziboev N1 Pro Nomad MMA - Asian Fighter Tournament 2016 2. října 2016 Deci 3 5:00
Výhra Ilyas Abdullaev AFC - Ambitions Fighting Championship 12 6. srpna 2016 Technical KO (Retirement) 1 5:00
Prohra Giorgi Lobzhanidze ACB 35 - In Memory of Guram Gugenishvili 6. května 2016 Decision 3 5:00
Výhra Joe Ray M-1 Challenge 64 - Shlemenko vs. Vasilevsky 19. února 2016 Decision 3 5:00
Prohra Israel Adesanya WLF - E.P.I.C.: Elevation Power in Cage 1 13. ledna 2016 Technical KO 2
Výhra Andreas Christou WMMAF - World MMA Open Championship 2015 21. listopadu 2015 Submission 1 1:29
Výhra David Kelly WMMAF - World MMA Open Championship 2015 21. listopadu 2015 Technical KO 1 0:23
Výhra Bakhtiar Eshkenov N1 Pro - MMA Nomad 4. října 2015 Submission 1 1:58
Prohra Arbi Agujev ACB 19 - Baltic Challenge 30. května 2015 Decision 3 5:00
Výhra Islam Edilgeriev ACB 15 - Grand Prix Berkut 2015 Stage 2 21. března 2015 Decision 3 5:00
Výhra Andrei Lenzhen Draka 16 - Governor's Cup 2015 1. března 2015 Technical KO (Doctor Stoppage) 1 2:57
Výhra Beknazar Kainazar Professional Combat Sambo - Eurasian Economic Union 21. února 2015 Technical KO 1 3:09
Výhra Paval Masalski N1 Pro - Battle in the North 12. prosince 2014 Submission 2 1:15
Výhra Evgeniy Vyatokha Max Mix Fight - Hot Fight 28. listopadu 2014 Technical KO 1
Výhra Bogdan Kotlovyanov Max Mix Fight - Hot Fight 28. listopadu 2014 Submission 1
Výhra Kostas Kolokythas Russian MMA Union - New Horizons Grand Final 22. listopadu 2014 Submission 1 1:17
Výhra Gadzhi Alisultanov Voronezh MMA Federation - Fight Riot 4 25. října 2014 Technical KO 2 3:16
Výhra Pavel Katrunov M-1 Global - Super-Stage Reality Show MixFighter 27. září 2014 Decision 2 5:00
Výhra Vladimir Jovanovic M-1 Global - MixFighter Season 4 15. června 2014 KO 1 1:01
Výhra Fuad Gadirov Nomad MMA - Battle in the North 16. května 2014 Decision (Unanimous) 3 5:00
Prohra Magomed Ismailov Kunlun Fight 1 - World Tour 25. ledna 2014 Decision (Unanimous) 3 5:00
Výhra Georgiy Dzhangirashvili OC - Oplot Challenge 94 28. prosince 2013 Submission 1 2:55
Výhra Amir Zabitov OC - Oplot Challenge 84 19. října 2013 Submission 1 2:04
Výhra Ruslan Gilyazov Draka 13 - Governor's Cup 2013 30. srpna 2013 Submission 1 2:52
Prohra Sergey Guzev OC - Oplot Challenge 71 29. června 2013 Decision 3 5:00
Výhra Kamil Jurczuk NC - Neman Challenge 1. června 2013 Decision 2 5:00
Výhra Yakov Svetlichnyi OC - Oplot Challenge 61 25. května 2013 Submission 1 2:25
Výhra Vasily Musienko OC - Oplot Challenge 55 27. dubna 2013 Submission (Rear-Naked Choke) 2 1:38
Výhra Andrey Kalych WH - Confrontation 13. dubna 2013 KO 1 2:57
Výhra Elbrus Askerov WH - Igor Vovchanchyn Cup 2 9. listopadu 2012 Submission 1 3:39
Výhra Alexey Repalov Draka 10 - Governor's Cup 2012 19. října 2012 Submission (Armbar) 1 0:00
Výhra Aigun Akhmedov WH - Igor Vovchanchyn Cup 25. května 2012 Decision 3 3:00
Výhra Dzhanybek Ullu Samat WH - Igor Vovchanchyn Cup 25. května 2012 Technical KO 1 0:17
Výhra Vadim Sandulskiy VMG - Vosmiugolnik 31. března 2012 Submission 1 0:00
Výhra Anatoly Safronov CWFC 46 - Cage Warriors Fighting Championship 46 23. února 2012 Submission 2 0:41
Výhra Abdul Ibragimov ProFC / GM Fight - Ukraine Cup Finals 12. listopadu 2011 Submission 1 3:54
Prohra Gregory Babene ProFC - Battle on Don 5. srpna 2011 Decision (Unanimous) 2 5:00
Prohra Shahriyar Abbasov ProFC - Union Nation Cup Final 2. července 2011 Decision 3 5:00
Výhra Boris Miroshnichenko WH - Warrior's Honor 3 27. května 2011 Submission 1 1:51
Výhra Pavel Pokatilov WH - Warrior's Honor 3 27. května 2011 Decision 2 5:00
Výhra Alkhas Mukba ProFC / GM Fight - Ukraine Cup 1 15. dubna 2011 Technical KO 1 3:14
Remíza Petras Markevicius King of Kings - KOK World Grand Prix 2011 19. března 2011 Draw 2 5:00
Výhra Gabriel Kitober IWC - Israel Warrior Challenge 9 3. března 2011 Technical KO 2 3:40
Výhra Alexey Smirnov M-1 Selection Ukraine 2010 - The Finals 12. února 2011 Technical KO 1 0:00
Výhra Alkhas Mukba FNS - Fight Night Simferopol 19. prosince 2010 Submission 1 0:00
Výhra Andrei Balabolkin M-1 Ukraine - Battle of Champions 26. listopadu 2010 Decision 2 5:00
Výhra Aleksandr Amchesov BF - Baltic Fights 16. října 2010 Submission 1 2:40
Prohra Shamil Zavurov ProFC - Union Nation Cup 8 1. října 2010 Decision 2 5:00
Výhra Dzhamal Ibragimgadzhiev LM - Tournament 2 18. června 2010 KO 2 1:34
Výhra Murad Abdullaev ProFC - Union Nation Cup 5 13. února 2010 Submission 1 3:42
Výhra Vahe Tadevosyan ProFC - Union Nation Cup 4 19. prosince 2009 Submission 1 2:25
Prohra Beslan Isaev ProFC - Union Nation Cup 2 25. září 2009 Submission 1 3:13

Články o bojovníkovi