Vyacheslav Ten

Welterweight 71 kg
Původ: Ukrajina Věk: 31 let Výška: 175 cm Klub: Volkodav
Výhra 14 Prohra 11 Remíza 2

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Evgeniy Skakun GITC 13 1. března 2020 Subm (Armbar) 2 1:36
Výhra Artur Vinogradov World Cossack Fight Federation - 2016 Ukrainian Selection 23. října 2016 Technical KO 2 3:14
Prohra Rasul Shovhalov Absolute Championship Berkut 45: Siberia vs. Caucasus 17. září 2016 KO/T (Knees) 1 1:55
Prohra Damir Ismagulov M-1 Challenge 65: Emeev vs. Falcão 9. dubna 2016 Subm (Rear Naked Choke) 1 2:30
Prohra Damir Ismagulov M-1 Challenge 65 - Emeev vs. Falcao 8. dubna 2016 Submission 1 2:31
Prohra Akhmed Shervaniev WFCA 14: Grozny Battle 10 30. ledna 2016 KO/T (Corner Stoppage) 1 5:00
Prohra Mateusz Zawadzki Extreme Fight Cage 3 10. října 2015 Subm (Armbar) 1 3:08
Prohra Rustam Gadzhiev M-1 Challenge 61: Battle of Narts 2 20. září 2015 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Irakli Chixladze ProFC Ukraine: MixFight Promo 4 22. srpna 2015 KO/T (Punches) 1 3:00
Výhra Denis Sharbatov ProFC Ukraine: MixFight Promo 3 5. července 2015 Subm (Armbar) 3
Prohra Shamil Gaziev Astrakhan MMA Federation: Battle On The Volga 8. května 2015 KO/T (Punches) 2 2:29
Výhra Sultan Kalamakhunov ProFC Ukraine: Reflection Cup 1 24. dubna 2015 KO/T (Punch) 1
Prohra Viskhan Amirkhanov ACB 16: Berkut Cup 2015 - Stage 3 17. dubna 2015 Subm (Guillotine Choke) 1 4:25
Výhra Vladimir Kohan ProFC Ukraine: Warriors of Good 4. dubna 2015 Subm (Armbar) 1 3:20
Výhra Maxim Shilo ProFC Ukraine: Iron Fists 1 8. listopadu 2014 Subm (Rear Naked Choke) 1 3:56
Výhra Omar Solomonov CSFU - Southern Ukraine MMA Cup 23. května 2014 Submission 2 3:50
Výhra Andrei Barbarosa ECSF - Mixfight Promo 12. dubna 2014 Technical KO (Punches) 1 4:45
Prohra Alexander Durymanov Tech-KREP FC: Prime 1 21. března 2014 KO/T (Punch) 3 1:38
Prohra Kevin Petshi GEFC - Battle for the Crimea 29. listopadu 2013 Technical KO 1 4:15
Výhra Dmitriy Prodan ECSF - Battle for Nikolaev 2. listopadu 2013 Technical KO 1 3:57
Prohra Aleksi Kainulainen Fight for Glory - Second Round 19. října 2013 Submission 2 1:15
Remíza Elnur Veliev ECSF - Battle for a Lubart's Castle 31. srpna 2013 Draw 3 5:00
Výhra Igor Kolesnikov ECSF - MMA South Ukraine Cup 5. července 2013 Decision 2 5:00
Výhra Vidadi Allyakhyarov ECSF - MMA Crimea Cup 19. června 2013 Submission 1 1:45
Výhra Vitaly Baryshnikov ECSF - Gladiator's Battle 2 30. března 2013 Submission 2 3:50
Remíza Vitaly Baryshnikov ECSF - MMA Ukraine Grand Prix 23. února 2013 Draw 3 5:00
Výhra Mikhail Kravchenko ECSF - MMA Ukraine Cup Semifinal 20. října 2012 Submission 2 2:50

Články o bojovníkovi