Vyacheslav Vasilevsky

The Crushin' Russian

Middleweight 84 kg
Původ: Rusko Věk: 34 let Výška: 179 cm Klub: Sambo 70
Výhra 36 Prohra 9 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra David Barkhudaryan AMC 102 18. června 2021 KO/T (Punches) 1 3:05
Výhra Viscardi Andrade RCC 9 3. května 2021 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Bogdan Guskov AMC Fight Nights Global: Winter Cup 24. prosince 2020 KO/T (Punches) 1 3:01
Prohra Murad Abdulaev ACA 99: Bagov vs Khaliev 27. září 2019 KO/T (Punches Referee stoppage) 2 3:46
Prohra Magomed Ismailov ACA 95: Moscow 27. dubna 2019 KO/T (Punches) 1 2:19
Výhra Wagner Silva Gomes Union Of Veterans: Cup Of Friendship 2018 24. listopadu 2018 KO/T (Punches) 1 1:44
Prohra Albert Duraev ACB 77: Vasilevsky vs. Duraev 23. prosince 2017 KO/T (Punches) 1 3:47
Výhra Luis Sergio Melo Jr. S-70: Plotforma Cup 2017 8. srpna 2017 KO/T (Punches) 2 3:10
Výhra Will Noland ACB 65: Silva vs Agnaev 22. července 2017 Subm (Rear Naked Choke) 1 4:56
Výhra Ibragim Chuzhigaev ACB 57: Payback 15. dubna 2017 Subm (Rear Naked Choke) 2 3:20
Výhra Matt Horwich Fightspirit Championship 6: Military Glory Grand Prix 2016 - Finals 4. září 2016 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Alexander Shlemenko M-1 Challenge 68: Shlemenko vs. Vasilevsky II 16. června 2016 Subm (Guillotine Choke) 3 2:09
Výhra Charles Andrade PRIDE Fighting Show 1: The Stars of World MMA 23. dubna 2016 Decision (Unanimous) 3 5:00
Výhra Charles Andrade PRIDE Fighting Show 1: The Stars of World MMA 23. dubna 2016 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Alexander Shlemenko M-1 Challenge 64: Smoldarev vs. Volkov 19. února 2016 Deci (Majority) 3 5:00
Výhra Kristijan Perak M-1 Challenge 62: Buchinger vs. Barnaoui 10. října 2015 Subm (Rear Naked Choke) 2 1:02
Prohra Ramazan Emeev M-1 Challenge 56: Vasilevsky vs. Emeev 2 10. dubna 2015 Subm (Rear Naked Choke) 1 1:38
Výhra German Yakubov RMAU: Battle Of The Champions 7 21. listopadu 2014 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Ramazan Emeev M-1 Challenge 51: Fightspirit Championship 4 7. září 2014 KO/T (Punches) 4 4:34
Výhra Maiquel Falcao S-70: Plotforma Cup 2014 9. srpna 2014 KO/T (Punches) 1
Výhra Vitor Nobrega M-1 Challenge 42: Grand Prix Final 20. října 2013 KO/T (Punches) 1 2:35
Výhra Trevor Prangley S-70: Plotforma Cup 2013 17. srpna 2013 KO/T (Punches) 3 2:32
Výhra Charles Andrade M-1 Challenge 39: Smoldarev vs. Ibragimov 23. května 2013 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Yury Kalmynin Board And Sword Cup 2012 23. listopadu 2012 Subm (Rear-Naked Choke) 1 3:04
Výhra Jorge Luis Bezerra S-70: Plotforma Cup 2012 11. srpna 2012 KO/T (Punches) 1 2:46
Výhra Svetlozar Savov S-70: Russian Grand Prix 2011 (Stage 4) 25. května 2012 KO/T (Punches) 2 1:38
Prohra Maiquel Falcao Bellator 66 20. dubna 2012 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Victor O'Donnell Bellator 61 16. března 2012 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Andrey Kalashnikov Board And Sword Cup 2011 20. října 2011 Subm (Rear-Naked Choke) 1 2:15
Výhra Robert Jocz PF - Pro Fight 6 4. června 2011 Decision (Unanimous) 3 5:00
Výhra Tomas Kuzela Fedor Emelianenko Cup 2011 22. května 2011 Subm (Rear-Naked Choke) 1 4:04
Výhra Enoc Solves Torres S-70: Russia vs. Spain 21. dubna 2011 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Andy Sidaminou Baltic Fights: Baltic Challenge 1 25. března 2011 KO/T (Punches) 1 3:23
Výhra Tomasz Narkun M-1 Challenge 22: Narkun vs. Vasilevskiy 10. prosince 2010 KO/T (Retirement) 2 2:20
Výhra Shamil Tinagadzhiev M-1: Battle On The Neva 4 19. srpna 2010 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Xavier Foupa-Pokam S-70: Plotforma Cup 2010 14. července 2010 Subm (Rear-Naked Choke) 3 1:58
Výhra Alikhan Magomedov M-1: European Selection 2010 (Stage 6) 28. května 2010 Subm (Rear-Naked Choke) 1 3:21
Výhra Sebastian Libebe Kstovo Mix Fight Championship 2010 6. května 2010 KO/T (Punches) 1 3:20
Výhra Sergey Guzev M-1: European Selection 2010 (Stage 4) 10. dubna 2010 Deci (Split) 3 5:00
Výhra Artur Korchemny M-1 Challenge 20: Challenge Finals 2009 3. prosince 2009 KO/T (Punches) 1 2:20
Výhra Pavel Nohynek Gladiator - 2009 23. května 2009 Technical KO 2 2:02
Výhra Abdula Mutalimov M-1: Russian Selection 2009 (Stage 2) 19. dubna 2009 KO/T (Punches) 1 1:29
Výhra Akhmed Guseinov Kstovo Mix Fight Championship 2008 6. listopadu 2008 Deci (Unanimous) 2 5:00
Prohra Daniel Tabera Battle Of Leaders: Europe vs. Russia 29. srpna 2008 Deci 3 5:00
Výhra Ladislav Zak Gladiator - Gladiator of Milovice 24. května 2008 Submission 1 2:56

Články o bojovníkovi