Yuri Gorbenko

Heavyweight 103 kg
Původ: Ukrajina Věk: 41 let Výška: 180 cm Klub: Legat
Výhra 12 Prohra 52 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Bagrat Adamiya Spartak Fight Challenge 1 8. prosince 2019 KO/T (Punches) 1 2:34
Prohra Radoslav Radev Ruse FN 4 6. dubna 2019 KO/T (Punches) 1
Prohra Satisch Jhamai Fight Club Den Haag: Lekkah Rausuh 24. února 2019 Subm 1
Prohra Islam Abasov Falco FC: The Belt of Friendship 3. února 2019 KO/T (Punches) 1
Prohra Mindaugas Mizgaitis Bushido FC: Bushido Vilnius 2018 4. května 2018 Subm (Arm-Triangle Choke) 1 2:15
Prohra Tomas Pakutinskas MMA Bushido / King of Kings - Vol. 35: KOK Hero's World Series 2018 in Vilnius 17. března 2018 Technical KO 1 2:16
Prohra Murod Khanturaev Abadan FC 1 17. prosince 2017 Subm (Armbar) 1 1:02
Prohra Vadim Shabadash MMA Pro Ukraine 14 1. prosince 2017 KO/T (Punch) 1 4:42
Prohra Nicolae Negumereanu RXF / SK: VIP Special Edition 30. října 2017 KO/T (Retirement) 2 5:00
Prohra Juan Francisco Espino Dieppa Titan Channel: War of Titans 23. září 2017 Subm (Rear-Naked Choke) 1 2:27
Prohra Muslimbek Muslimov Selection Of Warriors 9. září 2017 Subm (Armbar) 2 4:17
Prohra Atanas Djambazov Max Fight 40: Warriors 2. srpna 2017 Subm (Rear Naked Choke) 1 3:35
Prohra Alexander Romanov Eagles Fighting Championship 6: Russia vs. Moldova 24. června 2017 Subm (Forearm Choke) 1 3:01
Prohra Rihards Bigis FREON: A-One Show 27. května 2017 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Shamil Abasov Battle on Volga 1 19. května 2017 Deci (Unanimous) 2 5:00
Prohra Saimonas Marcinkevicius Vale Tudo MMA Academy - CBet Fight Night 7. dubna 2017 Submission 1 1:46
Prohra Laurynas Urbonavicius IBF Baltic Championship - Below The Sea Level 3. února 2017 Technical KO (Punches) 1 0:51
Prohra Anatoli Ciumac RXF 24: Brașov Fight Night 10. října 2016 Subm (Heel Hook) 1
Prohra Kamen Georgiev ISFA Pro MMA 2 17. září 2016 Subm (Heel Hook) 3 2:32
Prohra Vitaly Shemetov Spartan Fight 4 6. srpna 2016 KO/T (Punch) 1
Prohra Malik Merad Spartacus Fighting Championship 2 4. června 2016 KO/T (Punches) 1 3:37
Prohra Boubacare Balde WWFC: Warriors Honor 2 14. května 2016 KO/T (Punches) 2 1:05
Prohra Evgeniy Goncharov ProFC 60: Grand Prix 2016 Stage 1 2. dubna 2016 KO/T (Punches) 1 4:23
Výhra Serhiy Umanskiy ProFC Ukraine: Grizzly Grand Prix 14. února 2016 KO/T (Punches) 2 3:34
Prohra Daniil Arepyev ProFC 59: Battle of Kursk 3 21. listopadu 2015 Subm (Rear Naked Choke) 1 2:33
Prohra Maro Perak Night Of The Gladiators 10 25. září 2015 Deci (Unanimous) 2 5:00
Prohra Donald Njatah Nya ProFC Ukraine: Reflection Cup 3 12. září 2015 Subm (Rear Naked Choke) 1 3:27
Prohra Andrejs Zozulja FREON: Battlefield 22. srpna 2015 Deci (Split) 3 3:00
Prohra Ion Cutelaba WWFC: Ukraine Selection 5 28. února 2015 KO/T (Punches) 1 1:10
Prohra Sergey Spivak WWFC: Ukraine Selection 4 31. ledna 2015 Subm (Armbar) 1 3:38
Prohra Egidijus Valavicius BF - Big Fight 3 5. prosince 2014 KO (Front Kick) 1 3:55
Výhra Sergei Kutsyy ProFC Ukraine: Iron Fists 1 8. listopadu 2014 KO/T (Punch) 1 1:53
Prohra Shamil Gamzatov N-1 Pro: Asian Fighter 2014 2. listopadu 2014 Subm (Triangle Choke) 1 3:39
Prohra Uruzmag Celdiev Fight Riot 3 22. února 2014 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Vyacheslav Kostyuk Oplot Challenge 94: USSR Championship - Stage 20 28. prosince 2013 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Stanislav Mirzamagomedov Fight Nights Global 17: Krepost Selection 1 20. září 2013 Subm 1 3:02
Prohra Oleg Gapchenko Oplot Challenge 67: Revenge Match 20. června 2013 Subm (Armbar) 3 4:17
Prohra Alan Gubaev FMMAR: Golden Cup 2013 30. května 2013 KO/T (Punch) 1 1:05
Prohra Vladimir Mishchenko Oplot Challenge 43: Night Of Champions 16. března 2013 Subm (Rear-Naked Choke) 2 2:53
Výhra Danyl Samsonenko Oplot Challenge 23: Donetsk vs. Kharkov 4. ledna 2013 KO/T (Punch) 2
Prohra Karol Celinski ProFC 43: Baltic Challenge 4 26. října 2012 Subm (Triangle Choke) 1 3:28
Prohra Denis Goltsov Lion's Fights 2: Fightspirit Championship 2 2. září 2012 KO/T (Head Kick) 2
Prohra Daniel Omielanczuk WH - Igor Vovchanchyn Cup 25. května 2012 Submission 2 2:24
Prohra Vahan Bojukyan Fight Stars: European Cup 2012 26. dubna 2012 Subm (Armbar) 2 3:40
Výhra Rafik Magomedaliev Corona Cup 24 16. března 2012 KO/T (Punches) 1
Výhra Vitaly Oparin Fight Stars: Oleg Taktarov Cup 2012 11. února 2012 Subm (Rear-Naked Choke) 2
Prohra Magomed Abdurahimov WUFC: Call Of Champions 24. prosince 2011 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Kamen Georgiev FDI Real Kech - Battle of Sofia 17. září 2011 KO 3 0:00
Výhra Alexander Belov FDI Real Kech - Battle of Sofia 17. září 2011 Submission 1 0:00
Prohra Emil Zahariev FDI Real Kech - Battle of Sofia 17. září 2011 Decision (Unanimous) 3 5:00
Prohra Igor Savelyev Boets Cup 2011 12. srpna 2011 KO/T (Punches) 1 3:29
Výhra Mikhail Sysoev Boets Cup 2011 12. srpna 2011 Deci (Unanimous) 2 5:00
Prohra Magomed Malikov Fight Stars: Oleg Taktarov Cup 2011 22. července 2011 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Salimgerey Rasulov Fight Stars: Oleg Taktarov Cup 2011 22. července 2011 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Pavel Snigur ProFC: Cup Of Ukraine 2011 (Stage 2) 10. července 2011 Deci (Unanimous) 2 5:00
Prohra Dmitry Voitov BFC 10: The Wolf's Path 3. června 2011 Subm (Armbar) 1
Prohra Konstantin Gluhov WH - Warrior's Honor 3 27. května 2011 Submission 1 2:35
Prohra Zabit Samedov Real Fight 2011 25. března 2011 KO/T (Retirement) 1 5:00
Prohra Dmitry Zabolotny Universal Fighter: Fights With Rules 1 10. prosince 2010 Subm (Rear-Naked Choke) 1
Výhra Vitaliy Lichman ProFC 17: Union Nation Cup (Stage 8) 1. října 2010 Deci (Unanimous) 2 5:00
Prohra Anatoliy Nosyrev ProFC 14: Pride And Honour 19. března 2010 KO/T (Punches) 1 3:29
Výhra Sergey Sokha YKC - YK Combat 1 4. března 2010 Technical KO 2 0:00
Prohra Andrey Kovalev Please Wait... | Cloudflare Decision 2 5:00
Prohra Sergey Spivak Please Wait... | Cloudflare Submission (Armbar) 1 3:38

Články o bojovníkovi