Zaka Fatullazade

Lezgin

Featherweight 65 kg
Původ: Ukrajina Věk: 23 let Výška: 172 cm Klub: Warrior Kharkiv
Výhra 14 Prohra 9 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Ivan Gromov World Cossack Fight Federation - Friendship of Peoples 15. ledna 2020 Technical KO 2 2:20
Prohra Anvar Alizhanov Rebel FC 10 - A New Order 11. ledna 2020 Submission 1 1:52
Prohra Aviv Gozali Bellator 234 - Kharitonov vs. Vassell 15. listopadu 2019 Submission 1 0:56
Výhra Alexander Belous AFC - Ased Fighting Championship - Series 4 2. března 2019 TKO 1 4:24
Výhra Anar Modov Gladiators in the Cage - Road to GITC 3 24. února 2019 Submission 1 1:00
Prohra David Dvorak XFN 15 - X Fight Nights 15 27. prosince 2018 Technical KO 1 2:26
Výhra Anton Kulakov Gladiators in the Cage - GITC Chihuiv 24. srpna 2018 Technical KO 2 3:00
Prohra Filip Macek Oktagon MMA - Oktagon 7 28. července 2018 Submission 1 3:30
Prohra Sergey Morozov M-1 Challenge 95 - Battle in the Mountains 7 21. července 2018 Technical KO 1 4:31
Výhra Artush Grigoryan GITC - Gladiators in the Cage 10 27. května 2018 Submission 1 2:59
Výhra Zograb Oganyan Gladiators in the Cage - Road to GITC 2 17. března 2018 Submission (Triangle Choke) 2 1:15
Prohra Fatkhidin Sobirov Samara MMA Federation - Battle on the Volga 3 4. března 2018 Submission 2
Výhra Maxim Samoylov Gladiators in the Cage - Road to GITC 1 22. prosince 2017 Decision (Unanimous) 2 5:00
Prohra Said-Magomed Batukaev Berkut Fighting Championship - 2017 Golden Eagle Grand Prix: Final 11. listopadu 2017 Technical KO 3 3:15
Výhra Izzet Seitumerov Gladiators in the Cage 8 - In Memory of Alexander Barbaryan 8. července 2017 Submission 1 1:47
Výhra Vladislav Kharebin ACP 1 - Akkerman Club Promotion 25. března 2017 Decision 3 5:00
Výhra Andrey Arestov World Cossack Fight Federation - MMA Cup 18. března 2017 Decision (Unanimous) 2 5:00
Výhra Bogdan Cherednichenko GITC - Gladiators in the Cage 5 11. února 2017 Submission 1 3:59
Výhra Alexandr Simonenko World Cossack Fight Federation - 2016 Ukrainian Selection 23. října 2016 Decision 2 5:00
Výhra Oleg Smolin GITC - Gladiators in the Cage 5 15. srpna 2016 Submission (Heel Hook) 1 3:45
Výhra Ivan Kramedov World Cossack Fight Federation - MMA Cup 7 2. července 2016 Submission 2 4:54
Prohra Arsen Taigibov World Cossack Fight Federation - MMA Cup 6 5. června 2016 Decision 3 5:00
Prohra Gil Don Kim World Cossack Fight Federation - MMA Cup 4 30. března 2016 Decision 3 5:00
- Denis Bondar UMMAF - 2015 Ukraine MMA Cup, Day 1 19. září 2015 N/A 0:00
- Konstantin Deineka UMMAF - 2015 Ukraine MMA Cup, Day 1 19. září 2015 N/A 0:00

Články o bojovníkovi