Ekvádorská mladá krev sestřelila v prvním kole bojovníka – policistu

Ekvádorská mladá krev sestřelila v prvním kole bojovníka – policistu zdroj: Foto: Profimedia

And still… Morales stále nepoznal hořkost porážky.

Tomu se říká debut! Neporažený dvaadvacetiletý Ekvádořan Michael Morales ve svém prvním zápase v UFC zničil zkušeného Trevina Gilese, který kromě bojování v největší organizaci světa pracuje i jako policista v Houstonu. Je otázka, jak se Gilesově odolnosti projevil fakt, že sám zažíval debut – přešel ze střední váhy do welterové.

Každopádně, Giles začal zápas lépe a podařilo se mu z kontru svého ekvádorského soupeře silně zasáhnout. Pak ale přešel spíš k zápasu a tím se misky vah převrátily. Morales se sice projevuje v postoji dobře, ale jeho základy leží v zápasu a volném stylu. Podařilo se mu ofenzivu Gilese zneutralizovat a pomalu začal přebírat otěže zápasu. Giles chvíli hrozil trianglem, ale Morales se z něj dostal.

V postoji se pak oba drželi vyrovnaně, ale delší Morales se v direktech trefoval trochu lépe. Ve čtvrté minutě utkání pak přišel zlom, kdy se z kontru nádherně trefil právě Morales a po několika vteřinách tvrdých ran ho Gilesovy hlavy sudí zápas ukončil. Ekvádořan se tak předvedl ve velkém stylu a ukázal, že patří mezi velké naděje welterové váhy.

Vítěz – Michael Morales - TKO

Zdroje:  Vlastní

Nejnovější články