Takový je život bojovníka. Poirier odhalil zranění, která si odnesl ze zápasu s Makhachevem

Takový je život bojovníka. Poirier odhalil zranění, která si odnesl ze zápasu s Makhachevem Islam Makhachev vs. Dustin Poirier | zdroj: Profimedia

Prohry bolí a to psychicky i tělesně, své o tom ví i Dustin Poirier.

O víkendu nechal Američan Dustin Poirier v zápase s Islamem Makhachevem vše, na vítězství to ale nestačilo. Na poturnajové tiskové konferenci pak přiznal, že neví, zda bude pokračovat, přestože se v boji cítil dobře.

"Nechci, aby mě ten sport vyždímal a poslal mě do důchodu," vysvětlil, proč zvažuje, že pověsí rukavice na hřebík a dodal, že to bude nejprve muset probrat s trenéry a rodinou. Při pohledu na jeho dobitý obličej, bylo jasné proč.

O tom, že si Dustin z bitvy odnesl zlomený nos, nebylo pochyb. Podle něj se tak stalo při neúmyslné srážce hlavami, nikoliv po zásahu kolenem. Podobný osud potkalo také jedno z žeber a nevydržel ani křížový vaz v koleni. "Život bojovníka," zakončil výčet všech bolístek. Útěchou mu mohlo být alespoň to, že ho doma v Lafayette na letišti přivítal zástup fanoušků.

Je jasné, že pokud Poiriera v oktagonu ještě uvidíme, hned tak brzy to nebude. Už se mu ale přihlásil zajímavý zájemce o souboj, jímž je bývalý šampion Alexander Volkanovski. Možností je teoreticky také zápas s Natem Diazem, z nějž před lety na poslední chvíli sešlo a oba borci si od té doby párkrát vyměnili ostřejší vzkazy na sociálních sítích. Jediný háček je v tom, že Diaz nyní není pod smlouvou a jednání s ním nebývá jednoduché.

Zdroje:  Twitter - Dustin Poirier

Nejnovější články