Tipy na sázení: Makhmud Muradov vs. Gerald Meerschaer

Tipy na sázení: Makhmud Muradov vs. Gerald Meerschaer Muradov - Smith, UFC on ESPN 7 | zdroj: Profimedia

Makhmud Muradov se již o víkendu představí ve svém dalším zápase v UFC. Soupeřem mu bude Gerald Meershaert. Co od souboje čekat a na co si vsadit?

Tři zápasy, tři výhry, z toho 2 na KO/TKO. To je současná bilance Makhmuda Muradova v UFC. Svou sbírku výher a ukončení bude chtít již o víkendu opět rozšířit.

V kleci se proti němu postaví Gerald Meershaert a u sázkových kanceláří, minimálně v České republice, je vcelku jasným outsiderem.

Na výhru Muradova je nyní na Tipsportu vypsán kurz 1.15, nicméně zase tak snadný zápas to zřejmě nebude. Meershaert je velmi zkušeným zápasníkem, absolvoval už téměř 50 zápasů s bilancí 32-14.

Klikněte ZDE pro online registraci bez návštěvy pobočky a získejte bonus 150 Kč zdarma u Tipsportu!

Oproti Muradovovi nedokázal Meershaert v UFC ještě nasbírat žádnou sérii výher. Vždy vyhrál maximálně dva zápasy v řadě, jinak spíše střídá výhry s prohrami.

Co od zápasu čekat? Muradova zřejmě není třeba blíže popisovat, ovšem jedná se o skvělého postojaře, zatímco jeho soupeř je spíše zemař, má skvělý wrestling a černý pásek v brazilském jiu-jitsu.

V postoji by měl Muradov dominovat, díky své rychlosti a zkušenosti by si pak měl pohlídat Meershaertovu snahu dostat zápas na zem. A právě to bude klíčové. Pokud se to podaří, Uzbek s českým srdcem vyhraje.

Meershaert je typem zápasníka, který je zvyklý tlačit, což bude Muradovovi vyhovovat. Není tedy vyloučeno, že se bývalá hvězda Oktagonu postará o další KO.

Tip na sázení | Muradov vyhraje KO,TKO nebo diskvalifikací v kurzu 1.57 u Tipsportu

Zdroje:  Tipsport

Nejnovější články