Čtyřiadvacetiletá ruská zápasnice Anastasia Luchkina se dostala do centra pozornosti kvůli videu, které sama zveřejnila na sociálních sítích. Na záznamu je vidět, jak během návštěvy zoologické zahrady Taigan Park Zoo na Krymu nejprve sama potáhne z elektronické cigarety, načež ji podá orangutanovi v kleci.
Zvíře si cigaretu vezme, přiloží k ústům a potáhne. Po chvíli vyfoukne dým. Video se samozřejmě rychle začalo šířit. A asi netřeba dodávat, že vyvolalo obrovskou vlnu nevole.
?? MMA fighter Anastasia Luchkina was caught on video giving a vape to an orangutan at Taigan Park in Crimea.#Viral #Orangutan #Vaping #News pic.twitter.com/yZbh42DhdB
— Breaking News Today (@Trenddetailnews) June 30, 2025
Zápasnice to schytala ze všech stran. „To je týrání,“ zaznělo v jednom z komentářů. „Idiot všech idiotů,“ přisadil si další komentující. „Ti lidé nejsou normální,“ zhodnotil jiný. Další dokonce apeloval na MMA organizace, aby už bojovnici nedávali prostor. „Odporné chování. Neměla by už nikdy bojovat.“
Nutno však dodat, že Luchkina má na kontě pouze jeden zápas, v květnu prohrála jednomyslným rozhodnutím bodových sudích na turnaji indické organizace VN Promotions India. Nedá se tedy říct, že by se o ni matchmakeři zrovna prali.
Přestože zprávy tvrdí, že orangutan je po incidentu v pořádku, mluví se o tom, že by Luchkina mohla dostat pokutu a k tomu zákaz vstupu do zoologické zahrady.
Vstoupit do diskuze (0)