Během týdne vyšlo najevo, že se Tadeáš Růžička domluvil na spolupráci s organizací PML. Postojář zdůraznil, že si jde pro titul, promotér Tomáš Tadlánek později vysvětlil, že si Růžička dle jeho názoru zkrátka zaslouží druhou šanci.
Na rozhodnutí již zareagoval Ondřej Novotný. „Zajímavý kontrakt,“ prohlásil v pořadu MMA letem světem. „Za mě je to dobré rozhodnutí z obou stran. Líbilo se mi vysvětlení, které k tomu Tadlánek dával… Vlastně se pod to podepisuju.“
Novotný přiznal, že v tomto ohledu změnil názor. „Říkal jsem, že bychom Mawarovi nikdy nedali zápas, ale potom, co na něj dopadla společenská pomsta v podobě soudu a trestu, to také vnímám tak, že za to, co udělal, trest dostal, odseděl si ho. A teď má právo na druhou šanci.“
Následně uvedl, že Růžičkovi přeje, aby se mu na nové cestě dařilo. „Co má dělat? To, co mu jde nejlépe – trénovat, zápasit a snažit se být lepší člověk.“
Šéf Oktagonu také zavzpomínal na jeho výkony v projektu Oktagon Underground, přičemž dodal, že s ním chtěl dále spolupracovat. A nyní se zdá, že má dveře v Oktagonu zase otevřené. Novotný závěrem naznačil, že by se mu líbil v některém z postojářských zápasů, kterým nyní dává prostor vedle MMA. „Myslím si, že Stand and Bang a podobné věci se momentálně mohou odehrát.“
Je vidět, že vězení Růžičkovi skutečně pomohlo udělat tlustou čáru za jeho temným obdobím. Okolí na něj reaguje lépe, což se odráží i v nabídkách od jednotlivých stájí. Pozadu nakonec zůstává Boris Marhanský. Šéf RFA se nechal slyšet, že si chce počkat, zda „Mawar“ prokáže, že se změnil, byť krátce před jeho zatčením využíval jeho kauzy k promování zápasu se Sivákem.
Vstoupit do diskuze (0)