Psychopat Bejr opět zákeřně zaútočil na Grznára a ohrozil tím jejich zápas, k zemi letěl i moderátor

Psychopat Bejr opět zákeřně zaútočil na Grznára a ohrozil tím jejich zápas, k zemi letěl i moderátor Psychopat Bejr přišel na vážení v "dobré" náladě | zdroj: FOTO: Clash of the stars

Ani tentokrát se setkání Aleše "Psychopata" Bejra a Filipa Grznára neobešlo bez komplikací. Podlý útok málem očekávaný zápas zrušil.

Na mediální trénink se jako jeden z mála účastníků třetího turnaje Clash of the Stars nedostavil. Možná šlo o taktiku a nechtěl soupeři ukázat nic ze svého umění. O chvíli později už se ale Psychopat Bejr na vážení objevil. Váha mu ukázala 93,9 kg a ostraha už nejspíš trnula hrůzou, co zase vyvede. Bohužel je ale i tentokrát dokázal překvapit.

Nakonec totiž nedošlo ani na očekávaný staredown. Jakmile na pódium dorazil Filip Grznár a svlékal si tričko, Bejr po něm vystartoval. Ochranka ho sice ihned zpacifikovala a odvedla do zákulisí, Grznár ale očividně nějakou ránu schytal a z tváře mu tekla krev. Reálně tedy hrozilo, že o hlavní zápas sobotního turnaje přijdeme. Filip neskrýval naštvání a zamířil do nemocnice.

Naštěstí bude moct do zápasu nastoupit, i když mu to lékaři nedoporučili. "To, co se dneska odehrálo na tom staredownu, bude brutálně potrestáno, Aleši, zítra tě popravím! Přísahám Bohu," vzkázal Grznár z nemocnice.

Celý incident se semlel tak rychle, že v přímém přenosu nebylo z napadení prakticky nic vidět. Na Youtube se ale objevilo video z hlediště, kde je vidět, že Bejr se na Grznára rozeběhl, cestou poslal k zemi moderátora Jakuba Jíru, načež se Filip nešťastně sklonil, takže schytal koleno, které způsobilo tržnou ránu. Naštěstí si to tedy dnes pánové budou moci vyříkat v kleci a doufejme, že alespoň po zápase mezi nimi zavládne vzájemný respekt.

Zdroje:  Youtube - Clash of the Stars

Nejnovější články