XFN nevyplatila Muradova, trhák s Kinclem se ruší

XFN nevyplatila Muradova, trhák s Kinclem se ruší zdroj: Facebook

Očekávané se stalo jistým. I přes sliby Petra Kareše XFN nevyplatila Makhmudu Muradovovi odměnu a zápas s Patrikem Kinclem se ruší.

15. dubna bylo datum posledního termínu. I přes veškeré ujišťování organizátorů celé show a šéfa Petra Kareše nastal černý scénář. Závazek se slibovanou odměnou předem se nepovedlo splnit a Muradov o půlnoci na 16. dubna napsal na svůj facebookový profil: "Zdravím všechny své fanoušky a především fanoušky MMA. Jak asi všichni víte, další můj zápas pod XFN se měl uskutečnit 7. 6. v O2 areně v Praze proti Patrikovi. Bohužel XFN nesplnilo podmínky, na kterých jsme se domluvili a zápas se ruší. Moc se omlouvám vám všem a taky Patriku Kinclovi, kterého respektuji jako sportovce a taky jako člověka. Celá situace mě velice mrzí, ale je to moje práce, která mě živí a určitá pravidla se musí dodržovat. S XFN jsem žádné problémy nikdy neměl, ale tentokrát to bohužel nevyšlo. Od dnešního dne jsem volný fighter a brzy vám dám vědět v jaké organizaci a kde budu pokračovat. Děkuji, že jste se mnou, že mě podporujete a že mi věříte."
 
Bohužel nešlo o první aní poslední případ a XFN ještě víc ztratila na kreditu a jméně. Podle slov samotného Muradova je evidentní, že bude následovat jména jako Cverna, Vémola, Kvapil, Jartim, Dvořák nebo Ondruš a s XFN už nebude mít nikdy nic společného. Nic na tom nemění ani to, že se Kareš stal většinovým vlastníkem a slibuje větší zodpovědnost a změny.

Zdroje:  Facebook , tisková zpráva

Nejnovější články