Znojmo dnes zažije boxerské bitvy, bojovat se bude o dva šampionské pásy

Znojmo dnes zažije boxerské bitvy, bojovat se bude o dva šampionské pásy Znojemský ring | zdroj: FOTO: Patron boxing

Už dnes se ve Znojmě odehraje další boxerský galavečer z produkce Patron boxing. Domácí Ducár bude hájit titul šampiona křížové váhy proti Procházkovi.

V hlavním zápase vypsaném na 10 kol se před domácím publikem ukáže česká jednička Vasil Ducár (10-5-1, 9 KO), proti němu se postaví někdejší úspěšný kickboxer Marek "Optimus" Procházka, který v profi ringu zatím nasbíral bilanci 10-4-1, 5 KO. Vítěz si domů odnese pás šampiona ČUBP (České Unie Boxerů Profesionálů) křížové váhy.

Stejný titul v super welterové váze se utká také univerzální bojovník Vlado Lengál, který sice zápasí i v MMA, kickboxu a thaiboxu, ale nijak se netají tím, že právě klasický box mu sedí nejlépe. Svědčí o tom i jeho bilance - všech 9 profi zápasů vyhrál, 8 dokonce na knockout. Richard Walter (11-23-1) sice v posledními 2 výhrami přerušil delší sérii porážek, v tomhle duelu ale bude jasným outsiderem. Přesto vzkazuje: "Vím, že je Vlado tvrdý borec, ale tvrdost je moje druhé jméno. Porvu se o ten pás a nechám tam absolutně všechno!"

Galavečer s názvem Znojemský ring se odehraje dnes (10. 6.) od 18:00 ve znojemské Nevoga aréně, sledovat přímý přenost ale bude možné také na platformě OKTAGON.tv. Čekání si můžete zpříjemnit videi mapujícími přípravu bojovníků na Youtube kanále Patron boxing.

Kompletní startovka:

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Patron Boxing (@patronboxing)

Zdroje:  Patron boxing

Nejnovější články