Abdul-Kerim Edilov

Light Heavyweight 93 kg
Původ: Rusko Věk: 30 let Výška: 190 cm Klub: Akhmat Fight Club
Výhra 18 Prohra 5 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Bojan Mihajlovic UFC Fight Night 115: Volkov vs. Struve 2. září 2017 KO/T (Ground and Pound) 2 2:32
Výhra Leonardo Gosling WFCA 3: Grozny Battle 3 13. června 2015 KO/T (Leg Injury) 1
Výhra Tiago Monaco Tosato WFCA 1: Grozny Battle 1 14. března 2015 Subm (Rear Naked Choke) 1 2:28
Výhra Gilliard Alfredo Fagundes Fight Nights Global 29: Battle Of Moscow 18 20. prosince 2014 Subm (Rear Naked Choke) 1
Výhra Cristhian Torres ACB 10: Coliseum Time 4. října 2014 Subm (Rear Naked Choke) 1 1:42
Výhra Fernando Almeida ACB 9: Berkut Cup 2014 - Stage 9 22. června 2014 KO/T (Punches) 1 2:17
Výhra Lahat Faye Fight Nights Global 24: Battle Of Moscow 15 28. března 2014 KO/T (Knee and Punches) 1 1:35
Výhra Pavel Tretyakov Fight Nights Global 23: Krepost Selection 3 15. února 2014 KO/T (Punches) 1 2:28
Výhra Michal Gutowski Fight Nights Global 18: Battle On The Terek 4. října 2013 KO/T (Punches) 1
Výhra Radjabov Sohib Cage Warriors 58 24. srpna 2013 Subm (Rear Naked Choke) 1
Výhra Jiří Procházka Fight Nights Global 16: Battle Of Moscow 12 20. června 2013 Subm (Rear Naked Choke) 1 1:56
Prohra Charles Andrade Fight Nights Global 15: Battle Of Moscow 11 20. dubna 2013 Submission 1 0:58
Prohra Charles Andrade Fight Nights Global 15: Battle Of Moscow 11 20. dubna 2013 Subm (Guillotine Choke) 1
Výhra Nicholas Babchuk Fight Nights Global 13: Battle Of Moscow 9 16. prosince 2012 Subm (Rear Naked Choke) 1 1:13
Výhra Nicholas Babchuk Fight Nights Global 13: Battle Of Moscow 9 16. prosince 2012 Subm (Rear Naked Choke) 1 1:13
Výhra Gadzhimurad Antigulov Dictator Fighting Championship 1 28. června 2012 KO/T (Punches) 1 2:28
Prohra Viktor Nemkov S-70: Russian Grand Prix 2011 (Stage 3) 6. dubna 2012 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Alexander Grebenkin ProFC 22: Cup Of Russia 2010 (Stage 3) 17. prosince 2010 KO/T (Punches) 1 2:40
Výhra Dmitry Surnev ProFC 19: Cup Of Russia 2010 (Stage 1) 13. listopadu 2010 Subm (Triangle Choke) 1 2:36
Výhra Murad Kamilov ProFC 19: Cup Of Russia 2010 (Stage 1) 13. listopadu 2010 KO/T (Punches) 1 1:30
Prohra Abdurahman Nurmagomedov Golden Fist Of Russia 1 10. června 2010 Subm (Triangle Choke) 1 1:59
Výhra Igor Savelyev M-1: European Selection 2010 (Stage 4) 10. dubna 2010 Deci (Unanimous) 2 5:00
Prohra Stanislav Molodcov Atrium Pankration Cup 2010 10. března 2010 Subm (Rear-Naked Choke) 1 2:11

Články o bojovníkovi