Arbi Agujev

Monster

Middleweight 84 kg
Původ: Rusko Věk: 34 let Výška: 182 cm Klub: Berkut FC
Výhra 27 Prohra 11 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Chris Honeycutt ACA 128: Goncharov vs. Omielańczuk 11. září 2021 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Stanislav Vlasenko ACA 112 4. října 2020 KO/T (Punches Referee Stoppage) 1
Výhra Evgeny Belyaev ACA 106: Frolov vs Magomedov 13. července 2020 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Rafal Haratyk ACA 102 29. listopadu 2019 KO/T (Injury) 1 5:00
Prohra Elias Silverio ACA 91 26. ledna 2019 Deci 3 5:00
Výhra Nah-Shon Burrell ACB 84: Burrell vs Agujev 7. dubna 2018 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Marcelo Alfaya ACB 79: Grozny 27. ledna 2018 KO/T (Punches) 1
Výhra Adam Townsend ACB 74: Aguev vs Townsend 18. listopadu 2017 Deci (Majority) 3 5:00
Výhra Andy DeVent ACB 60: Aguev vs Devent 13. května 2017 KO/T (Knees and Punches) 1
NC Patrik Kincl ACB 52: Another Level of MMA Fighting 21. ledna 2017 Ends (Punches) 2 4:42
Prohra Anatoly Tokov Absolute Championship Berkut 38: Breakthrough 20. května 2016 KO/T (Punches) 4 4:19
Výhra Antoni Chmielewski ACB 26: Berkut Cup 2015 - Stage 8 28. listopadu 2015 KO/T (Punches) 2 3:37
Výhra Vladimir Katykhin ACB 19: Berkut Cup 2015 - Stage 4 30. května 2015 Deci (Unanimous) 3 5:00
NC Josip Artukovic ACB 16: Berkut Cup 2015 - Stage 3 17. dubna 2015 Ends (Decision Overturned) 1
Výhra Mateusz Strzelczyk ACB 13: Poland vs. Russia 31. ledna 2015 Subm (Rear Naked Choke) 1 3:10
Výhra Tomi Oros IFC - International Fighting Championship 4 15. listopadu 2014 Submission 1 3:00
Výhra Josip Balentovic Tosan Fight Night 1. listopadu 2014 Subm (Armbar) 1
Výhra David Ramires LFN - Linz Fight Night 24. května 2014 Submission (Heel Hook) 1 0:44
Výhra Ivica Truscek NFC - National Fighting Championship 1 3. května 2014 Technical KO (Punches From The Clinch) 1 0:57
Výhra Matus Janci Iron Fist - Vendetta 8 23. listopadu 2013 KO (Punch) 1 1:30
Výhra Slobodan Marinovic Tosan Fight Night 21. září 2013 Subm (Guillotine Choke) 1
Výhra Andor Filo Vendetta - Rookies 2 6. července 2013 Submission 1 1:17
Výhra Artur Kadlubek VFN - Vienna Fight Night 23. února 2013 Submission (Guillotine Choke) 1 4:12
Výhra Rastislav Toth MMAA Arena 1 30. září 2012 Subm (Guillotine Choke) 1 4:58
Výhra Arton Zion Ultimate Fight Serbia - Night of the Champions 2012 15. září 2012 Submission 1 0:00
Prohra Murad Abdulaev M-1 Challenge 33: Battle In The Mountains 1 6. června 2012 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Sandor Oros Iron Fist - Vendetta 2 3. prosince 2011 Submission 1 1:00
Výhra Laszlo Soltesz PFN - Pyramide Fight Night 18. června 2011 Submission 1 1:30
Prohra Lubomir Guedjev WFC 14 - Proteini.si Showtime 12. června 2011 Submission (Armbar) 1 2:53
Výhra Victoria Kukushkina Slamm - Almere Finest 1 10. března 2011 Submission (Rear-Naked Choke) 1 2:03
Výhra Ivan Kosov VFN - Vienna Fight Night 22. ledna 2011 Submission (Armbar) 1 2:40
Výhra Lukas Wolf VFN - Vienna Fight Night 23. října 2010 Submission 1 1:47
Výhra Markus Di Gallo MG - Judgment Day 5. června 2010 Technical KO (Cut) 1 0:53
Prohra Yan Cabral VFN - Fabulous Las Vegas 24. ledna 2010 Submission 2 1:40
Prohra Andre Reinders KOTR - Return of Gladiators 16. října 2009 Technical KO 1 4:23
Výhra Harald Fischer ISKA - Austrian Thaiboxing Championship 9. května 2009 KO (Punch) 1 2:34
Prohra Miodrag Petkovic UCFC - 20,000 Dollar Tournament 4. dubna 2009 Submission 1 1:07
Výhra Jaroslav Rybansky UCFC - 20,000 Dollar Tournament 4. dubna 2009 Disqualification 1 3:17
Prohra Adam Zajac ROT 8 - Ring of Truth 8 28. února 2009 Technical KO 1 5:00
Výhra Frantisek Smetanka FA 3 - Fight Arena 3 14. června 2008 Submission 1 0:00

Články o bojovníkovi