Artem Damkovsky

Lightweight 70 kg
Původ: Bělorusko Věk: 36 let Výška: 172 cm Klub: Academy MMA Minsk
Výhra 22 Prohra 11 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Damir Ismagulov M-1 Challenge 94 - Ismagulov vs. Damkovsky 15. června 2018 Technical KO (Hand Injury) 1 3:53
Výhra Erivan Pereira Silva M-1 Challenge 74 - Yusupov vs. Puetz 18. února 2017 Decision 3 5:00
Výhra Alexey Makhno M-1 Challenge 72 - Kunchenko vs. Abdulaev 2 18. listopadu 2016 Technical KO 3 1:01
Výhra Maxim Divnich M-1 Challenge 70 - Kunchenko vs. Ramon 10. září 2016 KO L 2
Prohra Alexander Butenko M-1 Challenge 67 - Battle in the Land of Fire 4. června 2016 Decision (Unanimous) 5 5:00
Výhra Heydar Mamedaliev M-1 Challenge 55 - In Memory of Guram Gugenishvili 21. února 2015 Decision 3 5:00
Výhra Said Khalilov M-1 Challenge 52 - Battle of Narts 17. října 2014 Decision 3 5:00
Výhra Zulfikar Usmanov M-1 Global - M-1 Challenge 46 14. března 2014 Decision 3 5:00
Prohra Mairbek Taisumov M-1 Global - M-1 Challenge 44 30. listopadu 2013 Submission 3 2:25
Výhra Victoria Kukushkina Draka 12 - Governor's Cup 2013 10. května 2013 Decision 3 5:00
Prohra Daniel Weichel M-1 Challenge 37 - Khamanaev vs. Puhakka 27. února 2013 Submission 2 4:24
Výhra Ivica Truscek M-1 Challenge 35 - Emelianenko vs. Monson 15. listopadu 2012 Decision 3 5:00
Výhra Vaidas Valancius Draka 9 - Governor's Cup 2012 13. října 2012 Decision 3 3:00
Prohra Musa Khamanaev M-1 Challenge 32 - Garner vs. Malikov 16. května 2012 Decision 3 5:00
Výhra Jose Figueroa M-1 Challenge 30 - Zavurov vs. Enomoto 9. prosince 2011 KO 1 2:19
Výhra Antun Racic M-1 Challenge 29 - Samoilov vs. Miranda 19. listopadu 2011 KO 1 2:16
Prohra Yuri Ivlev M-1 Global - M-1 Ukraine European Battle 4. června 2011 Decision 3 5:00
Prohra Jose Figueroa M-1 Challenge 24 - Damkovsky vs. Figueroa 25. března 2011 Technical KO (Punches) 2 2:28
Výhra Mairbek Taisumov M-1 Challenge 21 - Guram vs. Garner 28. října 2010 Technical KO 3 2:52
Výhra Arsen Ubaidulaev M-1 Selection 2010 - Eastern Europe Finals 22. července 2010 Decision 3 5:00
Výhra Arsen Ubaidulaev M-1 Selection 2010 - Eastern Europe Round 3 28. května 2010 Decision 3 5:00
Výhra Shamil Abdulkerimov M-1 Selection 2010 - Eastern Europe Round 1 26. února 2010 Decision 3 5:00
Výhra Martiros Grigoryan ProFC - Union Nation Cup 4 19. prosince 2009 Technical KO 1 4:50
Prohra Sergey Golyaev Bushido FC - Legends 28. listopadu 2009 Decision 3 5:00
Výhra Hiroyuki Abe Bushido FC - Legends 28. listopadu 2009 Decision 2 5:00
Prohra Maratbek Kalabekov ProFC - Union Nation Cup 2 25. září 2009 Submission 2 4:18
Výhra Alexander Kozyr Makfight - Makfight vs. Belarus 23. srpna 2009 Technical KO 2 0:00
Výhra Andrey Reznik MFB 2 - Belarus vs. Ukraine 15. února 2009 Decision 2 5:00
Výhra Dmitriy Beliy MFB 1 - The Begininning 24. prosince 2008 N/A 0:00
Prohra Mikhail Malyutin M-1 MFC - Battle on the Neva 1 21. července 2007 Decision 3 5:00
Výhra Anton Bestaev GST Grand Prix - Ukraine Flinals 25. února 2007 Technical KO 2 0:00
Prohra Alexandr Sheludchenko Shooto Belarus - Bushido 4. července 2006 Submission (Choke) 2 0:00
Výhra Vladimir Ermolaev Shooto Belarus - Bushido 4. července 2006 Submission 2 0:00

Články o bojovníkovi