Igor Vovchanchyn

Ice Cold

Light Heavyweight 92 kg
Původ: Ukrajina Věk: 47 let Výška: 172 cm Klub: Team Vovchanchyn
Výhra 55 Prohra 10 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Prohra Kazuhiro Nakamura Pride FC - Final Conflict 2005 28. srpna 2005 Decision 2 5:00
Prohra Alistair Overeem Pride FC - Critical Countdown 2005 26. června 2005 Submission 1 1:20
Výhra Yuki Kondo Pride FC - Total Elimination 2005 23. dubna 2005 Decision 3 5:00
Výhra Kazuo Takahashi Pride 29 - Fists of Fire 20. února 2005 KO 1 1:10
Výhra Sergey Terezimov WOP - Water of Peresvit 4. prosince 2004 Submission (Heel Hook)
Výhra Katsuhisa Fujii Pride - Bushido 5 14. října 2004 KO 1 4:02
Výhra Dan Bobish Pride 27 - Inferno 1. února 2004 Technical KO 2 1:45
Prohra Mirko Filipovic Pride FC - Total Elimination 2003 10. srpna 2003 KO 1 1:29
Výhra Bob Schrijber It's Showtime - Amsterdam Arena 8. června 2003 Submission (Rear Naked Choke) 2 4:05
Prohra Quinton Jackson Pride 22 - Beasts From The East 2 29. září 2002 Technical KO 1 7:17
Prohra Heath Herring Pride 19 - Bad Blood 24. února 2002 Decision 3 5:00
Výhra Valentijn Overeem Pride 18 - Cold Fury 2 23. prosince 2001 Submission 1 4:35
Výhra Ricardas Rocevicius Rings Lithuania - Bushido Rings 3 10. listopadu 2001 Technical KO 2 0:00
Prohra Mario Sperry Pride 17 - Championship Chaos 3. listopadu 2001 Submission 1 2:52
Výhra Masaaki Satake Pride 15 - Raging Rumble 29. července 2001 Decision 3 5:00
Výhra Gilbert Yvel Pride 14 - Clash of the Titans 27. května 2001 Submission 1 1:52
Prohra Tra Telligman Pride 13 - Collision Course 25. března 2001 Decision 3 5:00
Výhra Mark Kerr Pride 12 - Cold Fury 23. prosince 2000 Decision 3 5:00
Výhra Nobuhiko Takada Pride 11 - Battle of the Rising Sun 31. října 2000 Technical KO 2 3:17
Výhra Enson Inoue Pride 10 - Return of the Warriors 27. srpna 2000 Technical KO 1 10:00
Výhra Daijiro Matsui Pride 9 - New Blood 4. června 2000 Technical KO 1 5:03
Výhra Kazushi Sakuraba Pride FC - Pride Grand Prix 2000: Finals 1. května 2000 Technical KO 1 15:00
Výhra Gary Goodridge Pride FC - Pride Grand Prix 2000: Finals 1. května 2000 Technical KO 1 10:14
Prohra Mark Coleman Pride FC - Pride Grand Prix 2000: Finals 1. května 2000 Technical KO (Submission to Knees) 2 3:09
Výhra Alexander Otsuka Pride FC - Pride Grand Prix 2000: Opening Round 30. ledna 2000 Decision 1 15:00
Výhra Francisco Bueno Pride FC - Pride 8 21. listopadu 1999 KO 1 1:23
Výhra Carlos Barreto Pride FC - Pride 6 4. července 1999 Decision 3 5:00
Výhra Vepcho Bardanashvili InterPride 1999 - Heavyweight Final 8. května 1999 Submission (Choke) 1 0:00
Výhra Vladimir Solodovnik InterPride 1999 - Heavyweight Final 8. května 1999 Technical KO 1 0:00
Výhra Akira Shoji Pride FC - Pride 5 29. dubna 1999 Decision 2 10:00
Výhra Edson Carvalho WVC 7 - World Vale Tudo Championship 7 2. února 1999 Technical KO (Strikes) 1 3:16
Výhra Aloisio Freitas Neto WVC 6 - World Vale Tudo Championship 6 1. listopadu 1998 Technical KO 1 7:26
Výhra Gary Goodridge Pride FC - Pride 4 11. října 1998 Technical KO 1 5:58
Výhra Tulio Palhares WVC 5 - World Vale Tudo Championship 5 3. února 1998 Technical KO 1 5:35
Výhra Nick Nutter WVC 5 - World Vale Tudo Championship 5 3. února 1998 KO (Knee) 1 0:14
Výhra Elias Rodrigues WVC 5 - World Vale Tudo Championship 5 3. února 1998 Technical KO 1 10:35
Výhra Nick Nutter IAFC - 1st Absolute Fighting World Cup Pankration 12. listopadu 1997 Technical KO (Submission to Headbutts) 1 24:42
Výhra Mikhail Avetisyan IAFC - 1st Absolute Fighting World Cup Pankration 12. listopadu 1997 Deci 1 35:00
Výhra Valery Pliev IAFC - 1st Absolute Fighting World Cup Pankration 12. listopadu 1997 Technical KO 1 7:13
Výhra Yuri Mildzikhov IAFC - Absolute Fighting Russian Open Cup 3 29. srpna 1997 Technical KO (Forfeit) 0:00
Výhra Igor Gerus IAFC - Absolute Fighting Russian Open Cup 3 29. srpna 1997 TKO 1 0:00
Výhra Vasily Kudin IAFC - Absolute Fighting Russian Open Cup 3 29. srpna 1997 Technical KO 1 0:00
Výhra Dimitry Panfilov COS - Cup of Stars 23. května 1997 Technical KO (Method TKO) 0:00
Výhra Aslan Hamza COS - Cup of Stars 23. května 1997 N/A 0:00
Výhra Leonardo Castello Branco IAFC - Absolute Fighting Championship 2: Day 2 2. května 1997 Decision (Split) 1 35:00
Výhra Igor Akhmedov DNRF - Ukrainian Octagon 2 1. května 1996 Submission (Choke) 0:00
Výhra John Dixson IFC 1 - Kombat in Kiev 30. března 1996 Submission (Exhaustion) 1 9:10
Výhra Paul Varelans IFC 1 - Kombat in Kiev 30. března 1996 TKO 1 6:20
Výhra Fred Floyd IFC 1 - Kombat in Kiev 30. března 1996 Technical KO 1 13:14
Výhra Igor Akhmedov UCMAL - Ukrainian No Rules Championship 1996 9. března 1996 Submission (Choke) 1 0:00
Výhra Yuri Zhernikov UCMAL - Ukrainian No Rules Championship 1996 9. března 1996 Technical KO 1 0:00
Výhra Matrosov Matrosov UCMAL - Ukrainian No Rules Championship 1996 9. března 1996 Technical KO 1 0:00
Výhra Igor Gerus DNRF - Ukrainian Octagon 1. března 1996 Technical KO (Punches) 1 1:41
Výhra Sergey Sheremet DNRF - Ukrainian Octagon 1. března 1996 KO 1 1:27
Výhra Oleg Tischenko DNRF - Ukrainian Octagon 1. března 1996 KO 1 0:05
Výhra Roman Tikunov MPS - Mr. Powerman Sekai 1996 28. ledna 1996 KO (Method KO) 1 0:00
Výhra Sergei Bondarovich MPS - Mr. Powerman Sekai 1996 28. ledna 1996 KO N 1 0:00
Výhra Nikolai Yatsuk MPS - Mr. Powerman Sekai 1996 28. ledna 1996 KO N 1 0:00
Prohra Mikhail Ilyukhin IAFC - Absolute Fighting Championship 1 25. listopadu 1995 Submission 1 6:30
Výhra Adilson Lima IAFC - Absolute Fighting Championship 1 25. listopadu 1995 Technical KO 1 1:51
Výhra Adilson Lima IAFC - Absolute Fighting Championship 1 25. listopadu 1995 KO 1 0:56
Výhra Sergei Akinin IAFC - Absolute Fighting Championship 1 25. listopadu 1995 Technical KO 1 2:40
Prohra Andrei Besedin UCMAL - Warrior's Honour 1 14. října 1995 Submission (Kneebar) 1 1:12
Výhra Sergei Bondarovich UCMAL - Warrior's Honour 1 14. října 1995 Technical KO 1 0:18
Výhra Alexander Mandrik UCMAL - Warrior's Honour 1 14. října 1995 Technical KO 1 3:06

Články o bojovníkovi