Konstantin Gluhov

Lacplesis

Heavyweight 115 kg
Původ: Lotyšsko Věk: 40 let Výška: 187 cm Klub: Alfa Gym
Výhra 34 Prohra 16 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Oleg Kubanov Red City Fights / Samara MMA Federation - Battle on the Volga 7 4. listopadu 2018 Technical KO (Method TKO) 1 2:17
Výhra Dritan Barjamaj Hit-FC - Hit Fighting Championship 6 2. června 2018 Technical KO (Method TKO) 1 4:41
Výhra Rodney Wallace ProFC 63 - Gluhov vs. Wallace 10. září 2017 KO (Spinning Back Kick to the Body) 2 2:58
Prohra Kleber Raimundo Silva M-1 Challenge 81 - Battle in the Mountains 6 22. července 2017 Decision 3 5:00
Výhra Istvan Ruzsinszki FFC - Faith Fighting Championship 25. června 2016 Technical KO (Arm Injury) 1 4:21
Výhra Sandro Vieira da Silva SH - Super Hero 1 28. května 2016 Technical KO (Punches) 1 2:45
Výhra Tony Lopez Kunlun Fight 44 - Mayor's Cup 2016 14. května 2016 Decision 2 5:00
Prohra Ante Delija M-1 Global - M-1 Challenge 56 10. dubna 2015 Decision 3 5:00
Prohra Damian Grabowski M-1 Challenge 53 - Battle in the Celestial Empire 25. listopadu 2014 Submission 3 1:47
Výhra Valentijn Overeem PFC 6 - Pancrase Fighting Championship 12. dubna 2014 KO (Punch) 1 2:33
Výhra Kenny Garner M-1 Global - M-1 Challenge 46 14. března 2014 Decision 3 5:00
Prohra Mikhail Gazaev M-1 Global - M-1 Challenge 44 30. listopadu 2013 Disqualification 3 3:58
Prohra Marcin Tybura M-1 Global - M-1 Challenge 42 20. října 2013 Submission 1 4:30
Výhra Valentijn Overeem PFC 5 - Clash of the Titans 27. dubna 2013 KO (Knee) 1 2:48
Výhra Kenny Garner M-1 Challenge 38 - Spring Battle 9. dubna 2013 Decision (Split) 3 5:00
Prohra Peter Graham Draka 11 - Governor's Cup 2012 24. listopadu 2012 Technical KO (Punches) 1 1:36
Prohra Aleksander Emelianenko M-1 Challenge 34 - Emelianenko vs. Gluhov 30. září 2012 Decision (Unanimous) 3 5:00
Prohra Alexei Kudin RMMAC - Russian MMA Championship 1. června 2012 Decision 2 5:00
Výhra Andrei Sen RMMAC - Russian MMA Championship 1. června 2012 KO 1 0:00
Výhra Timur Shikhmagomedov RMMAC - Russian MMA Championship 1. června 2012 Technical KO 1 0:00
Výhra Alexander Sitalo Fight Star - European MMA Cup 26. dubna 2012 KO (Punch) 2 2:39
Výhra Viktor Matviychuk OC - Oplot Challenge 1 25. března 2012 Technical KO 1 0:52
Prohra Peter Graham Draka 6 - Governor's Cup 2012 11. února 2012 KO (Punch) 2 2:47
Prohra Alexei Kudin WUFC - Challenge of Champions 24. prosince 2011 Decision 2 5:00
Prohra Jermaine Van Rooy WFCA - Klondaika Fight Arena 8. října 2011 Technical KO (Knee Injury) 1 0:57
Výhra Valdas Pocevicius Fight Star - Anapa 22. července 2011 Technical KO (Punch to the Body) 1 1:38
Výhra Yuri Gorbenko WH - Warrior's Honor 3 27. května 2011 Submission 1 2:35
Výhra Ruslan Magomedov WH - Warrior's Honor 3 27. května 2011 KO (Punch to the Body) 2 1:19
Výhra Jessie Gibbs PFC 3 - Pancrase Fighting Championship 3 2. dubna 2011 KO (Punch to the Body) 1 3:24
Výhra Arnold Oborotov PFC 3 - Pancrase Fighting Championship 3 2. dubna 2011 Submission 1 0:38
Výhra Michal Kita FAL 2 - Fighters Arena Lodz 2 26. března 2011 Technical KO 2 5:00
Prohra Magomedbag Agaev UAMA - Warrior's Honor 5 28. ledna 2011 Submission 1 1:30
Výhra Miodrag Petkovic UCFC - 20,000 Euro Tournament 4. prosince 2010 Technical KO 1 2:55
Výhra Grigor Ashughbabyan UCFC - 20,000 Euro Tournament 4. prosince 2010 KO 2 3:34
Výhra Radoslav Radev UCFC - 20,000 Euro Tournament 4. prosince 2010 KO (Head Kick) 1 1:37
Výhra Chris Mahle UCFC - 20,000 Euro Tournament 4. prosince 2010 KO 1 1:05
Výhra Salimgerey Rasulov International League MMA - Oleg Taktarov Cup 26. listopadu 2010 Technical KO (Punches) 2 1:52
Výhra Vahan Bojukyan International League MMA - Oleg Taktarov Cup 26. listopadu 2010 KO 1 2:47
Výhra Alexander Romaschenko UAMA - Warrior's Honor 2 23. září 2010 Technical KO (Punches) 1 1:35
Výhra Vitalii Yalovenko UAMA - Warrior's Honor 2 23. září 2010 Technical KO 3 0:23
Výhra Daniel Omielanczuk KSW 12 - Najman vs. Pudzianowski 11. prosince 2009 Decision 2 5:00
Prohra Miodrag Petkovic UCFC - 20,000 Dollar Tournament 4. dubna 2009 Technical KO 1 0:29
Výhra Grigor Ashughbabyan UCFC - 20,000 Dollar Tournament 4. dubna 2009 Technical KO 3
Výhra Slavomir Molnar UCFC - 20,000 Dollar Tournament 4. dubna 2009 Technical KO 2 5:00
Prohra Ibragim Magomedov Union of Veterans of Sport - Russia vs. the World 29. listopadu 2008 Submission 2 1:37
Výhra Tadas Rimkevicius WFCA - Fight Club Riga 2 27. září 2008 Decision (Method Decision) 4 3:00
Výhra Peter Mulder WFCA - Latvia vs. Holland 19. dubna 2008 Submission (Method Submission) 1 0:00
Prohra Dan Evensen Bodog Fight - USA vs. Russia 30. listopadu 2007 Decision 3 5:00
Prohra Todd Gouwenberg Bodog Fight - Vancouver 25. srpna 2007 Decision 3 5:00
Výhra Atte Backman FF 19 - Fight Festival 19 16. září 2006 Technical KO 1 0:50

Články o bojovníkovi