Mariusz Radziszewski

Radzik

Welterweight 77 kg
Původ: Polsko Věk: 36 let Výška: 177 cm Klub: Shark Top Team
Výhra 15 Prohra 17 Remíza 1

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Guilherme Cadena Martins PCF 18 - The Kings of Summer 30. června 2018 Technical KO 2 0:50
Prohra Gabor Boraros Oktagon MMA - Oktagon 5 17. března 2018 Technical KO 2 3:02
Prohra Krzysztof Kulak CG 15 - Celtic Gladiator 15 4. listopadu 2017 Submission (Rear-Naked Choke) 2 4:18
Prohra Mateusz Piskorz PLMMA 73 - Ciechanow 20. května 2017 Decision (Unanimous) 3 5:00
Výhra Anton Shimuk Spartan Fight 4 - Bryczek vs. Siwy 6. srpna 2016 Submission 1 2:30
Výhra Ramunas Paliunis Fight Night 1 - Zmierzch 30. ledna 2016 Technical KO (Punches) 1 2:09
Prohra Davy Gallon IFN 1 - Let's Begin 24. října 2015 Technical KO 2 4:04
Prohra Michal Michalski FEN 6 - Showtime 6. března 2015 Submission 1 2:36
Výhra Arkadiusz Jedraczka PLMMA 37 - Biala Podlaska 27. června 2014 Submission 2 3:55
Výhra Pawel Hyzewicz MMAC - MMA Challengers 9 22. února 2014 Submission 1 1:22
Prohra Daniel Skibinski PLMMA 24 Extra - Legionowo 15. listopadu 2013 Decision 3 5:00
Prohra Gasanali Gasanaliev M-1 Global - M-1 Challenge 40 8. června 2013 KO 2 2:49
Prohra Dzhambulat Kurbanov M-1 Challenge 37 - Khamanaev vs. Puhakka 27. února 2013 Decision 3 5:00
Výhra Michal Kozmer MMAC - MMA Challengers 8 12. ledna 2013 Submission 1 1:23
Výhra Magomed Magomedov BOS - Battle of Stars 1 22. prosince 2012 Submission 2 2:55
Výhra Mahomed Tulshaev MMA Live - The Beginning 8. září 2012 Technical KO 1 5:00
Remíza Alexander Butenko OC - Oplot Challenge 1 25. března 2012 Draw 2 5:00
Výhra Pavel Bechtold ProFC Grand Prix Global - East Europe 26. srpna 2011 Submission 1 1:46
Prohra Vlad Popovskiy ProFC Grand Prix Global - East Europe 26. srpna 2011 Decision 2 5:00
Výhra Ivan Zagubinoga ProFC - Union Nation Cup 15 6. května 2011 Disqualification 3 2:22
Prohra Hamiz Mamedov ProFC - Union Nation Cup 12 22. ledna 2011 Submission 1 0:00
Prohra Magomed Saadulaev ProFC - Union Nation Cup 7 6. srpna 2010 Decision 2 5:00
Výhra Abulhan Haluev Ring XF 2 - Second Coming 30. května 2010 Technical KO 2 4:20
Výhra Adam Golonkiewicz Kokoro Cup - Warsaw 13. prosince 2009 Decision (Unanimous) 2 4:00
Výhra Tomasz Romanowski PAMMAA - Southern Poland Championships 18. října 2009 Submission 2 2:18
Výhra Pawel Jakubowicz Bytomska - Gala MMA 2 23. května 2009 Submission 1 1:21
Prohra Pawel Procaj CBS 2 - Chojnicki Boxing Show 2 6. dubna 2008 Decision (Unanimous) 2 5:00
Prohra Jedrzej Kubski MG - Mielno Gala 18. července 2007 Submission 1 0:00
Prohra Jedrzej Kubski FCP 3 - Khalidov vs. Troeng 25. února 2007 Submission 3 0:00
Prohra Rafal Lasota FCP 2 - Khalidov vs. Buczko 8. dubna 2006 Submission 1 0:00
Výhra Rafal Lasota MMA Sport 2 - Olimp 28. května 2005 Technical KO 1 2:25
Prohra Rafal Lasota Colosseum - Colosseum 5 30. ledna 2005 Decision 2 5:00
Prohra Leonid Gatowski Martial Arts Gala - Bytom 19. června 2004 Technical KO 1 4:02

Články o bojovníkovi