Renat Lyatifov

The Genghis Khan

Welterweight 70 kg
Původ: Ukrajina Věk: 32 let Výška: 173 cm Klub: Oplot
Výhra 42 Prohra 27 Remíza 0

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Maxim Divnich ProFC 69 18. prosince 2021 Subm (Rear Naked Choke) 3 1:55
Výhra Boris Miroshnichenko MMA Festival: 75th Anniversary of the Great Victory 28. srpna 2020 Subm (Rear Naked Choke) 3 3:20
Výhra Zubayragadzhi Aliev ProFC 66 22. prosince 2019 Subm (Rear naked choke) 2 2:44
Výhra Arsen Batyrov VFC 2 11. srpna 2019 KO/T (Punches Referee stoppage) 2 1:48
Výhra Nurbek Tukhtasinov FIGHT MASTERS PRODUCTIONS - "REVIVAL" 16. října 2018 Submission 1 4:50
Výhra Nurbek Tukhtasinov Fight Masters: Renaissance 16. září 2018 Subm (Choke) 1 4:59
Prohra Karlo Caput Crimea Rush 29. srpna 2018 KO/T 1
Výhra Shamil Bashirov ProFC 64: Tibilov vs Shvets 24. prosince 2017 Subm (Rear naked Choke) 2 2:30
Výhra Dmitry Kalinovsky VFC 1 - Veles Fighting Championship 1 10. září 2017 Technical KO 1 1:11
Výhra Vasiliy Kurochkin United Donbass Cup 2017 26. srpna 2017 Subm (Rear-Naked Choke) 3 2:09
Výhra Alexander Lunachevskiy Fight Masters Cup 3 - FMC 3: Spartak 2016 26. listopadu 2016 Submission (Armbar) 2 3:20
Prohra Ali Bagov Absolute Championship Berkut 38: Breakthrough 20. května 2016 KO/T (Punches) 1
Prohra Patrik Kincl ACB 26: Berkut Cup 2015 - Stage 8 28. listopadu 2015 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Eldarhan Machukaev ACB 21: Young Eagles 1 29. srpna 2015 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Azamat Amagov Volgograd Fight: Unity Martial Arts Festival 8 21. května 2015 KO/T (Retirement) 1 5:00
Prohra Shamkhan Barakhanov ACB 16: Berkut Cup 2015 - Stage 3 17. dubna 2015 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Artem Shokalo Oplot MMA: DNR Cup 22. února 2015 Subm (Triangle Choke) 1 4:57
Výhra Roman Ogulchansky Oplot MMA: DNR Cup 22. února 2015 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Ramzan Algeriev ACB 11: Fight Weekend (Day 1) 14. listopadu 2014 Subm (Rear Naked Choke) 2 1:11
Prohra Xavier Foupa-Pokam MFP: Fight Nights 1 11. října 2014 KO/T (Knee and Punches) 1 1:12
Prohra Shamil Abdulkhalikov ProFC 54: Challenge of Champions 7. září 2014 KO/T (Knee) 1
Prohra Gregory Babene M-1 Challenge 49: Battle in the Mountains 3 7. června 2014 Subm (Triangle Choke) 1 3:06
Prohra Shamil Zavurov MMA Star In The Ring 1 1. března 2014 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Nika Shalutashvili Oplot Challenge 93: USSR Championship - Stage 19 21. prosince 2013 KO/T (Punches) 1 2:41
Výhra Ivan Koziy RFP - West Fight 7 22. listopadu 2013 Technical KO 1 2:19
Prohra Michal Szulinski ProFC 51: Baltic Challenge 5 12. listopadu 2013 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Yaroslav Onishuk RFP - West Fight 6 26. října 2013 Submission 1 0:47
Výhra Dmitriy Hugdyk GFC 4 - Gladiators Fighting Championship 21. září 2013 Submission 1 0:04
Výhra Ali Bagov Fightspirit Championship 3 8. září 2013 KO/T (Retirement) 1 5:00
Výhra Alexei Tikhiy GFC 3 - Gladiators Fighting Championship 12. července 2013 Submission 1 0:47
Výhra Alexey Efremov ProFC 49: Resurrection 4. července 2013 Subm (Triangle Choke) 1 4:36
Výhra Roman Iliyashenko OC - Oplot Challenge 71 29. června 2013 Submission 1 3:39
Výhra Roman Iliyashenko Oplot Challenge 71: Cup Of Ukraine 2013 (Stage 7) 29. června 2013 Subm (Kimura) 1 3:39
Výhra Artem Koch Oplot Challenge 69: Svetlichnyi vs. Fomenko 22. června 2013 Subm (Triangle Choke) 1 3:38
Výhra Sergey Trach Oplot Challenge 62: Youth Unity vs. Team Oplot 1. června 2013 Subm (Armbar) 1 1:57
Prohra Evgeni Fomenko Oplot Challenge 56: Children Of Fathers 10. května 2013 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Nikolay Aleksakhin ProFC 48: East/West 24. dubna 2013 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Dmitriy Melnikov Oplot Challenge 53: Cup Of Ukraine 2013 (Stage 3) 20. dubna 2013 Subm (Kimura) 1 2:10
Výhra Alexander Dolotenko Oplot Challenge 43: Night Of Champions 16. března 2013 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Boris Miroshnichenko ProFC 46: Lyatifov vs. Miroshnichenko 3. února 2013 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Sultan Kalamakhunov GFC 2 - Gladiators Fighting Championship 19. ledna 2013 Submission (Rear-Naked Choke) 1 1:13
Výhra Sergey Polischyuk GFC 2 - Gladiators Fighting Championship 19. ledna 2013 Submission 1 1:19
Výhra Yakov Svetlichnyi Oplot Challenge 27: Night Of Revenge 18. ledna 2013 Subm (Armbar) 1 1:20
Výhra Yakov Svetlichnyi GFC 1 - Gladiators Fighting Championship 22. prosince 2012 Submission 1 1:40
Výhra Alexey Efremov ProFC 44: Rumble In Chekhov 2. prosince 2012 Subm (Rear-Naked Choke) 1 2:03
Výhra Anatoly Safronov Oplot Challenge 11: Cup Of Ukraine 2012 (Stage 7) 9. listopadu 2012 Subm (Rear-Naked Choke) 1
Výhra Danil Bakhtiyarov ProFC 43: Baltic Challenge 4 26. října 2012 Subm (Rear Naked Choke) 2 4:50
Prohra Evgeni Fomenko Oplot Challenge 6: Cup Of Ukraine 2012 (Stage 2) 6. října 2012 KO/T (Punch) 1 2:57
Prohra Rustam Gadzhiev Pride Of Caucasus 2012 23. září 2012 KO/T (Doctor Stoppage) 1 4:02
Výhra Yakov Svetlichnyi RFP - West Fight 4 27. července 2012 Submission 1 1:43
Prohra Ustarmagomed Gadzhidaudov WH - Igor Vovchanchyn Cup 25. května 2012 Technical KO 1 4:47
Výhra Viktor Chernobai WH - Igor Vovchanchyn Cup 25. května 2012 Submission 1 2:57
Prohra Ruslan Khaskhanov Legion Fight 10: Alibulatov vs. Sharipov 10. března 2012 KO/T (Punches) 1
Prohra Artur Alibulatov WUFC: Call Of Champions 24. prosince 2011 KO/T (Punches) 1
Prohra Alexander Dolotenko M-1: Decisive Battle 17. prosince 2011 KO/T (Retirement) 2 5:00
Prohra Anatoly Safronov ProFC / GM Fight - Ukraine Cup 3 15. září 2011 KO 3 2:31
Výhra Ivan Zagubinoga ProFC: Cup Of Ukraine 2011 (Stage 2) 10. července 2011 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Alexander Voitenko ProFC 27: Cup Of Ukraine 2011 (Stage 1) 15. dubna 2011 Deci (Unanimous) 2 5:00
Prohra Dmitry Samoilov VHTHFF - Interregional MMA Cup 2011 14. ledna 2011 Submission 1 0:00
Prohra Dmitry Samoilov Voronezh Interregional 2011 13. ledna 2011 Subm (Triangle Choke) 1
Prohra Evgeni Fomenko YKC - YK Combat 3 9. ledna 2011 Decision 2 5:00
Výhra Roman Merzoev FNS - Fight Night Simferopol 19. prosince 2010 Deci (Unanimous)
Výhra Roman Merzoev FNS - Fight Night Simferopol 19. prosince 2010 Decision 3 5:00
Výhra Pavel Andrutsky M-1: Ukrainian Selection 2010 (Stage 5) 24. října 2010 Subm (Armbar) 1 1:43
Prohra Artem Grodnik M-1 Selection Ukraine 2010 - Clash of the Titans 18. září 2010 Submission 2 1:06
Prohra Artem Grodnik M-1: Ukrainian Selection 2010 (Stage 4) 17. září 2010 Subm (Armbar) 2 1:06
Výhra Sergey Kolotsey M-1: Ukrainian Selection 2010 (Stage 1) 29. dubna 2010 Subm 1
Prohra Vladimir Opanasenko M-1: Ukrainian Selection 2009 (Stage 2) 12. listopadu 2009 KO/T (Punches) 1 1:10
Výhra Arsen Batyrov Please Wait... | Cloudflare Technical KO (Punches) 2 1:48

Články o bojovníkovi