Výsledek | Soupeř | Událost | Metoda | Kolo | Čas |
---|---|---|---|---|---|
Výhra | Tomasz Jakubiec | KSW 92 - Wiklacz vs. Jojua 16. března 2024 | |||
Výhra | Dawid Drobina | Seaside BattleS MMA 3 7. června 2023 | Deci (Unanimous) | 3 | 5:00 |
Prohra | Lukasz Klinger | FEN 40: ENERGA Fight Night Ostróda 18. června 2022 | Deci (Unanimous) | 3 | 5:00 |
Prohra | Lukasz Klinger | FEN 40: ENERGA Fight Night Ostróda 18. června 2022 | |||
Výhra | Damian Skarzynski | KSW 66: Ziółkowski vs. Mańkowski 15. ledna 2022 | Subm (Rear Naked Choke) | 1 | 2:04 |
Prohra | Eder de Souza | Seaside BattleS Dziwnów 10. července 2021 | Subm (Brabo Choke) | 1 | 3:21 |
Prohra | Marcin Lazarz | FEN 32: LOTOS Fight Night 4 20. února 2021 | Deci (Unanimous) | 3 | 5:00 |
Výhra | Michal Gutowski | FEN 30: LOTOS Fight Night 3 3. října 2020 | Subm (D'arce Choke) | 1 | 4:47 |
Výhra | Michal Gutowski | FEN 30: LOTOS Fight Night 3 3. října 2020 | Subm (d'Arce Choke) | 1 | 4:47 |
Výhra | Piotr Kalenik | EFM 3: Materla vs. Ott 20. června 2020 | Deci (Unanimous) | 3 | 5:00 |
Prohra | Adam Kowalski | Fight Exclusive Night 27: Rębecki vs. Magomedov 18. ledna 2020 | Deci (Unanimous) | 3 | 5:00 |
Výhra | Arkadiusz Jedraczka | West Fighting MMA 5 16. listopadu 2019 | Decision (Unanimous) | 3 | 5:00 |
Výhra | Arkadiusz Jedraczka | West Fighting MMA 5 16. listopadu 2019 | Deci (Unanimous) | 3 | 5:00 |
Výhra | Lukasz Lysoniewski | Babilon MMA 9: Kita vs. Oliveira 16. srpna 2019 | KO/T (Punch) | 1 | |
Výhra | Michal Gutowski | Fight Exclusive Night 25: Ostróda Fight Night 15. června 2019 | KO/T (Punch) | 1 | 3:38 |
Výhra | Krzysztof Pietraszek | West Fighting MMA 4 28. října 2018 | Subm (North-South Choke) | 1 | 1:45 |
Prohra | Alexander Khanin | Fight Exclusive Night 18: Summer Edition 12. srpna 2017 | Deci (Unanimous) | 3 | 5:00 |
Prohra | Marcin Lazarz | Runda 6: Łazarz vs. Janusz 5. listopadu 2016 | Deci (Unanimous) | 3 | 5:00 |
Prohra | Michal Oleksiejczuk | Fight Exclusive Night 12: Feel The Force 20. května 2016 | Deci (Unanimous) | 3 | 5:00 |
Prohra | Michal Oleksiejczuk | Fight Exclusive Night 12: Feel The Force 20. května 2016 | Deci (Unanimous) | 3 | 5:00 |
Prohra | Marcin Wojcik | Fight Exclusive Night 9: Go For It 7. listopadu 2015 | Deci (Unanimous) | 3 | 5:00 |
Výhra | Andrzej Piatkowski | Fight Exclusive Night 7: Real Combat 24. dubna 2015 | KO/T (Punches) | 1 | |
Výhra | Krzysztof Pietraszek | Arena Berserkerów 7: Exped Cup 14. března 2015 | Subm (North-South Choke) | 1 | 1:55 |
Výhra | Vita Mrakota | Fighting Zone: Cage Time 1 10. prosince 2014 | Deci (Unanimous) | 3 | 5:00 |
Výhra | Wojciech Balejko | Fight Night Gryf Arena 2 20. září 2014 | Subm (Rear Naked Choke) | 1 | 3:41 |
Výhra | Mariusz Piatek | Arena Berserkerów 6: Exped Cup 7. června 2014 | Submission | 1 | 2:40 |
Výhra | Kacper Lesniak | Arena Berserkerów 5: Exped Cup 1. března 2014 | Submission | 1 | 1:19 |
Výhra | Jacek Owczarz | Arena Berserkerów 4: Exped Cup 5. října 2013 | Submission | 1 | 2:37 |
Výsledky a komentovaný průběh turnaje KSW 92 s titulovou bitvou v bantamu a také s účastí "Sparťana" Davida Hoška.