Wojciech Janusz

Kulkinio

Heavyweight 98 kg
Původ: Polsko Věk: 31 let Výška: 180 cm Klub: Berserker's Team
Výhra 16 Prohra 8 Remíza 0

Nadcházející zápasy

Nadcházející zápas
Ohlášeno Lukasz Klinger FEN 40 18. června 2022 VSADIT

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Damian Skarzynski KSW 66: Ziółkowski vs. Mańkowski 15. ledna 2022 Subm (Rear Naked Choke) 1 2:04
Prohra Eder de Souza Seaside BattleS Dziwnów 10. července 2021 Subm (Brabo Choke) 1 3:21
Prohra Marcin Lazarz FEN 32: LOTOS Fight Night 4 20. února 2021 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Michal Gutowski FEN 30: LOTOS Fight Night 3 3. října 2020 Subm (d'Arce Choke) 1 4:47
Výhra Michal Gutowski FEN 30: LOTOS Fight Night 3 3. října 2020 Subm (d'Arce Choke) 1 4:47
Výhra Piotr Kalenik EFM 3: Materla vs. Ott 20. června 2020 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Adam Kowalski Fight Exclusive Night 27: Rębecki vs. Magomedov 18. ledna 2020 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Arkadiusz Jedraczka West Fighting MMA 5 16. listopadu 2019 Decision (Unanimous) 3 5:00
Výhra Arkadiusz Jedraczka West Fighting MMA 5 16. listopadu 2019 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Lukasz Lysoniewski Babilon MMA 9: Kita vs. Oliveira 16. srpna 2019 KO/T (Punch) 1
Výhra Michal Gutowski Fight Exclusive Night 25: Ostróda Fight Night 15. června 2019 KO/T (Punch) 1 3:38
Výhra Krzysztof Pietraszek West Fighting MMA 4 28. října 2018 Subm (North-South Choke) 1 1:45
Prohra Alexander Khanin Fight Exclusive Night 18: Summer Edition 12. srpna 2017 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Marcin Lazarz Runda 6: Łazarz vs. Janusz 5. listopadu 2016 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Michal Oleksiejczuk Fight Exclusive Night 12: Feel The Force 20. května 2016 Deci (Unanimous) 3 5:00
Prohra Michal Oleksiejczuk Fight Exclusive Night 12: Feel The Force 20. května 2016 Decision 3 5:00
Prohra Marcin Wojcik Fight Exclusive Night 9: Go For It 7. listopadu 2015 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Andrzej Piatkowski Fight Exclusive Night 7: Real Combat 24. dubna 2015 KO/T (Punches) 1
Výhra Krzysztof Pietraszek Arena Berserkerów 7: Exped Cup 14. března 2015 Subm (North-South Choke) 1 1:55
Výhra Vita Mrakota Fighting Zone: Cage Time 1 10. prosince 2014 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Wojciech Balejko Fight Night Gryf Arena 2 20. září 2014 Subm (Rear Naked Choke) 1 3:41
Výhra Mariusz Piatek Arena Berserkerów 6: Exped Cup 7. června 2014 Submission 1 2:40
Výhra Kacper Lesniak Arena Berserkerów 5: Exped Cup 1. března 2014 Submission 1 1:19
Výhra Jacek Owczarz Arena Berserkerów 4: Exped Cup 5. října 2013 Submission 1 2:37

Články o bojovníkovi