Legendární Yushin Okami oslaví svůj 50. zápas debutem ve ONE Champioship

Legendární Yushin Okami oslaví svůj 50. zápas debutem ve ONE Champioship

Legendární japonský bojovník Yushin Okami oslaví 50. zápas své kariéry debutem v soutěži ONE Championship, pojďme si tedy představit tento zápas na turnaji ONE 94: For Honor.

Okami (35-12) bude ve své premiéře příští měsíc v Indonésii čelit v souboji welterových vah Kiamrianu Abbasovovi (20-4). Japonec nastoupí do ONE po jedné výhře a dvou prohrách v UFC. Tam se objevil už podruhé, poprvé zanechal statistiku 13-5 která zahrnovala i prohraný fight o titul ve střední váze s legendárním Andersonem Silvou. Poté navštívil organizaci WSOF/PL, kde se prezentoval se skóre 3-2 a následovala předem zmíněná druhá návštěva UFC. Tam byl "uškrcen" Ovincem Saint Preuxem v UFC Fight Night 117, vyhrál na body proti Dhiegu Limovi v UFC on Fox: Poirier vs. Gaethje a loni v UFC 142 dos Santos vs. Tuivasa prohrál na body s Alexejem Kunchenkem.

Jeho soupeřem je Kyrgyz Kiamrian Abbasov, který bude pod hlavičkou ONE Championship bojovat už potřetí. Jeho debut před 13 měsíci proti bývalému šampionovi Luisi Santosovi nezvládl, ale hned v srpnu si spravil chuť výhrou v Rusku a svojí formu potvrdil v prosinci, kdy v prvním kole zvítězil rear naked choke submisí proti Agilanovi Thanimu.

ONE Championship 94 se uskuteční 3. května v hale Istora Senayan v Jakartě v Indonésii. Event bude možné sledovat na B/R Live nebo přes facebookový a twitterový účet organizace ONE. Kromě této dvojice se na turnaji představí také Marat Gafurov (16-2), Tetsuya Yamada (26-6-2), Priscilla Hertati Lumban Gaol (5-4) nebo Nou Srey Pov (1-0).

one94 Credits: ONE Championship

Zdroje:  tisková zpráva , MMA Junkie