Nejzlejší muž planety plánuje návrat, Mike Tyson chce ještě letos boxovat!

Nejzlejší muž planety plánuje návrat, Mike Tyson chce ještě letos boxovat! zdroj: Archiv/Profimedia.cz

"Železný" Mike ve svém podcastu prozradil, že začal znovu trénovat box a letos bychom se mohli dočkat jeho návratu do ringu.

Téhle zprávě se ani nechce věřit, jeden z nejznámějších boxerů všech dob – legendární Mike Tyson, si v 53 letech prý znovu plánuje navléct boxerské rukavice a vstoupit do ringu. Kdysi obávaný bouřlivák se nesmazatelně zapsal do historie těžké váhy. K zemi posílal jednoho soupeře za druhým, 44 z 50 zápasů vyhrál KO! Bohužel však novinové titulky plnily také jeho četné skandály.

Letos je to 15 let od jeho posledního zápasu a Tyson rozhodně nemá zapotřebí vracet se do ringu kvůli penězům či zašlé slávě. Založil úspěšnou firmu zaměřující se na pěstování konopí a pořád je o něm hodně slyšet. Teď však ve svém podcastu na Youtube prozradil, že opět trénuje box a přiblížil svůj trénink.

„Dělám dvě hodiny kardio, hodinu jezdím na rotopedu a běhám na pásu, pak zvednu nějaké lehké činky, 300, 250 opakování,“ prozradil, že se zrovna našetří. „Pak jdu bouchat do lap, 30 nebo 25 minut, dostávám se do lepší kondice. Dávám opět dohromady ty kombinace.“

„Je to fuška, jsem celý rozlámaný. Cítím se, jako by ze mě tři chlapi vymlátili duši“ nastínil Mike, že návrat do formy není snadný, o motivaci ale nouzi nemá. „Plánuji několik exhibičních charitativních zápasů na 3 až 4 kola a vydělat tím nějaké peníze na pomoc bezdomovcům a drogově závislým blbcům, jako jsem já.“

Nebylo by to poprvé, co Tyson nastoupí k exhibičnímu utkání. Nedlouho po ukončení své profesionální kariéry totiž oznámil, že chce udělat světové exhibiční turné. Nakonec došlo ale pouze k jedinému zápasu proti Corrie Sandersovi. Hlavní motivací tehdy byly zřejmě především peníze, protože Mike měl finanční problémy.

Zatím není jasné, kdy přesně by exhibiční zápasy měly proběhnout ani proti komu by legendární Mike nastoupil. Nedávno se nechal slyšet, že by na vrcholu své kariéry porazil současné šampiony těžké váhy, ale samozřejmě se nedá čekat, že by proti nim bojoval teď. Jeho návrat si však určitě nenechá ujít žádný fanoušek boxu.

 

 

Zdroje:  Youtube Mike Tyson

Nejnovější články