Bývalý UFC bojovník a hrdina Felipe Colares zemřel, po cestě z tréninku ho srazil autobus

Bývalý UFC bojovník a hrdina Felipe Colares zemřel, po cestě z tréninku ho srazil autobus Felipe Colares | zdroj: FOTO: Se svolením BKFC

Smutná zpráva přišla před pár hodinami z Brazílie. Nadějný 29letý fighter Felipe Colares, který se nedávno blýskl hrdinským činem, tragicky zesnul a zanechal po sobě manželku s malým dítětem.

Ve věku pouhých 29 let včera (1. května) ráno tragicky zahynul MMA bojovník Felipe Colares. Při návratu z tréninku byl v Riu de Janeiru ho srazil autobus. Mladý fighter byl sice okamžitě ošetřen hasiši, zranění však byla tak vážná, že údajně zemřel už při převozu do nemocnice. Zanechal po sobě manželku a desetiměsíčního syna.

Co se týče MMA, měl Colares kariéru celkem dobře rozjetou. Do UFC přišel v roce 2019 jako neporažený šampion brazilské organizace Jungle Fight s 8 výhrami na kontě. Očekávání ale nenaplnil a z 6 zápasů v nejslavnější organizaci vyhrál pouze 2. Letos se tedy přesunul do sílící francouzské Ares FC, kde v hlavním předzápase únorového turnaje zvítězil v prvním kole a očekávalo se, že by se v blízké budoucnosti mohl probít k titulové šanci.

Chvíli před tím se Colares blýskl i svým hrdinským činem mimo oktagon. Když se totiž dozvěděl o krádeži mobilu, shodou okolností taktéž při cestě z tréninku, neváhal a vydal se lupiče dopadnout. "Podařilo se nám chytit zločince, našli jsme mobil oběti a dnes máme na ulicích o jednoho lupiče méně," napsal tehdy k videu a fotografiím ze zákroku. Mladého kriminálníka zároveň ochránil před lynčem a předal jej policii.

Upřímnou soustrast rodině a blízkým.

Zdroje:  Combate

Nejnovější články