Bývalý welterový šampion UFC Woodley by chtěl zpátky titul

Bývalý welterový šampion UFC Woodley by chtěl zpátky titul zdroj: LowKick MMA

Všichni ještě máme v paměti jak Kamaru Usman dusí Tyrona Woodleyho v titulovém zápase u pletiva. Bývalý šampion UFC ve welterové váze chce napravit svou jednoznačnou prohru.

“Mám pocity, že musím být pořád ve střehu a v kondici,” sdělil Woodley MMA Junkie Radio. “Garantuje mi to, že budu mít pokus bojovat o titul? Já myslím, že by mohlo."

Odkazuje se na rychlé druhé šance bývalých šampionů jako Joanna Jedrzejczyk či Cody Garbrandt obdržené po jejich prohrách. Woodley věří, že je to dobrý argument pro získání dalšího pokusu o titul, kterého chce dosáhnout druhým vítězstvím nad Robbie Lawlerem. Zápas je očekávaný 29. června.

 Druhý zápas s Lawlerem není zrovna to, co by přineslo Woodleymu nejvíc benefitů, on to však bere jinak. “Myslím, že je to více lákavější pro Robbieho, než pro mě,” říká. “Já jsem ten, co mu sebral pás. Já jsem ten kdo ho knokautoval a nedal mu šanci mě porazit. Takže samozřejme, že to bude chtít zkusit a vrátit mi to. Nemyslím si, že když už jsem ho porazil bude to podruhé nějak jednodušší. Ale potřebuji připomenout lidem, že jsem toho schopný a že chci získat svůj pás zpátky”. 

Pokud se mu zadaří a Lawlera porazí, má Woodley v plánu vyzvat vítěze titulového zápasu Usman proti Covingtonovi. Přiznal ovšem, že pokud by měl jít na souboj o titul s Covingtonem, bude stále trvat na odvetě proti Usmanovi, protože mu tato prohra stále hodně leží v žaludku. Jisté ovšem není ani to, jestli dostane šanci se o titul utkat.

Zdroje:  MMA Junkie

Nejnovější články