Carmouche proti Shevchenko prohrála na plné čáře, přesto chce odvetu

Carmouche proti Shevchenko prohrála na plné čáře, přesto chce odvetu


Liz Carmouche tvrdí, že už Shevchenko není tak dobrá jako dřív a chce se s ní utkat i potřetí.

Valentina Shevchenko po pouhých dvou měsících opět vlezla do oktagonu a jednoznačně v muší váze obhájila na body titul proti Liz Carmouche v rámci hlavního zápasu v Uruguayi.

Shevchenko sice naprosto dominovala, ale Carmouche od ní podle pozápasové tiskové konference očekávala přeci jen něco víc. "Očekávala jsem, že bude mnohem agresivnější a nebude tak váhavá," prozradila. "Myslím, že to bylo hodně díky stylu, který jsem předváděla, ale i tak jsem čekala že bude mnohem útočnější a ona přitom byla opatrná."

Každopádně opravdu nikdo neví, co tím Carmouche myslela, protože Shevchenko si fight naprosto bez problému pohlídala a nebylo úplně znát, že by svůj styl měla nějak měnit. Je známá, že agresivní styl moc nepoužívá a spíše si jede svoje, dokud soupeřka neudělá chybu.

Momentálně se soupeřky potkaly v oktagonu podruhé a skóre je vyrovnané na 1:1. Carmouche si ale stojí za svou analýzou a další odvetě rozhodně nebrání. "Odvetu chci, zvlášť po dnešním večeru. Opravdu dnes s hodně věcmi váhala a nedržela se svého obvyklého plánu. Chyběl jí instinkt zabijáka hrdlořezů, kterým je proslavená. To není něco, na co bychom od ní byli zvyklí, takže rozhodně s ní chci jít znovu, udělat některé věci jinak a ten pás ji vzít."

Zdroje:  tisková zpráva