Costa stále neprohrál, ve vyčerpávajícím boji udolal Romera a jde po titulu střední váhy

Costa stále neprohrál, ve vyčerpávajícím boji udolal Romera a jde po titulu střední váhy Zdroj: UFC

Paulo Costa sice poprvé neukončil soupeře před limitem, Romera však na body zvládl.

Tenhle duel už z odhadů pomalu zastínil vše ostatní. Yoel Romero proti Paulu Costovi byla reklama na střední váhu už podle statistik. Romero už je stálá akvizice agresivního stylu, který má ale své problémy s váhou, proti dosud neporaženému Costovi, který zatím jako stroj ukončil všechny své soupeře do druhého kola.

Duel začal neskutečnou přestřelkou a Costa ukázal, že se jména svého soupeře opravdu nebojí a i když inkasoval koleno, tak měl rozhodně navrch a Romero už byl po prvním kole vyloženě unavený. Hodně se na Kubáncově kondici podepsalo i shazování váhy, protože podle dostupných zdrojů ještě ve čtvrtek nesplňoval limit na střední divizi.

Sám Romero ale dokázal rozdat pár ran a ve druhém kole už byl i lepší, což také dokazovala Costova tvář, ve které se začaly objevovat krvavé známky úderů. Časem ale bylo vidět, že do toho oba dva fighteři dali opravdu všechno a třetí kolo bylo spíše o tom, kdo vůbec dokáže dát ránu. Těžko se odhadovalo, který z nich byl lepší a ani my v redakci jsme si jistí nebyli. Nakonec přes velikou nelibost publika i samotného Romera rozhodčí označili na jasné body jako vítěze Costu, který asi měl navrch a Romero se úplně zlobit nemůže.

Zdroje:  tisková zpráva

Nejnovější články