"Woodley působil děsivě, teď už tak nevypadá," říká Burns. Přesto by s ním rád bojoval

"Woodley působil děsivě, teď už tak nevypadá," říká Burns. Přesto by s ním rád bojoval Gilbert Burns | Zdroj: USA Today

Gilbert Burns si myslí, že už je Woodleyho kariéra za zenitem, ale i tak by se proti němu postavil.

Na posledním uskutečněném turnaji UFC, který proběhl začátkem března, jste určitě nepřehlédli brazilského bojovníka Gilberta Burnse. Ten v půlce prvního kola dokázal tvrdým hákem sestřelit Demiana Maiu, čímž si poprvé zajistil umístění v top 10 welterové váhy a dokonce poskočil až na šestou příčku.

To Burnse notně povzbudilo a chtěl by jako jednoho z dalších soupeřů bývalého divizního šampiona Tyrona Woodleyho. A to i přesto, že si myslí, že amerického bojovníka hvězdná forma opustila. „Ten chlap byl býk a působil děsivě. Ale kdo je z něj teď? Už tak vůbec nevypadá,“ řekl Burns pro server MMA Junkie.

„Když jsme ho naposledy mohli vidět v oktagonu, tak vypadal hodně špatně. Dokonce i jeho roh mu říkal, ať se zakousne do chrániče zubů a jde kupředu a on jen stál a čekal na Usmana. Byl prostě zlomený. A to je právě teď Tyron Woodley. Má ve svém životě mnoho rozptýlení s TMZ, rapováním, hraním a podobnými věcmi. Myslím, že se obklopil egy a slavnými lidmi. Změnil se a jsem přesvědčený, že už nikdy nebude stejný.“

Kamaru Usman Tyron Woodley Zdroj: CBS

I přes tato slova je Woodley pro Burnse soupeřem číslo jedna a hodlá si pro něj dojít za každou cenu. „Pokud se mnou nebude chtít bojovat, jsem k dispozici a budu bojovat s ostatními. Jestli má být další Michael Chiesa, tak to bude Chiesa. Pokud má být další „Wonderboy“ Thompson,  tak to bude on. Budu tyhle lidi porážet do té doby, než dostanu Tyrona Woodleyho. Ale mám takový pocit, že s ním budu bojovat už letos.“

Burns má nepochybně pravdu v tom, že Woodley už nevypadá tak hladově jako předtím. Naposledy bojoval před rokem, kdy jej Kamaru Usman obral o šampionský titul. Woodley se od té doby do oktagonu nepodíval, zato se zaměřil na svoji rapperskou kariéru. Dokonce natočil i profesionální videoklip a byl za něj dokonce veskrze chválený, ale s některými jeho dalšími rapperskými počiny asi díru do světa úplně neudělá a možná by se měl spíše než mikrofonu, držet MMA rukavic. Ostatně posuďte sami.

Zdroje:  MMA Junkie

Nejnovější články